KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Soodsad kauglennud SAS-iga 

Kuni 2. aprillini on Estravelis saadaval Skandinaavia lennufirma SAS väga odavad piletid kauglendudele: neli Aasia sihtkohta hindadega al 419 €/edasi-tagasi!

SAS-i lennuühendused on alati sujuvad ja hinna sisse kuulub ühe kuni 23kg raskuse äraantava pagasiühiku vedu.

Pikkadel lendudel lisaks ka söögid-joogid ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine.

Reeglite järgi peavad lennud mõlemas suunas jääma ajavahemikesse 02.05.-07.06.2017 või 04.10.-11.12.2017, aga suur reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on igal juhul vajalik.

Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 02.04.2017 kl 14.00.

Saadavus on piiratud ja pilet tuleb osta koheselt pärast koha broneerimist.

Edasi-tagasi lennud Aasiasse algusega Tallinnast

Reisiperiood: 02.05-07.06.2017 või 04.10-11.12.2017.

Pane tähele, et nendesse vahemikesse peab jääma nii lend sihtkohta kui sealt tagasi.

Sihtkoht Edasi-tagasi hind Lisainfo  
Peking, Hiina al 419 € +419 p
Viisa
Shanghai, Hiina al 419 € +419 p
Viisa
Hongkong al 519 € +519 p
Viisa
Tokyo, Jaapan al 529 € +529 p
Viisa

Lisavõimalus:

 • Samas maailmajaos asuvaid sihtkohti võib omavahel kombineerida (lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna. 

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 02.04.2017 kl 14.00. Piletite eest tuleb tasuda koheselt!
 • Lubatud reisiperioodid on 02.05-07.06.2017 või 04.10-11.12.2017. Pane tähele, et sellesse vahemikku peab jääma nii lend sihtkohta kui sealt tagasi.
 • Reaalne kohtade saadavus varieerub sihtkohtade lõikes ja eeldab alati suurt reisijapoolset paindlikkust kuupäevades. Kaugeltki mitte igaks päevaks ega isegi mitte igaks nädalaks ei pruugi soodsaimal hinnatasemel kohti saadaval olla.
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks reisiks SAS Scandinavian Airlinesi lendudel.
  Vajalik on (vähemalt) üks ümberistumine Kopenhaagenis või Stockholmis.
  Täiendavad lennukivahetused Skandinaavias (nt Tallinn-Stockholm-Kopenhaagen-sihtkoht) võivad mõnikord saadavust parandada, aga tõstavad hinda ca 40 € võrra.
 • Transiitlinnadest tuleb edasi lennata 24h jooksul. ​
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl. Maksimaalset kohalolekut piiravad vaid lubatud lennuperiood ja sihtriigi viisanõuded.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljastamist ei saa seda reisija soovil ühelgi juhul tühistada. Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest. Selleks on 140 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.


NB!
Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 27.03.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • Alla 2 a lapsed maksavad pileti eest u 10% täiskasvanu hinnast õiguseta eraldi istekohale.
 • 2–11 a lastele soodustus sõltuvalt sihtkohast 10–15%.

Kui sageli nõuavad odavamad Eestist algavad lennuhinnad rohkelt ümberistumisi, siis SAS-i eeliseks on väga sujuvad ühendused ja võimalus kohale pääseda vaid ühel korral lennukit vahetades.

Märtsi lõpust algavad suvehooajal on SAS-iga võimalik lennata Kopenhaagenisse kuni 2 ja Stockholmi kuni 4 korda päevas.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Euroopa lendudel on pardateenindus tasuline. Ent alati sisaldub hinnas üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit.

Lennates saab koguda punkte mõne Star Alliance’i kuuluva lennufirma boonuskaardile, näiteks SAS-i enda Eurobonusele.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks Hongkongi ega Jaapani külastuseks.
 • Samuti pole viisa vajalik transiidiks läbi Skandinaavia riikide.
 • Hiina RV puhul tuleb enne reisi saatkonnas viisa vormistada.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/

Väljaspoole Euroopat reisides on kindlasti vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee, helista 6 266 266 või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügisolevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaolevate füüsiliselt vabade kohtade arv.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.