24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Seikluslik ringreis läbi naeratuste maa Tai

Parim viis sihtkoha tunnetamiseks on sinna otse sisse sukelduda! Just seda pakub Sulle Kanada reisikorraldaja G Adventures. Seikluslik ringreis annab Sulle võimaluse matkata Põhja-Tai mägihõimude juurde, vändata rattal traditsioonilistes maapiirkondades ja aerutada maalilisel Andamani lahel.

Võib öelda, et tegemist on ideaalse kooslusega, kus saavad kokku aktiivne ja lõõgastav puhkus. Lisaks väiksematele asulatele külastad ringreisil ka iidset Ayutthayat, hiiglaslikku Bangkoki ja ajaloolist Kanchanaburit. Seiklusele annab hoogu juurde ööbimine tõelises parvemajas ja traditsioonilistes külahüttides.

NB! Tegemist on kohapealse programmiga, reisides väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi.

14-päevane seikluslik ringreis

Lisainfo:
Viisa

Ringreis toimub väikeses grupis ning sobib ennekõike seiklushimulisematele reisisellidele.

Marsruut: Bangkok – Kanchanaburi – Phra Nakhon Si Ayutthaya – Chiang Mai – Pha Lho – Ban Mae Ma – Chiang Mai – Ao Nang – Bangkok
Väljumised toimuvad aastaringselt, üldjuhul kaks korda kuus laupäeviti. Küsi täpsemaid kuupäevi reisikonsultandilt.

Näidisväljumine Periood Hind ühele  
Ringreisi pakett
Lisainfo
ATHB
19.10.2019 14 päeva al 1729 € +1729 p

Hinnas on:

 • 13 ööd majutust
  – 6 ööd hotellis või külalistemajas
  – 2 ööd külahütis
  – 2 ööd öörongis
  – 2 ööd telgis
  – 1 öö parvemajas
 • 9 hommiku-, 6 lõuna- ja 5 õhtusööki 
 • kirjeldatud reisiprogramm
 • sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele
 • ingliskeelse rühmajuhi teenused sihtkohas

​​NB! Tegemist on grupireisiga kuni 15 inimesele. Grupiga saab ühineda nii üksi kui kaaslastega reisides.

Lisatasu eest:

 • lennupilet Tallinnast Bangkoki ja tagasi
 • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • lisaöö enne/pärast ringreisi
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • lisaekskursioonid
 • reisikorraldaja soovitab kaasa võtta lisaks programmiväliste söökide jaoks vähemalt 110-145 USD

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

1. päev. Bangkok
Saabumine vastavalt individuaalsele lennukavale. Õhtupoolikul koosolek, kus tutvute oma reisikaaslate ja grupijuhiga.

2. päev. Bangkok – Kanchanaburi
Hommikupoolikul hüppate rataste selga ning võtate ette linnaekskursiooni Bangkoki natukene rahulikemates osades. Pärastlõunal sõidate bussiga edasi Kanchanaburisse.

3.-4. päev. Kanchanaburi
Päeva esimeses pooles avastate rataste seljas Kanchanaburi vaatamisväärsusi. Pärastlõunal külastate Erawani rahvusparki. Ööbite Kwai jõel asuvas parvemajas. Neljanda päeva hommikupoolikul transfeer Ayutthayasse.

5. päev. Ayutthaya
Avastate ratta seljas mitmeid templeid, pagoode ja muid vaatamisväärsusi. Õhtul asutute öörongile, et sõita Chiang Maisse.

6. päev. Chiang Mai
Saabumisel transfeer hotelli, et end veidikene värskendada ning hommikust süüa. Külastate matkavarustuse poodi, et vajadusel veel viimaseid tarbeid osta. Algab matk Tai mägihõimude juurde.

7.-8. päev. Matk mägihõimude juurde
Päevas veedate matkarajal umbes 4-5 tundi. Ööbimine toimub lihtsates külahüttides.

9. päev. Chiang Mai / Krabi
Varajasel pärastlõunal suundute lennujaama, et lennata Phuketile. Sealt suundute edasi Ao Nangi rannakuurorti Krabi provintsis. Ülejäänud päev vaba omal käel linnaga tutvumiseks või rannamõnude nautimiseks.

10.-12. päev. Andamani lahe kajakimatk
Jätate maismaa maha ning suundute Andamani lahele. Esimesel öö majutus hotellis, edaspidi ööbimine toimub telkides. Suured kohvrid jäetakse Ao Nangi hotelli ning kõik vajalik peab mahtuma veekindlasse kotti.

13. päev. Ao Nang/Bangkok
Hommikupoolikul vaba aeg omal käel seiklemiseks. Pärastlõunal transfeer Sura Thani, et astuda öörongile, mis viib teid tagasi Bangkoki.

14. päev. Bangkok
Saabute Bangkoki pärastlõunal. Aeg jätta oma reisikaaslastega hüvasti. Edasine vastavalt individuaalsele reisikavale alates kella 13.00-st.

ACTIVE reisistiil on alati seotud mingi füüsilise tegevusega, näiteks mägijalgrattasõit, kayaking, matkamine, rafting vms. Osalejad peavad olema mõistlikult sportlikud, aga mitte supervormis. Sobib kõigile, kes teevad näiteks tervisesporti ning armastavad aktiivseid tegevusi.

STANDARD-tüüpi reisidel kuuluvad programmi ja hinna sisse suuremate vaatamisväärsuste külastamised kohaliku giidiga. Majutus 2-3* hotellides, mõnikord kämpingutes, kodudel, liigutakse ringi tellitud transpordiga, aga sekka tuleb ka kohaliku transpordi kasutamist. Sobib kõikides vanustes inimestele, aga keskmiselt on tavaliselt 25-35 a.

Täiskasvanuga kaasa reisiv laps peab olema vähemalt 12 aastat vana.

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures on rahvusvaheline reisikorraldaja, kelle erialaks on põnevad ja teistsugused ringreisid. Grupid on väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt Estraveli blogist.

Estravel on G Adventuresi ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitad ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Lisainfo ja tellimine

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.
Küsi lisainfot reisikonsultandilt.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.