🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Perepuhkus GMP Clubhotelis koos Cantervilla mängumaa külastusega

Perepuhkus GMP Clubhotelis koos Cantervilla mängumaa külastusega

Veeda lustlik perepuhkus GMP Clubhotelis koos Lõuna-Eesti suurima kogupere mängumaa külastusega Cantervilla Lossi kõrvalhoonetes ja välialadel.

Tule peatu perega kauni Pühajärve ääres, ruumikates perekorterites. Sind ootavad modernsed korterid, kus puhkamine on tõeline nauding. Lisaks avaratele peretubadele, ootab Sinu pere saabumisel üllatus ning kõigile pääsmed Lõuna-Eesti suurimasse teemaparki – Cantervilla lossi mängumaale.

Pakkumine kehtib majutuseks juunis reedeti ja laupäeviti, juulis ja augustis pühapäevast neljapäevani.

Broneeri superpakkumine juba täna, sest kohti on piiratud koguses!

GMP Clubhotelis

GMP Clubhotel on eksklusiivne hotell kauni Pühajärve kaldal. ​Cantervilla mängumaa asub GMP Clubhotelist u 10 km kaugusel.

NB! Enne broneerimist palume vaadata ka Cantervilla Mängumaa avamisaegu siit.

Tellimisvormi kalendris on majutuse kuupäevad märgitud rohelisega.

Kirjeldus Periood Hind  
Pakkumine perele (2 täiskasvanut ja kuni 2 kuni 17 a last) 1 öö 165 €

Hinnas on:

 • 1 öö majutust kahetoalises külaliskorteris (2 täiskasvanut ja 2 last)
 • Cantervilla lossi mängumaa külastus perele (2 täiskasvanut ja 2 last)
 • hotelli jõusaali kasutamise võimalus 
 • üllatus perele saabumisel
 • tervitusjoogid perele GMP Pühajärve restoranis

Lisatasu eest:

 • lisaöö 120 €
 • lisalaps (3-17 a) 40 €
 • hommikusöök:
  täiskasvanu 12 €
  laps 6-17 a 6 €

GMP Clubhotel on hubane ja moodne hotell kauni Pühajärve kaldal. Hotell pakub parimat majutus- ja toitlustusteenust ajaloolises hoones, tagades mugava puhkuse luksuslikult sisustatud korterites. Kõikides korterites on kaasaegse tehnikaga kööginurgad koos kogu vajaminevaga sh espressomasin, riietekuivatuskapid, telerid, eritellimusel valmistatud mööbel, puldiga juhitav konditsioneer ning kõik muu, mis on vajalik mugavaks puhkuseks. Hotellis on külastajate päralt järvevaatega katusesauna kompleks, jõusaal, panipaigad ja privaatparkla. Kõikides tubades on riietekuivatuskapid ja konditsioneerid. Legendaarne GMP Pühajärve restoran on ideaalne koht sõprade ja perega kohtumiseks ning maitsva toidu nautimiseks.

Cantervilla Lossi kõrvalhoonetes ja välialadel on Lõuna-Eesti suurim kogu pere mängumaa, kus on mõisaajastut käsitlev teemapark ja palju tänapäevaseid meelelahutustegevusi lastele kui ka lastevanematele. Teemapargis saab näha millega liiklesid mõisaajal mõisnikud, kuidas nad riides käisid, mida nad sõid, millised olid nende lauakombed ja millest nad elatusid. Lustimist jagub kogu perele ka pikaks päevaks.

Mängumaa atraktsioonid:

Tuubirada Cantervilla Lossi mängumaal, veepark – liumägi kolme erineva liurajaga ja suur välibassein, Vinge 60 m pikkune veetuubirada, lastebassein nelja erineva liumäega , väikelaste paadid, parvesaun, pikajärve rand ja päevitusala, akuautorada, laste ATV rada, põrkeautode sõit , Wii maja (Wii mängude ja arvutimängude maja), ronimisväljak ja vaateplatvorm, rippsild ja tarzanirada, maabatuudid, sportbatuudid, batuut takistusrada, mudilaste ala- ronimisala, pallimeri, mängunurk, pisike golfiväljak, trikiredel, karusell “purskavad kalad”, köievedu, hobi kardirada, labürint- üllatustega, minigolf Cantervilla mängumaal, mõisasakste lõbusõit, printsessi rongisõit, karusell “Viikingi laev”, karusell “Lendavad toolid”, lasermäng – Eestis ainulaadne tulistamise atraktsioon, kostüümide tuba – saate riietuda mõisaprouaks ja mõisahärraks, vesijalgrattad, kanuu, paadid.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.