24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Maailma ühe tipplennufirma äriklassi lennud Okeaaniasse

Lenda teisele poole maakera maailma ühe tipplennufirma luksuslikus äriklassis! Cathay Pacificu lennud al 2499 € edasi-tagasi (algusega Stockholmist).

Ostes äriklassi soodushinnaga pileti, maksad lennukilomeetri eest vaid veidi üle 6 eurosendi ja saad kõik need hüved:

 • täislamavasse asendisse käivad istmed ja gurmee-eined koos parimate veinidega lennuki pardal;
 • eraldi lauad lennule registreerimiseks/pagasi äraandmiseks lühemate järjekordadega;
 • fast track turva- ja sageli ka passikontrollis;
 • äriklassi ootesaalide (lounge‘ide) kasutamine lennujaamades koos tasuta jookide, suupistete, internetiühenduse ja erinevate lõõgastusvõimalustega;
 • rohkem pagasit (40 kg ilma ühikupiirangutega);
 • rohkelt punkte Oneworldiga seotud lennufirmade boonuskaardile.

Pikki lende teostav Hongkongi lennufirma Cathay Pacific kuulub oma teeninduse poolest maailma absoluutsesse tippu. Neid on valitud ka maailma parimaks; 2018. aastal oldi auväärsel kuuendal kohal. Ka Hongkongi lennujaam on pidevalt maailma parimate seas, mis tähendab mugavaid ümberistumisi. Kui aga soovid, saad selles Aasia metropolis ka pikemalt peatuda, seda ilma täiendava tasuta.
Ära piirdu Okeaanias vaid 1–2 sihtkohaga. Piletile saad lisada soodushinnaga Qantase või Air New Zealandi Okeaania-siseseid lende ja käia kokku kuni 7 erinevas paigas!

Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult, ent lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta.

Äriklassi edasi-tagasi lendude hinnad (EUR)

Okeaania (algusega Stockholmist)

Soodsaima hinna saad, kui alustad Okeaania lendu Stockholmist. Eraldi otselendude piletinnad Rootsi pealinna algavad pikalt ette planeerides 89 eurost/edasi-tagasi ja sisaldavad äraantavat pagasit.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Auckland, Uus-Meremaa al 2499 € +2499 p
Viisa
Adelaide, Austraalia al 2499 € +2499 p
Viisa
Melbourne, Austraalia al 2499 € +2499 p
Viisa
Perth, Austraalia al 2499 € +2499 p
Viisa
Sydney, Austraalia al 2499 € +2499 p
Viisa
Brisbane, Austraalia al 2499 € +2499 p
Viisa
Cairns, Austraalia al 2499 € +2499 p
Viisa
Nadi, Fidži al 3299 € +3299 p

Hinnas sisaldub:

 • Võid lennata ühte sihtkohta ja alustada tagasiteed teisest, hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • Hongkongis võib mõlemal suunal pikemalt peatuda ilma lisatasuta  (üle 24h).

Lisavõimalused:

 • Marsruudile saab lisada kuni 5 Austaalia- ja Uus-Meremaa-sisest või nende vahelist lendu Qantase või Air New Zealandiga. Iga täiendav lend tõstab hinda enamasti 275 € võrra (aga mõnedel juhtudel ka vähem). Ka siselennud toimuvad äriklassis (v.a marsruutidel, kus äriklassi ei pakuta). Eksisteerivad mõningad piirangud linnade järjekorra osas ja mitu korda sama punkti läbida ei saa.
  Võid näiteks pea kogu Austraalia läbi lennata ja käia ka Uus-Meremaal marsruudil: Perth-Alice Springs-Sydney-Hobart (Tasmaania)-Melbourne-Auckland ja maksad äriklassi pileti eest kokku 3874 € (2499 €+ 5 x 275 €).

