24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Põhja-Ameerikasse esimeses klassis äriklassi hinnaga

Lenda British Airwaysi esimeses klassis üle Atlandi äriklassi hinnaga!

Kasuta võimalust lennata esimeses klassis British Airwaysi lendudel Kanadasse ja USA-sse. Pardal ootab Sind kõrgetasemeline ja tähelepanelik teenindus, võimalus oneworld’i liikmete boonuskaardile punkte koguda, äriklassi ootesaalid lennujaamades ja mis ehk kõige olulisem – tõeliselt suur pagasilimiit, milleks on ligi 100 kg!

British Airwaysi esimese klassi mugavustest saab aimu sellest videost:

Edasi-tagasi hind algusega Tallinnast

Pakkumine kehtib British Airwaysi lendudele Tallinn – Helsingi – London – Põhja-Ameerika.

Sealjuures reisid Tallinnast Helsingisse turistiklassis, Helsingist Londonisse äriklassis ja Londonist Põhja-Ameerikasse esimeses klassis.

Sihtkoht Soodushind Täishind Lisainfo  
San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 4899 € 11749 € +4899 p
Viisa
Vancouver, Kanada al 4899 € 11749 € +4899 p
Viisa

Lisainfo:

  • lennata võib ka ühte linna ja tagasi tulla teisest
  • hinnas sisaldub 3 x 32 kg raskust äraantava pagasi ühikut
  • Hinnad kehtivad müügiks tähtajatult, kuid lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta ja soodsaimal hinnatasemel kohtade saadavust piirata.
  • Kasutada tuleb British Airwaysi opereeritavaid otselende.
  • Hind sisaldab pileteid Tallinnast Helsingisse turistiklassis, Helsingist Londonisse äriklassis ja Londonist Põhja-Ameerikasse esimeses klassis.
  • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
  • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäevamuutused on võimalikud 300 € trahvi eest. Sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga (uue pileti ostmine võib tulla vana muutmisest odavam!)
  • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 01.02.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

  • Hinnaalandused on vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad pileti eest 49 € ilma õiguseta eraldi istekohale.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks USA külastuseks viisat. Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Analoogne süsteem pädeb ka Kanada puhul. Kanada reisiluba maksab 7 CAD ja kehtib kuni 5 aastat, selle saab vormistada siin: http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta.asp.

Viisat pole tarvis transiidiks läbi Euroopa riikide.

Kindlasti on reisile minnes vajalik on pass, mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma vähemalt 6 kuud.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile luxury@estravel.ee