24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Singapore Airlinesi soodushinnad Stockholmist: Aasiasse al 509 € ja Okeaaniasse al 809 €

Singapore Airlinesi soodushinnad Stockholmist: Aasiasse al 509 € ja Okeaaniasse al 809 €

Kasuta võimalust ja lenda Aasiasse või Okeaaniasse legendaarselt hea Singapore Airlinesi lendudega.

Tegemist on ametlikult eelmise aasta parima lennufirmaga maailmas. Eestile lähim punkt, kuhu Singapore Airlines lendab, on Rootsi pealinn (Stockholmi-Singapuri lennul on vahemaandumine Moskvas Domodedovo lennujamas). Pane tähele, et need lennud toimuvad ülimodernse ja mugava Airbus 350-ga!

Langenud Rootsi krooni kurss teeb Rootsist algava lennu Eesti reisijale taskukohaseks ka eraldi Tallinna-Stockholmi pileti juurdeostmisel.

Pakkumises on rohkelt põnevaid puhkusesihtkohti, sealhulgas Koh Samui, Bali ja Lombok ning tervelt kümme erinevat Austraalia ja Uus-Meremaa linna. Väikese lisatasu eest on alati lubatud ka pikemad peatused Singapuris.

Singapore Airlinesi lendudel sisaldub hinnas rikkalik pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Kogu marsruudi vältel võib reisijal kaasas olla kuni 30 kg äraantavat pagasit ilma ühikupiiranguta.

Soodsaima hinna saad, kui ostad praegu pileti ja reisid novembris.

Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 15.06.2019, ent lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Ükskõik milline lennuhind on garanteeritud AINULT juhul kui piletid ostetakse välja broneerimisega samal päeval.

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Stockholmist

Reisi alustamine on võimalik 2019. aasta novembrikuu jooksul (üksikutesse sihtkohtadesse võib üksikuid kohti leiduda ka oktoobris). 

Sihtkohas tuleb viibida vähemalt 7 päeva ja mitte kauem kui 1 kuu.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Singapur al 509 € +509 p
Viisa
Jakarta, Indoneesia al 529 € +529 p
Viisa
Yogjakarta, Indoneesia al 529 € +529 p
Viisa
Lombok, Indoneesia al 529 € +529 p
Viisa
Surabaya, Indoneesia al 529 € +529 p
Viisa
Bali , Indoneesia al 539 € +539 p
Viisa
Cebu, Filipiinid al 529 € +529 p
Viisa
Davao, Filipiinid al 529 € +529 p
Viisa
Manila, Filipiinid al 539 € +539 p
Viisa
Kuala Lumpur, Malaisia al 529 € +529 p
Viisa
Penang, Malaisia al 529 € +529 p
Viisa
Da Nang, Vietnam al 539 € +539 p
Viisa
Ho Chi Minh City, Vietnam al 549 € +549 p
Viisa
Hanoi, Vietnam al 559 € +559 p
Viisa
Bangkok, Tai al 549 € +549 p
Viisa
Phuket, Tai al 549 € +549 p
Viisa
Koh Samui, Tai al 569 € +569 p
Viisa
Bandar Seri Begawan, Brunei al 549 € +549 p
Yangon, Myanmar al 569 € +569 p
Viisa
Phnom Penh, Kambodža al 569 € +569 p
Viisa
Siem Reap, Kambodža al 569 € +569 p
Viisa
Christchurch, Uus-Meremaa al 819 € +819 p
Viisa
Auckland, Uus-Meremaa al 819 € +819 p
Viisa
Wellington, Uus-Meremaa al 819 € +819 p
Viisa
Perth, Austraalia al 809 € +809 p
Viisa
Cairns, Austraalia al 819 € +819 p
Viisa
Darwin, Austraalia al 819 € +819 p
Viisa
Melbourne, Austraalia al 819 € +819 p
Viisa
Brisbane, Austraalia al 829 € +829 p
Viisa
Sydney, Austraalia al 829 € +829 p
Viisa
Canberra, Austraalia al 869 € +869 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • võid lennata ühte sihtkohta ja alustada tagasiteed teisest, hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna
 • Singapuris võib mõlemal suunal soovi korral pikemalt peatuda (üle 24 tunni). Peatus lisab hinnale 30 €.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 15.06.2019 kl 14.00, ent lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Ükskõik milline lennuhind on garanteeritud AINULT juhul, kui piletid ostetakse välja broneerimisega samal päeval.
 • Reisi alustamine on võimalik 2019. aasta novembrikuu jooksul (üksikutesse sihtkohtadesse võib üksikuid kohti leiduda ka oktoobris).
  Pane tähele, et jõulude ja aastavahetuse perioodiks ei pruugi ka tagasilennule odavaimal võimalikul hinnatasemel kohti olla.
  Soovitame olla reisikuupäevades paindlik ja osta pilet pikalt ette. Lisatasu eest on võimalik kasutada kallimaid broneerimisklasse, kus kohti leidub vabamalt.
 • Pakkumise hinnad sisaldavad kokku kuni neli Singapore Airlinese ja SilkAiri opereeritavat lendu. Kummaski suunas on vajalik ümberistumine Singapuris. Lisaks on Stokcholm-Singapur lennul tehniline vahemaandumine Moskvas.
 • Singapuris võib 30€ lisatasu eest pikemalt peatuda (üle 24 h).
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt 7 päeva ja mitte kauem kui 1 kuu.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Piletit ei ole lubatud ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud kohtade olemasolul enne muudetava lennu väljumist. Tasuda tuleb lennufirma muutmistrahv 200 € (sõltub sihtkohast ja teenindusklassist) + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!
Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 20.05.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: lennuhindadega seotud kitsenduste tõttu ei soovita me pakkumist kasutada tööreisideks. Selle sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Oluline info seoses jätkuühendustega Stockholmi

