Soodsad USA lennud jälle saadaval! New York al 399 €, New York + Florida al 499 €

Pakkumine lisatud 09.04.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Lenda odavalt USA idarannikule! New Yorgi edasi-tagasi lendude hinnad algavad vähemast kui 400 eurost. Eriti head väärtust kujutab endast aga võimalus külastada ühel reisil nii New Yorki kui päikeselist Florida osariiki.

Sellisel juhul sisalduvad piletihinnas ka lennud New Yorgist ükskõik millisesse suuremasse Florida linna ja tagasilend Tallinnasse Miamist.
NB! Autorendil Florida osariigi piires ei ole ühe suuna lisatasu!

Selle hinna eest tasub reisile minna terve perega, sest nii sügisene kui kevadine koolivaheaeg jäävad pakkumise kehtivusperioodi sisse! Florida kliima sobib mõlemal ajal rannapuhkuseks, samas osariigist leiad maailma suurimad teemapargid, troopilise looduse ja ohtralt soodsaid võimalusi sisseostude tegemiseks. Lisaks võid mõelda ka kruiisile Kariibi merel.

Finnairi, British Airwaysi ja American Airlinesi opereeritavate lendudega pääsed üle Atlandi kummalgi suunal ühe-kahe ümberistumisega. Hinnas sisaldub kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku vedu ning pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine Atlandi-ületuslendudel.

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutusteks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada. Reisikuupäevades tuleb olla paindlik ja kindlasti osta pilet broneerimisega samal päeval!

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast

Toodud ’alates’ hinnatasemed eeldavad mõlemal lennusuunal Atlandi-ületust vahemikus esmaspäevast neljapäevani. Iga Atlandi ületuslend nädalavahetusel (reedest pühapäevani) lisab hinnale 25 €.

Lend sihtkohta ja sealt tagasi peab reeglite järgi jääma vahemikku 12.03–19.06 ja 12.08.–22.12.2018.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
New York, Ameerika Ühendriigid al 399 € +399 p Viisa Päring
New York + Florida*, Ameerika Ühendriigid al 499 € +499 p Viisa Päring

* Tagasilend Eestisse peab reeglina algama Miamist. Kuid New Yorgist Floridasse lennates võid sihtkohaks valida lisaks Miamile ka järgmised linnad: Orlando, Tampa, Fort Lauderdale, Jacksonville või Tallahassee.

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 31.05.2018, piletid tuleb ette osta vähemalt 28 päeva!
  NB!
  Hinnamuutuste tõenäosus on väga suur. Kuna sellised pakkumised võidakse igal suvalisel ajahetkel lennufirma poolt lõpetada, on kiire otsustamine ülimalt oluline.
 • Lend sihtkohta ja sealt tagasi peab reeglite järgi jääma vahemikku 12.03–19.06 ja 12.08.–22.12.2018.
  Sealjuures puudub kindlasti soodsaimal hinnatasemel reaalne kohtade saadavus jõulude ja aastavahetuse perioodil, poolest detsembrist poole jaanuarini. Kuna ka muudel perioodidel ei ole odavaid kohti kaugeltki igaks päevaks, tuleb lennukuupäevade osas olla väga paindlik.
 • Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks edasi-tagasi lennuks Finnairi, British Airwaysi ja American Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumistega Helsingis ja mõnikord ka Londonis. Floridasse lennates võib olla vajalik täiendav ümberistumine USA-s.
 • Floridasse lennates on lubatud teha pikem vahepeatus New Yorgis. Muudest transiitlinnadest tuleb reeglina edasi lennata 24 tunni jooksul. Soovi korral saab lennuaegu sättida ka nõnda, et transiitlinna õnnestub jääda ligi ööpäevaks.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl ja mitte kauem kui 3 kuud (tagasilennuks jõulude ja aastavahetuse perioodil ei pruugi saadavust olla!).
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei ole seda ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud 180 € trahvi eest, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40€ ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
  Ettenägematute plaanimuutuste puhuks osta kindlasti reisitõrkekindlustus!
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Soovitatav on osta pilet võimalikult pikalt ette. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 10.04.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • 2-11 a laps saab marginaalse soodustuse ja maksab pileti eest 10-15 eurot täiskasvanu hinnast vähem.
 • 0-1a (k.a.) sülelaps maksab pileti eest 20% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks USA külastuseks viisat juhul kui neil on biomeetriline kiibiga pass (välja antud peale 2007.a mai kuud).

Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Viisat pole samuti tarvis transiidiks läbi Soome ega Suurbritannia.

Kindlasti on reisile minnes vajalik on pass, mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma vähemalt 6 kuud.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Pakutavad lennuühendused on enamasti sujuvad, mõisliku ooteajaga transiitlinnas.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja kogu marsruudi vältel üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit. Atlandiületuse lennukitel on olemas ka personaalse ekraaniga meelelahutussüsteem.

USA siselendudel ja samuti lühikestel Euroopasisestel lendudel on pardateenindus tasuline.

Lennates saab koguda punkte mõne Oneworldi lennufirma boonuskaardile, näiteks Finnair Plusile.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.

 

Küsi pakkumist

Estravel soovitab

Hinnas ka 3-käiguline õhtusöök

Romantiline nädalavahetus ajaloolises Kernu mõisas.

Pakkumine kehtib majutuseks R-P kuni 28.04.2019.

Kernu mõis
Romantiline minipuhkus
al 175
või al 16 €/kuu
UUS!

Kuni 4. novembrini on müügil soodsa hinnaga piletid rohkem kui 30 sihtkohta üle maailma.

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 16.10.2019.

Turkish Airlines
Üle 30 erineva sihtkoha
al 209
või al 19 €/kuu
Lai valik suusamaju

Himos – parim paik lühikeseks suusapuhkuseks!

Himos
Suusamajutus
al 300
või al 27 €/kuu
Hinnavõit kuni 3600 €/in!

Oceania kruiisidel koged suurepäraseid maitseid, tähelepanelikku teenindust ja luksuslikk õhkkonda.

Hinnas on muu hulgas ka kohustuslikud jootrahad, pardakrediit 300 USD reisija kohta, joogipakett, ja 3 kaldaekskursiooni.

Rikkalik Kariibi mere kruiis
al 2479
või al 225 €/kuu
Soodustus  2500 €/sviit

Silversea – luksuslikud kajutid ja esmaklassiline teenindus.

Eripakkumine broneeringutele, mis vormistatakse enne 31.10.2018: hinnasoodustus 2500 € sviidi kohta ja tasuta valitud kaldaekskursioonid igas sadamas.

Silversea 
Põnevad Aasia kruiisid
al 4100
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!