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks ja lendamiseks tähtajatult, ent lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Ükskõik milline lennuhind on garanteeritud AINULT juhul kui pilet ostetakse välja broneerimisega samal päeval.
 • Reisikuupäevades tuleb olla paindlik ja osta pilet pikalt ette. Kaugeltki mitte igaks päevaks ega isegi igaks nädalaks ei pruugi odavaimal hinnatasemel kohti saadaval olla. Lisatasu eest on võimalik kasutada kallimaid broneerimisklasse, kus kohti leidub vabamalt.
 • Pakkumise hinnad kehtivad algusega Rootsist Cathay Pacificu pikkadel lendudel. Lühikesi Euroopa-siseseid ühendusi opereerib British Airways. Okeaanias on täiendavalt võimalik Qantase või Air New Zealandi lendude kasutamine.
 • Kummaski suunas on vaja vähemalt 2 ümberistumist – üks Londonis ja teine Hongkongis.
 • Londonist tuleb edasi lennata 24 tunni jooksul, pikemad peatused ei ole lubatud. Mõnel juhul võib siiski valida sellised jätkuühendused, mis jätavad ligi ööpäeva ka Suurbritannia pealinnas veetmieks. Hongkongis võib pikemalt peatuda ilma lisatasuta.
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt 3 päeva ning mitte kauem kui 3 kuud.
 • Tehniliselt saab tagasilendu broneerida maksimaalselt 360 päeva ette.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Piletit ei ole lubatud ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud kohtade olemasolul enne muudetava lennu väljumist. Tasuda tuleb lennufirma muutmistrahv 250 EUR + Estraveli teenustasu 40 EUR + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei  saa!
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust. Eraldi piletitega reisides on oluline, et kindlustus pakuks kaitset ka võimalike graafikumuutuste vastu.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 15.03.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.
 • Kuni 11 a (kaasa arvatud) vanused lapsed saavad soodustust ca 20% täiskasvanu hinnast, sõltuvalt sihtkohast.
 • Alla 2-aastane sülelaps maksab pileti eest ca 30% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna soodustus on tavalisest väiksem ja tegemist väga pikkade lendudega, soovitame ka sülelapsele pigem eraldi istekoht osta (makstes tavalise lapsehinna).

 

Kuna pakkumine kehtib Stockholmist algavatele lendudele, vajavad Eesti elanikud selle kasutamiseks eraldi pileteid Rootsi pealinna.
Stockholmi lendamine on pikalt ette planeerides väga odav. Nordica pagasit sisaldavad hinnad algavad juba 89 eurost/edasi-tagasi (turistiklassis)

NB! Ühenduspiletite näol on tegemist eraldi veolepinguga.
Eraldi piletitega reisides tuleb kindlasti arvestada asjaoluga, et vedaja vastutus võimalike hilinemiste, tühistamiste või graafikumuutuste osas
kehtib ainult ühe lepingu piires.
Turvaline on jätta lendude puhul eraldi piletite vahele vähemalt 2-tunnine vahe.
Ja osta täiendavalt reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse ka võimalike graafikumuutuste vastu.

 

 

Cathay Pacific on üks maailma seitsmest 5 tärni väärilisest lennufirmast, vt täpsemalt.

Ja ühtlasi maailma paremuselt kuues lennufirma 2018. aastal, vt täpsemalt.

Käesolev pakkumine annab võimaluse kogeda tipptasemel lennumugavusi ja teenindust taskukohase hinnaga. Marsruudivalik on seejuuures väga lai.
Ära jäta kasutamata ka võimalust oma reisi veelgi rikastada Hongkongi peatusega vaid 15 euro eest. Sellest Aasia suurlinnast leiad muuhulgas nii maailma odavaima Michelini tähega söögikoha kui ka Disneylandi.

HOIATUS: Lennuhindadega seotud kitsenduste tõttu ei soovita me pakkumist kasutada tööreisideks. Selle sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Fidži, Hongkong ja Uus-Meremaa on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks viisavabad.
Samuti pole viisa vajalik transiidiks Lääne-Euroopa riikide.
Austraaliasse saab ka viisavabalt, kuid enne reisi on tarvis internetis vormistada tasuta elektrooniline reisiluba.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peab jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helisat numbrill 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.