Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Soodsad lennud USA-sse

Koostöös Estraveli USA bürooga pakume järgmiseks talveks ja kevadeks soodsaid lende USA suurlinnadesse al 349 €. Hinnas ei sisaldu äraantavat pagasit! Pagasi soodushind koos piletiga ostes on 80 €.

Hinnad kehtivad Tallinnast algavatele marsruutidele ja neis sisaldub Air Balticu poolt opereeritav ühenduslend Amsterdami või Pariisi.

Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 13.05.2019. Pilet tuleb alati osta broneerimisega samal päeval.

NB! Hind sisaldab ainult käsipagasit. Soovitame kindlasti juurde osta äraantav pagas soodsa eelmüügihinnaga 80 €/edasi-tagasi (1 kohver max 23kg).

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Ameerika Ühendriigid

Reisiperiood: 20.10.2019–08.04.2020.

VÄLJA ARVATUD mõlemas suunas  kuupäevavahemikud 13.12.2019–05.01.2020 ning 14.02.–01.03.2020.

NB! Hinnad kehtivad Atlandi ületusteks nädala sees (E–N), iga nädalavahetuse (R–P) lend lisab hinnale 15 €.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Washington, Ameerika Ühendriigid al 349 € +349 p
Viisa
New York, Ameerika Ühendriigid al 359 € +359 p
Viisa
Miami, Ameerika Ühendriigid al 459 € +459 p
Viisa
San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 499 € +499 p
Viisa
Chicago, Ameerika Ühendriigid al 519 € +519 p
Viisa

Hinnas:

 • pikkadel lendudel soojad eined ja joogid lennuki pardal ning personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine;
 • Hind sisaldab ainult käsipagasit. Soovitame kindlasti juurde osta äraantav pagas soodsa eelmüügihinnaga 80 €/edasi-tagasi (1 kohver max 23 kg).

Lisavõimalused:

 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja alustada tagasiteed teisest.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 13.05.2019. Pilet tuleb alati osta broneerimisega samal päeval.
 • Lubatud lennuperiood: 20.10.2019–08.04.2020, VÄLJA ARVATUD sellised kuupäevavahemikud mõlemas suunas: 13.12.2019–05.01.2020, 14.02.–01.03.2020.
 • Pakkumine kehtib ainult Tallinnast algavaks edasi-tagasi lennuks Air Balticu ja Air France–KLM-i või Delta Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumistega vastavalt Amsterdamis või Pariisis ja sageli ka mõnes USA transiitlinnas. Mõne sihtkoha puhul võib vajalik olla täiendav lennukivahetus Helsingis või Riias.
 • Transiitlinnast tuleb edasi lennata 24 tunni jooksul, pikemad peatused ei ole lubatud (USA transiitlinnade puhul õnnestub soovi korral siiski sageli lubatud 24 tundi peaaegu maksimaalselt ära kasutada).
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 6 ööl ja mitte kauem kui 3 kuud.
 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja alustada tagasiteed teisest.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäevamuutused on lubatud, ent seotud täiendavate kuludega. Tasuda tuleb muutmistrahv 150 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 16.04.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

0–1a (k.a) sülelaps maksab pileti eest ca 15% täiskasvanu hinnast õiguseta eraldi istekohale.

Vanematele lastele soodustusi ei ole.

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks USA külastuseks viisat. Igal juhul tuleb aga enne reisi tuleb taotleda USA elektrooniline reisiluba. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Viisat pole samuti tarvis transiidiks läbi Euroopa riikide. Kindlasti on reisile minnes vajalik on pass, mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma üle 6 kuu. Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduselepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

KLM, Air France ja Delta on pikkade traditsioonidega Skyteami allianssi kuuluvad lennufirmad.

Mõnel liinil saad Atlandi-ülestel lendudel proovida ka suurepäraseid lennukeid – üleni kahekorruselist Airbus 380-t või Boeingu uusimat mudelid 787 Dreamlinerit.

Pakutavad lennuühendused on enamasti sujuvad ja Amsterdami lennujaam kuulub Euroopa parimate hulka. Juhtudel, mil transiitlinnas on vajalik sõiduplaanist tulenevalt pikem ooteaeg, soovitame külastada Amsterdami või Pariisi kesklinna. Mõlemasse pääseb lennujaamast mugavalt rongiga.

Pikkadel lendudel kuuluvad piletihinna sisse soojad eined ja joogid lennuki pardal ning personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Kogu marsruudi vältel on tasuta ühe kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku ja mõistlikus koguses käsipagasi vedu (kui ei ole valitud ainult käsipagasiga reisimist lubavat hinda!).

Pakkumise hinnaga lennates on võimalik koguda punkte kõigi SkyTeami lennufirmade boonuskaartidele.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.