Kuna pakkumine kehtib Stockholmist algavatele lendudele, vajavad Eesti elanikud selle kasutamiseks eraldi pileteid Rootsi.
Stockholmi on Tallinnast olemas tihe lennuühendus. Nordica pagasit sisaldavad hinnad algavad pikalt ette ostes juba 89 eurost/edasi-tagasi.
Sinagapore Airlinesi lennud väljuvad Stockholmist kl 09.45 ja saabuvad sinna 08.15, see tähendab et lennugraafikust tingituna pole Rootsi pealinnas ööbida tarvis. Aga soovi korral võib sinna muidugi pikemalt jääda, ilma et hinnad muutuksid.

NB! Ühenduspiletite näol on tegemist eraldi veolepinguga. Eraldi piletitega reisides tuleb kindlasti arvestada asjaoluga, et vedaja
vastutus võimalike hilinemiste, tühistamiste või graafikumuutuste osas kehtib ainult ühe lepingu piires.
Turvaline on jätta lendude puhul eraldi piletite vahele vähemalt 2-tunnine vahe.
Ja osta täiendavalt reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse ka võimalike graafikumuutuste vastu.

 • kuni 11aastased lapsed (k.a) saavad soodustust ca 15% täiskasvanu hinnast sõltuvalt sihtkohast
 • alla 2aastased sülelapsed maksavad lendude eest umbes 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna tegemist on väga pikkade lendudega, soovitame reisimugavuse huvides siiski ka sülelapsele eraldi istekoht osta (makstes tavalise lapsehinna).

 

 

 

 

Kõik pakkumise sihtkohad on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks kas viisavabad, piiril vormistatava viisaga (Kambodža) või internetis vormistatava viisa/elektroonilise reisiloaga (nt Austraalia, Myanmar, Vietnam). Viimastega võib kaasneda väike lisatasu.

Vaata täpsemat viisainfot siit.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Singapore Airlines pole maailma 10 parima lennufirma nimekirjast juba väga pikalt välja kukkunud ja eelmisel aastal tunnistati nad taaskord maailma parimaks.
Lisaks on nende kodubaas Singapore Changi maailma parim lennujaam. Ehk käesoleva pakkumise raames reisi ette võttes saad eeldatavalt oma raha eest märksa parema väärtuse kui mõnda säästuvedajat kasutades!

Singapore Airlines kuulub Star Alliance’i, mis tähendab, et lendudel saab punkte koguda ka näiteks meie turul levinud SASi Eurobonuse või Lufthansa Miles&More kaartidele.

Soovitame kindlasti kasutada ka võimalust mõnepäevaseks peatuseks Singapuris. Isegi kui ööseks Singapuri mitte jääda, võib mõne sihtkoha (Stockholm-Singapur saabub varahommikul ja jätkulend väljub hilisõhtul) olla võimalik päev kohapeal veeta ja ühe Aasia puhtaima linnaga põgusalt tutvuda.

Pikkadel lendudel sisaldub hinnas rikkalik pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Kogu marsruudi vältel võib reisijal (sõltuvalt valitud teenindusklassist) kaasas olla lisaks käsipagasilie 30–40 kg äraantavat pagasit ilma ühikupiiranguta.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.