24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Puhkus ESTONIA Resort Hotel & Spas****

Pakkumine on aegunud

Pakume Sulle mõnusat lõõgastuspaketti ESTONIA Resort Hotel & Spas****. Romantilised jalutuskäigud rannapromenaadil ja Pärnu linnas ning turgutavad hoolitused loovad mõnusa meeleolu.

Lisaks majutusele ja rikkalikule hommikusöögile on spaapaketis ka 1 hoolitsus mõlemale, Surnumere basseinis hõljumine ning SPA & Saunakeskuse kasutus.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 10.05.2019.

Pakett "Kevadvärskus"

ESTONIA Resort Hotel & Spa asub Pärnu rannarajoonis, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast ja 15 minuti kaugusel Pärnu kesklinnast.

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind  
Pakett kahele standardtoas P-N Hommikusöök 1 öö 118 €
Pakett kahele superiortoas P-N Hommikusöök 1 öö 138 €
Pakett kahele deluxe toas P-N Hommikusöök 1 öö 168 €
Pakett kahele junior sviidis P-N Hommikusöök 1 öö 188 €
Pakett kahele standardtoas R-L Hommikusöök 1 öö 158 €
Pakett kahele superiortoas R-L Hommikusöök 1 öö 178 €
Pakett kahele deluxe toas R-L Hommikusöök 1 öö 208 €
Pakett kahele junior sviidis R-L Hommikusöök 1 öö 228 €

Hinnas on:

  • 1 öö majutust valitud toas
  • rikkalik buffet-hommikusöök hotelli restoranis NOOT
  • ​piiramatu Surnumeres hõljumine SPA & SAUNAs kogu hotellis viibimise ajal**
  • mõlemale külalisele Kasepunga kehahoolitsus 15 min*
  • tasuta Wi-Fi kogu hotellis

*Kasepunga kehahoolitsus 15 min:
Loodus ärkab, puudel ja põõsastel paisuvad  pungad… Kask on tundlik puu: ta äratab inimestes intuitiivseid jõude, muudab neid tundehelladeks ja sensitiivseteks. Kask on leebe ja hoolitsev, vabastab hirmust, muretsemisest, kõhklusest ja hävitab haigusi tekitavaid mikroobe. Kasepungade ravitoime toob kergendust liigestele.Kasepunga kehahoolitsuse ajal kooritakse nahka sügavuti kasepunga kehahoorijaga. Nahk jääb peale kasepunga hoolitsust värske, särav ja hea jumega. Kasepunga värske kevadlõhn loob kerguse ja helguse meeltsse.

**Surnumere bassein:
asub  SPA & Saunakeskuses. Tavaliselt tuleb sinna minnes osta lisaks veekeskuse piletile ka eraldi pilet surnumere basseini , aga meie paketis saavad kliendid kohe kiibi, millega saavad külastada nii sauna- ja spaakeskust kui ka surnumere basseini (samal ajal).

Lisatasu eest:

laste majutus

  • kuni 3 a lapsed tasuta, beebivoodi 10 € (ühekordne tasu kogu viibimise ajal)
  • 4–14 a (k.a) lapse lisatasu standard- ja superiortubades lisavoodil 25 €/öö, tuppa mahub 1 lisavoodi.
  • 4–14 a (k.a) laps Deluxe toas lahtikäival diivanil või tugitoolvoodil 25 €/öö, tuppa mahub 1 laps.
  • ​4–14 a (k.a) laps juuniorsviidis 25 €/öö, tuppa mahub 2 last.

Lapsehind sisaldab majutust, hommikusööki ja spaa külastust koos vanematega, ei sisalda hoolitsust. Lisavoodi võimalusega on piiratud arv tube, palume ette tellida

2015. aastal suvel avatud uue kontseptsiooniga kuurorthotell Pärnus. Uus hotell ammutab inspiratsiooni Eesti loodusest, rahvuslikest traditsioonidest, käsitööst ja kultuurist.

Kuurorthotellis on 106 kõigi mugavustega nelja tärni tasemele vastavat hotellituba. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele.

Kaks Deluxe-tuba on invatoad, pakkudes mugavaid tingimusi ratastoolis kliendile. Majutuse hind sisaldab alati buffet-hommikusööki hotelli restoranis NOOT ja piiramatu ajaga spaa- ja saunakeskuse külastust.

Hotellis on sobivaid tube ka lemmikloomadega külalistele.

Eriline tähelepanu une kvaliteedile! Lähtudes mitmekümneaastasest kogemusest hotellide ja ravispaade pidamisel valiti välja vooditooted, mis vastaksid võimalikult paljude inimeste ootustele. Madratsid, tekid ja padjad on valmistatud Eestis, Pärnumaal. ESTONIA Resort Hotel & Spa**** on esimene hotell maailmas, kus on kasutusel SleepAngel™ padjad – maailma kõige puhtamad padjad, mis blokeerivad pisikuid, baktereid, allergeene ja isegi viirusi. Tekid on Thinsulate’i kvaliteetsest puuvillakangast. Need eriliselt kerged, mõnusalt soojad, hea hingavusega ja niiskuskindlad tekid tagavad kliendile magamise ajal maksimaalse puhkuse.

 

Lisainfo ja tellimine

Paketi tellimiseks või lisainfo saamiseks võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.