Nädalavahetuseks Istanbuli Euroopa parima lennufirmaga – ainult 155 €/edasi-tagasi!

Pakkumine lisatud 15.05.2017

Pakume suurepärase hinnaga reisiideed nädalavahetuseks.

Veeda aeg neljapäeva õhtust pühapäeva hommikuni Euroopa suurimas linnas, tegelikult lausa kahes maailmajaos asuvas Istanbulis. Saad Turkish Airlinesi edasi-tagasi lennud imeodavalt ja sealjuures sisaldub hinnas:

 • rikkalik söök ja jook pardal (sh sooja eine valik mitme võimaluse hulgast, alkohoolsed joogid)
 • kuni 23 kg raskune äraantava pagasi ühik (praeguse liiri kursi juures on Türgi ka väga soodne sihtkoht ostureisiks!)
 • võimalus lennukis meelepärane istekoht ette reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva)
 • personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine lennukis (Turkish Airlines on ainus firma, mis Tallinnast lähtuvatel regulaarlendudel seda võimalust pakub).

Parim saadavus on septembri ja oktoobri lendudele, kuid üksikuid reisikuupäevi võib leida ka varem.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 30.06.2017 kell 18.00.

Edasi-tagasi pileti hind algusega Tallinnast

Pane tähele, et Türgi lennufirmaga reisides sisaldub ka turistiklassi hinnas 23 kg äraantavat pagasit, võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida ja täielik pardateenindus.

Istanbul, Türgi

Lendu võib alustada kuni 12.10.2017. Parim saadavus on väljumistele alates septembrist, kuid üksikuid reisikuupäevi võib leida ka varem.

NB! Hind kehtib ainult sama nädala neljapäeval Tallinnast äralennuks ja pühapäeval Istanbulist tagasitulekuks. Maksimaalne lubatud kohalolek Istanbulis on 3 ööd.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Istanbul, Türgi al 155 € +155 p Viisa
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hind kehtib müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 30.06.2017 kl 18.00. Pilet tuleb välja osta 24h jooksul peale kohtade broneerimist.
 • Hind kehtib ainult sama nädala neljapäeval Tallinnast äralennuks ja pühapäeval Istanbulist tagasitulekuks. Maksimaalne lubatud kohalolek Istanbulis on 3 ööd.
 • Lendu võib alustada kuni 12.10.2017. Parim saadavus on väljumistele alates septembrist, enne seda on võimalike kuupäevade valik väga kasin.
 • Pakkumine kehtib ainult Turkish Airlines opereeritavatel otselendudel.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil muuta ega tühistada.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 15.05.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • Hinnaalandused kehtivad vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Turkish Airlines on tunnistatud kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust. Kas teadsid, et tegemist on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Türgi on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks viisavaba.

Euroopa Liidust väljapoole lennates on kindlasti vajalik pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud.
ID-kaardist ei piisa!!!

Loe viisatingimuste kohta ka täpsemalt Estraveli kodulehelt.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Estravel soovitab

Veeda muinasjutuline ööpäev romantilises Villa Ammendes koos kõige kallimaga.

Pakkumine kehtib ööbimiseks kuni 05.01.2019.

Villa Ammende
Romantikute pakett
al 195
või al 18 €/kuu

Eripakkumise raames on hinnas muu hulgas ka jootrahad, pardakrediit kuni 400 USD reisija kohta, joogipakett, ja kuni 4 kaldaekskursiooni.

Eripakkumine kehtib kuni 31.03.2019.

Euroopa kruiisid
Päike, meri, hea söök
al 2555
või al 232 €/kuu
Kruiis kuni 35% soodsamalt!

Broneerides oma Kariibi mere kruiisi enne 28. veebruarit, saad kruiisi kuni 35% soodsamalt!

Lülita end Kariibide režiimile!

Royal Caribbean
Kariibi eripakkumine
al 408
või al 37 €/kuu

Maitsev Tartu on maitseelamuste kampaania, kus ainult veebruaris saab nautida uusi toiduelamusi pakkuvat kolmekäigulist erimenüüd valitud restoranides, sh restoranis Polpo.

Pakkumine kehtib majutuseks 01.02.28.02.2019.

Maitseelamused Tartus
al 112

Saaremaa spaahotell Rüütli asub Kuressaare linnapargi ja jahisadama vahetus läheduses kaunil promenaadil.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 30.04.2019.

Hotell Rüütli
Spaapakett kahele
al 76
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!