SAS-i sooduskampaania: USA-sse al 389 € (pagasiga)

Pakkumine lisatud 14.03.2019

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Pakume sügiseks ja talveks soodsaid hindu SAS-i USA lendudele: pagasit sisaldavad lende al 389 €/edasi-tagasi.

Hinnas sisaldub ka äraantav pagas (1×23 kg) kogu marsruudi vältel ja pardatoitlustus ning personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine pikkadel lendudel.
Täiendav kokkuvhoiuvõimalus eksisteerib, kui reisid ainult käsipagasiga.

Parima väärtuse oma raha eest saad, kui külastad ühe reisi jooksul mitut sihtkohta.

Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, aga mitte kauem kui 21. märtsini.

Odavaimal tasemel hindu kauaks ei jätku, reageeri kohe! Vajalik on suur paindlikkus reisiaegades ja pilet tuleb osta koheselt pärast koha broneerimist. 

USA: edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisiperiood: kuigi hinnareeglid lubavad reisida augusti lõpust, on soodsaimal hinnatasemel reaalselt kohti alates septembri teisest dekaadist kuni 2020. aasta veebruari lõpuni (v.a jõulud ja aastavahetus). 

Viimane päev tagasilennuks on 03.03.2020.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
New York, Ameerika Ühendriigid al 389 € +389 p Viisa
*Boston, Ameerika Ühendriigid al 489 € +489 p Viisa
Chicago, Ameerika Ühendriigid al 489 € +489 p Viisa
*Miami, Ameerika Ühendriigid al 519 € +519 p Viisa
Washington, Ameerika Ühendriigid al 519 € +519 p Viisa
Los Angeles, Ameerika Ühendriigid al 529 € +529 p Viisa
*San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 529 € +529 p Viisa

Lisavõimalused:

* San Franciscosse, Bostonisse või Miamisse lennates võib mõlemal lennusuunal teha täiendava lennukivahetuse ja soovi korral ka üle 24h peatuse New Yorgis, Washingtonis või Chicagos. Lisatasu selle eest ühel suunal on 80 €. USA siselendu opereerib sel juhul American Airlines või United Airlines.

Näiteks lennates marsruudil Washington-San Francisco-New York ja igal pool peatudes, maksad pileti eest kokku vaid 689 € (529 + 80 + 80), see on kindlasti parim väärtus, mida antud kampaania raames teha saab!

 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida (lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • Ainult käsipagasiga lennates on kõik hinnad 80 € võrra soodsamad, aga lisatasu eest täiendavate peatuste tegemiste võimalus puudub.
  NB! Teisele mandrile sõites on ilma äraantava pagasita väga keeruline hakkama saada. Seda võimalust võib siiski täiendava kokkuhoiumeetmena kaaluda mõne üksiku reisija puhul, kui lendate koos pere või sõpradega ja saate omavahel kohvriruumi jagada.
 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 21.03.2019 kl 18.00. Reaalne saadavus populaarsematel liinidel võib lõppeda märksa varem. Piletite eest tuleb tasuda koheselt!
 • Sõltuvalt sihtkohast on kohti saadaval lendudele alates septembri teisest dekaadist (välja arvatud jõulud ja aastavahetus!), viimane päev tagasilennuks on 03.03.2020.
 • Reaalne kohtade saadavus varieerub sihtkohtade lõikes ja eeldab alati suurt reisijapoolset paindlikkust kuupäevades. Kaugeltki mitte igaks päevaks ega isegi mitte igaks nädalaks ei pruugi soodsaimal hinnatasemel kohti saadaval olla. Alati on mõistlik vältida lendamisel nädalavahetusi, parimad lootused kohtade leidmiseks on pikkadele lendudele nädala sees (teisipäevast neljapäevani).
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks reisiks SAS Scandinavian Airlinesi lendudel. Tärniga tähistatud sihtkohtade puhul võib täiendavalt kasutada ka American Airlinesi või United Airlinesi lende.

Vajalik on (vähemalt) üks ümberistumine Kopenhaagenis või Stockholmis. Täiendavad lennukivahetused Skandinaavias (nt Tallinn-Stockholm-Kopenhaagen-sihtkoht) võivad mõnikord saadavust parandada, aga tõstavad veidi hinda.

 • Skandinaavia transiitlinnadest tuleb edasi lennata 24h jooksul. USA ja Hiina transiitlinnades võib 80 € lisamaksu eest ka pikemalt peatuda.
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl. Maksimaalset kohalolekut piiravad vaid lubatud lennuperiood ja sihtriigi viisanõuded.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljastamist ei saa seda reisija soovil ühelgi juhul tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud 140 € suuruse trahvi eest. Sellele lisandub Estraveli teenustasu 40€ ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa!
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.


NB!
Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 14.03.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11aastastele lastele kehtib väike täiendav soodustus kuni 15% sõltuvalt sihtkohast.
 • Alla 2 a lapsed maksavad pileti eest ca 25% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine.
Euroopa lendudel on pardateenindus tasuline. Ent alati sisaldub hinnas üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit (pane tähele, et täna on paljude teiste Euroopa lennufimade odavaimate peibutushindade puhul ka Atlandi-ületuslendudel pagas tasuline ja kohvri eest tuleb edasi-tagasi reisil kuni mitusada eurot juurde maksta!)
Lennates saab koguda punkte mõne Star Alliance’i kuuluva lennufirma boonuskaardile, näiteks SAS-i enda Eurobonusele.
Lennuühendused ei pruugi alati kõige sujuvamad olla ja eriti tagasilennu suunal võib olla vajalik pikk ooteaeg näiteks Kopenhaagenis.
Soovitame kindlasti MITTE istuda tundide viisi lennujaamas, vaid minna linna. Metroosõit Kopenhaageni kesklinna ja lennujaama vahel kestab vaid 12 minutit.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks Ameerika Ühendriikide külastuseks. Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba. Viimast saab SIIT. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.
 • Samuti pole viisa vajalik transiidiks läbi Skandinaavia riikide.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/

Väljaspoole Euroopat reisides on kindlasti vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee, helista 6 266 266 või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes. Internetis tehtud broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel soodsam, aga ole ettevaatlik, et mitte valida ainult käsipagasit sisaldavat hinda!

NB! Soodushinnaga müügisolevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaolevate füüsiliselt vabade kohtade arv.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Üle 60 sihtkoha!

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 8 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 28.05.2019.

airBaltic
Suur soodusmüük
al 99
UUS!

Finnairi soodushinnad lendudele Euroopasse ja Aasiasse.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 27.05.2019.

Finnair
Euroopa ja Aasia
al 169
või al 15 €/kuu
USA ja Kanada 

Pakume head võimalust külastada soodsa hinna eest mitut paika Põhja-Ameerika idaosas. 

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutuseks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Lennupakkumine
Soodsalt ühel reisil
al 569
või al 52 €/kuu
Kingituseks lounge-i külastus!

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga USAsse läbi Moskva.

Piletiostuga kaasneb tasuta sissepääs Šeremetjevo lennujaama D-terminali ootesaali!

USAsse Aeroflotiga
al 599
või al 54 €/kuu
Algusega Stockholmist

Pakume soodsa hinnaga Air China kauglende algusega Stockholmist paljudesse põnevatese paikadesse Aasias ja Okeaanias.

Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.05.2019.

Air China
Aasia ja Okeaania
al 439
või al 40 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis