KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Soodsad lennud Araabia Ühendemiraatidesse: Dubai al 370 €, Sharjah al 315 €

Soodsad lennud Araabia Ühendemiraatidesse: Dubai al 370 €, Sharjah al 315 €

Araabia Ühendemiraadid on suurepärane koht, kuhu talve- või kevadkuudel sombuste ilmade eest põgeneda. Päike ja soojus on üsna garanteeritud, autorent ja bensiin väga odavad, toidud maitsvad ning vaatamist ja kogemist jagub piisavalt.

Emiraatidesse lennates tasub kindlasti eelistada lennufirmasid, kel äraantav pagas ja pardateenindus hinnas. Tänapäeval on ka säästupakkujaid, kes nii kohvri kui söögi-joogi eest lennukis lisaraha küsivad, kuid isegi käsipagasiga reisides ja 6-tunnisel lennul nälga ja janu kannatades ei pruugi selliste lendude hind tulla sugugi odavam head teenindust ja pagasit sisaldavatest võimalustest.

Pakume talvekuudel odavaid lende Dubaisse Air France–KLM-iga ning kevadkuudel veel soodsamaid lende Dubaist vaid 25 km kaugusel asuvasse Sharjah’sse Turkish Airlinesiga.

Lennuhinnas sisalduvad soojad eined, joogid (ka alkohoolsed), 23 kg (Dubai) või 30 kg (Sharjah) äraantavat pagasit ja Sharjah puhul võimalus lennukis istekohad reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva).

Kaalu ka põnevaid vahepeatuste võimalusi Euroopa suurlinnades!

Pakkumine kehtib kuni 24.11.2018.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Araabia Ühendemiraadid

Pakkumine kehtib reisi alustamiseks hinnatabelis näidatud ajavahemikus. Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on vajalik.

NB! Jõulude-aastavahetuse ja lihavõttepühade perioodil ei ole odava hinnaga kohti ka tagasisuunal!

Sihtkoht Lennuperiood Lennufirma Hind Lisainfo  
Dubai, Araabia Ühendemiraadid kuni 15.12.2018 või 07.01.–31.03.2019 Air France–KLM (Euroopa-sisesel ühenduslennul Air Baltic) al 370 € +370 p
Viisa
Sharjah, Araabia Ühendemiraadid 04.04.–31.05.2019 Turkish Airlines al 315 € +315 p
Viisa

Hinnas:

 • soojad eined, joogid (ka alkohoolsed), 23 kg (Dubai) või 30 kg (Sharjah) äraantavat pagasit ja Sharjah puhul võimalus lennukis istekohad reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva).

Lisavõimalused:

 • Turkish Airlinesiga lennates on 15 € lisatasu eest võimalik Istanbulis ühel suunal pikemalt peatuda(üle 24h).
 • Air France–KLM-iga lennates on on 75 € lisatasu võimalik pikemalt (üle 24h) peatuda Amsterdamis või Pariisis. Sealjuures võib soovi korral teha peatuse kummalgi lennusuunal erinevates linnates (nt minekul Amsterdamis ja tulekul Pariisis.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Hinnad kehtivad müügiks kuni 24.11.2018 ja reisi alustamiseks hinnatabelis näidatud ajavahemikul. Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on vajalik. Pane tähele, et jõulude-aastavahetuse ja lihavõttepühade perioodil ei ole odava hinnaga kohti ka tagasisuunal!
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl, maksimaalseks reisi kestvuseks on 1 kuu (Sharjah) või 3 kuud (Dubai).
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäevamuutused on lubatud, ent seotud täiendavate kuludega. Tasuda tuleb muutmistrahv 150 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 07.11.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Vanematele lastele soodustusi ei ole.

 

Eesti kodanikud ei vaja viisat Araabia Ühendemiraatide lühiajaliseks külastamiseks. Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduselepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.