24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Silversea luksuslikud Kariibi mere kruiisid

Kui hindad esmaklassilist teenindust, imepäraseid roogi koos spetsiaalselt valitud veinidega, mugavat reisimist ja lõõgastavat atmosfääri, on Silversea sinu jaoks.

Kariibi meri on üks oluliseimaid kruiisisihtkohti maailmas, aga ka seal leidub kohti, kuhu maailma suurimad kruiisilaevad ei pääse. Seepärast on erilisema kogemuse saamiseks soovitav valida kruiise väiksematel laevadel. Lisaks külastatavate sadamate mitmekesisemale valikule on ka teenindus personaalsem.

Broneerides ja tasudes oma Silversea kruiisi enne 30.09.2019, saad luksusliku kruiisi kuni 1800 € soodsamalt ja 1 tasuta kaldaekskursiooni igas sadamas!

Silversea kruiiside olemuseks on lisaks suurepärastele laevadele ka spetsiaalselt ette valmistatud kaldaekskursioonid, esmaklassiline teenindus ning isiklik lähenemine reisijate soovidele. Võimalus kohtuda sarnaselt mõtlevate inimestega.
Seega nautige esmaklassilist sööki ja lõõgastuge – parim paik mere ja taeva vahel!

Kariibi mere kruiisid

Lisainfo:
Viisa

Silversea laevad on oluliselt väiksemad kui maailma suurimad kruiisilaevad, võimaldades neil külastada sadamaid, kuhu suured laevad ei pääse.

Pakkumises oleme välja toonud mõned näidiskruiisid , kuid tegelik valik on suurem. Kui siit omale sobivat ei leia, siis küsi pakkumist ka sulle sobivama aja ja marsruudiga kruiisile meie reisikonsultandilt.

NB! Pakkumises toodud hinnad sisaldavad juba soodustust.

Kruiis Väljumine Periood Hind ühele kaheses sviidis  
New York – San Juan
Lisainfo New York, USA - Hamilton, Bermuda - St.John´s, Antigua - Roseau, Domicia - Gustavia (St. Barthelemy), Guadeloupe - Road Town, Briti Neitsisaared - San Juan, Puerto Rico
01.11.2019 10 ööd al 5400 € +5400 p
Bridgetown – San Juan
Lisainfo Bridgetown, Barbados - St George`s, Grenada - Bequia, St Vincent - Fort-de-France, Martinique - Roseau, Domicia - Falmouth, Antigua - Philipsburg, St. Maarten - Gustavia (St. Barthelemy), Guadeloupe - Road Town, Briti Neitsisaared - San Juan, Puerto Rico
21.11.2019 10 ööd al 5400 € +5400 p
Fort Lauderdale – San Juan
Lisainfo Fort Lauderdale, USA - Grand Turk, Turks ja Caicos - Gustavia (St. Barthelemy), Guadeloupe - Philipsburg, St. Maarten - Road Town, Briti Neitsisaared - San Juan, Puerto Rico
03.12.2019 7 ööd al 3900 € +3900 p
Fort Lauderdale – Fort Lauderdale
Lisainfo Fort Lauderdale, USA -Grand Turk, Turks ja Caicos - Road Town, Briti Neitsisaared - Falmouth, Antigua - Gustavia (St. Barthelemy), Guadeloupe - St. Thomas, USA Neitsisaared - Fort Lauderdale, USA
17.12.2019 10 ööd al 6700 € +6700 p
Fort Lauderdale – San Juan (aastavahetus!)
Lisainfo Fort Lauderdale, USA -Grand Turk, Turks ja Caicos - Samana, Dominikaani Vabariik - Jost Van Dyke, Briti Neitsisaared - Castries, St. Lucia - Charlestown, St. Kitts - Road Town, Briti Neitsisaared - San Juan, Puerto Rico
27.12.2019 9 ööd al 6700 € +6700 p

Hind sisaldab:

 • kruiis ülaltoodud marsruudil suhteliselt väikesel, aga luksuslikul laeval, mis mahutab 608 reisijat
 • kõik hinnas teenindus kogu kruiisi vältel
 • personaalse ülemteenri teenused
 • transfeerid enamikes vahesadamates
 • jootrahad​
 • loengud ja meelelahutus laevas
 • wifi

Lisatasu eest:

 • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast kruiisi algus- ja lõpusadamasse
 • reisikindlustus
 • lisaööd majutust enne/pärast kruiisi kruiisi algus või lõpp-punktis

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Silversea kuulub kruiisimaailma absoluutsesse paremikku. Vaid 20 aastaga on kruiisifirma saanud üheks parimaks luksuskruiiside pakkujaks. Nende legendaarne teenindus, mugavad ja kaunid laevad ning lai marsruutide valik on selle tõestuseks.

Mis teeb Silverseast ühe hinnatuima kruiisifirma saad lugeda Estraveli blogist.

Vaata video Silversea kruiisidest

Pakkumine kehtib:

 • Uutele broneeringutele, mis on vormistatud ja makstud enne 30.09.2019.
 • Pakkumine sõltub saadavusest ning pakkuja võib muuta pakkumise tingimusi jooksvalt.
 • Pakkumises toodud hinnad on eeldusel, et koos samas sviidis reisib kaks täiskasvanut. Üksi reisides küsi eraldi pakkumist.
 • Silversea kruiiside hinnad on USD põhised ning võivad johtuvalt valuutakursist muutuda. Hinnad pakkumises on 14.08.2019 seisuga.

Lisainfo ja tellimine

Kruiisi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.