Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Seiklusreis mööda Tai paradiisisaari

Lõõgastu õõtsuvate palmipuude varjus, seila Andamani lahe lainetel ning sukeldu kristallselges vees! See kõik on võimalik G Adventuresi 7-päevasel ringreisil mööda Tai paradiisisaari.

See reis viib Sind Andamani lahe saartele, kus saad nautida nii päikesepaistet kui ka värvikirevat elu allpool veepinda.
Kõik 6 ööd veedetakse katamaraanil, milles on kokku 7 kahest kajutit.

NB! Tegemist on kohapealse programmiga, reisides väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi.

Tai paradiisisaared

Lisainfo:
Viisa

​7-päevane merereis viib Sind imeliste Tai saartele. Reis algab ja lõppeb Phuketil, teel  külastate erinevaid väikesaari ning veedate aega snorgeldades, ujudes ja saartel seigeldes.
Väljumised toimuvad laupäeviti perioodil oktoobrist maini. Küsi täpsemaid kuupäevi reisikonsultandilt. 

Kirjeldus Näidisväljumine Periood Hind ühele  
Ringreisi pakett
Lisainfo
ATSA
26.10.2019 7 päeva al 1249 € +1249 p

Hinnas on:

 • 6 ööd majutust katamaraani kaheses kajutis
 • 6 hommikusööki
 • 4 lõuna- ja õhtusööki
 • programmis mainitud kohalik transport
 • ingliskeelse grupijuhi teenused sihtkohas

​​
​NB! Tegemist on grupireisiga kuni 14 inimesele. Grupiga saab ühineda nii üksi kui kaaslastega reisides.

Katamaraanil on vaid 7 kajutit, mistõttu võib mõnel väljumisel olla alles ainult meestele või naistele mõeldud üksikuid kajutikohti.

Lisatasu eest:

 • lennupilet Tallinnast Phuketile ja tagasi
 • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • ingliskeelsed ekskursioonid sihtkohas
 • soovi korral lisaööd enne ja pärast ringreisi
 • ühese kajuti hinnalisa 

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

1. päev. Phuket, väljumine kell 15.00 (Rahvusvaheline saabumine ei tohiks olla hiljem kui kell 13.00 päeval, et rühmaga liituda)
2. päev. Phang Nga Bay, James Bond Island
3. päev. Railay Beach, Ko Ha Yai
4. päev. Ko Phi Phi, Maya Beach
5. päev. Ko Raja Noi
6. päev. Ko Yao Yai
7. päev. Phuket

Reisil osalemiseks peab olema vähemalt 16-aastane. Üksi reisivad täiskasvanud paigutatakse samasse kajutisse teise samast soost reisijaga.

MARINE-reisitüüp
Marine-reisid on seiklusreisid väiksel katamaraanil või purjelaevad, mis viivad Sind maailma parimatele jõgedele, meredele ning kohtadesse, kuhu pääseb ainult paadiga.

STANDARD-teenindustasemega reisidel kuuluvad programmi ja hinna sisse suuremate vaatamisväärsuste külastamised kohaliku giidiga. Majutus 2-3* hotellides, mõnikord kämpingutes, kodudel, liigutakse ringi tellitud transpordiga, aga sekka tuleb ka kohaliku transpordi kasutamist. Sobib kõikides vanustes inimestele, aga keskmiselt on tavaliselt 25–35-a.

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. Estravel on reisikorraldaja müügiagent. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

G Adventures on rahvusvaheline reisikorraldaja, kelle erialaks on põnevad ja teistsugused ringreisid. Grupid on väikesed (10–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt Estraveli blogist.

Lisainfo ja tellimine

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel. Küsi lisainfot reisikonsultandilt.