Soodusmüük maailma parima lennufirma lendudel! Aasia al 459 €, Aafrika al 489 €

Pakkumine lisatud 03.11.2017

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Väiksest Pärsia Lahe äärsest riigist pärit Qatar Airways on juba mõnda aega kuulunud maineka Skytraxi uuringu kohaselt maailma absoluutsesse tippu. Tänavu tunnistati nad taas meie planeedi parimaks lennufirmaks. Tegemist on ka ühega väga vähestest 5-tärni väärilistest lennukompaniidest maailmas.

Nüüd on sul võimalus kogeda maailma parima lennufirma lende soodsate hindadega. Pakkumise hinnad kehtivad eeldusel, et lende alustatakse Tallinnas ja lõpetatakse Helsingis.
Lisatasu eest on võimalikud lennud Tallinnani ka tagasiteel.

Lubatud reisiperiood on väga pikk. Kui jõulude/aastavahetuse ja lihavõttepühadega seotud kõrghooajad välja arvata, võid reisi alustada kuni järgmise aasta juuni keskpaigani! NB! Soodsaimal hinnatasemel kohtade saamiseks on kindlasti vajalik suur paindlikkus kuupäevades (ja soovitatavalt Dohas peatumine).

Piletid tuleb välja osta 24 tunni jooksul pärast broneerimist ning mitte hiljem kui 30.11.2017 kl 18.00 (äriklassi soodushinnad kuni 10.11 kl 18.00).

Kõik hinnad lubavad vaid 15 € eest ühel suunal pikemat (kuni 96 tundi) peatust nüüdseks viisavaba Katari pealinnas Dohas.
Soovitame seda võimalust ilmtingimata kasutada. Sest esiteks on tegemist põneva ja samas vähemalt majutuse poolest üsna taskukohase paigaga. Ja teiseks parandab peatuse tegemine oluliselt odavamate lennukohtade saadavust – võimalike reisikuupäevade valik võib  lausa mitmekordistuda!

Mitmel Qatar Airwaysi lennuliinil saad reisida väga uute ja moodsate lennukitega (Boeing 787 Dreamlinerid ja üleni kahekorruselised Airbus 380-d).

Mõistagi kuulub pikkadel lendudel hinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Ka pagasi pärast ei ole tarvis muretseda –  isegi turistiklassis on äraantavat pagasit lubatud kaasa võtta 30 kg ilma ühikupiiranguta.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis

AASIA

Reisi alustamine on lubatud kuni 15.06.2018. Välja arvatud  15.12.2017–07.01.2018 (jõulud ja aastavahetus) ning 24.03.–08.04.2018 (lihavõttepühad), mil ei saa lennata kummaski suunas.

Sihtkoht Hind turistiklassis Lisainfo  
Delhi, India al 459 € +459 p Viisa Päring
Hongkong al 479 € +479 p Viisa Päring
Bangkok, Tai al 489 € +489 p Viisa Päring
Katmandu, Nepal al 489 € +489 p Viisa Päring
Bali , Indoneesia al 509 € +509 p Viisa Päring
Ho Chi Minh City, Vietnam al 569 € +569 p Viisa Päring
Krabi, Tai al 589 € +589 p Viisa Päring
Singapur al 599 € +599 p Viisa Päring
Jakarta, Indoneesia al 599 € +599 p Viisa Päring
Goa, India al 609 € +609 p Viisa Päring
Phuket, Tai al 609 € +609 p Viisa Päring
Manila, Filipiinid al 649 € +649 p Viisa Päring
Tokyo, Jaapan al 659 € +659 p Viisa Päring
Kuala Lumpur, Malaisia al 709 € +709 p Viisa Päring

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis 

AAFRIKA

Reisi alustamine on lubatud kuni 15.06.2018. Välja arvatud  15.12.2017–07.01.2018 (jõulud ja aastavahetus) ning 24.03.–08.04.2018 (lihavõttepühad), mil ei saa lennata kummaski suunas.

Sihtkoht Hind turistiklassis Lisainfo  
Nairobi, Kenya al 489 € +489 p Viisa Päring
Dar Es Salaam, Tansaania al 769 € +769 p Viisa Päring
Seišellid al 769 € +769 p Viisa Päring
Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik al 799 € +799 p Viisa Päring
Kaplinn, Lõuna-Aafrika Vabariik al 809 € +809 p Viisa Päring

Lisavõimalused:

 • Vaid 15 € lisamaksu eest saad ühel suunal teha kuni 96-tunnise peatuse Katari pealinnas Dohas. Peatumine parandab oluliselt ka soodsama hinnaklassi kohtade saadavust!
 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hinnaks on sellisel puhul pool mõlema sihtkoha hinnast kokkuliidetuna. Võid näiteks lennata Balile ja alustada tagasireisi Singapurist.

 • Sõltuvalt sihtkohast on 60-80 € eest võimalik samale piletile lisada ka tagasiteel lennud kuni Tallinnani. See on kallim kui laevasõit Helsingist Tallinna, aga võib olla mõistlik, kui Soome saabumine on nii hiline, et laevale enam samal õhtul ei jõua.
  ​NB! Eraldi piletitega reisides on väga oluline osta lisaks lennupiletile ka reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse võimalike graafikumuutuste vastu. Reisiaegu planeerides tuleks eraldi piletitel lennu saabumise ja laeva väljumise vahele jätta vähemalt 3 tundi.
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 30.11.2017 kl 18.00.
 • Reisi alustamine on lubatud kuni 15.06.2018. Välja arvatud perioodid 15.12.2017–07.01.2018 (jõulud ja aastavahetus) ning 24.03.–08.04.2018 (lihavõttepühad), mil ei saa lennata kummaski suunas.
 • Reaalne kohtade saadavus sõltub linnast ja lennuperioodist. Palume arvestada, et populaarsete puhkusesihtkohtade puhul võib see olla kohati kasin ja vajalik on pikk etteplaneerimine ning suur paindlikkus kuupäevades. Dohas peatuse tegemine võib saadavust oluliselt parandada!
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks ja Helsingis lõppevaks edasi-tagasi lennuks. Kummaski suunas on vajalik 1–2 lennukivahetust. Pikad lennud peavad olema Qatar Airwaysi opereeritavad, ümberistumistega Dohas.
 • Dohasse võib ühel suunal jääda kuni 96 tunniks. Üle 24h peatuse tegemine Katari pealinnas tõstab hinda 15 € võrra.
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul peale broneerimist ning mitte hiljem kui 30.11.2017 kl 18.00.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 5 päeva, maksimaalset kohalolekut piiravad sihtkoha viisareeglid ja asjaolu et tehnilsielt saab lende ette broneerida maksimaalselt 360 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale piletite väljakirjutamist ei ole neid ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud suure trahvi eest. Tasuda tuleb 220 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa!

Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 03.11.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11 a laps saab sõltuvalt sihtkohast soodustust ca 15–20%
 • kuni 1 a (k.a.) sülelaps maksab sõltuvalt sihtkohast ca 15–20% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. NB! Pikkade lendude puhul on kindlasti soovitatav ka sülelapsele eraldi istekoht osta, makstes tavalist lapsehinda.

 

 

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks külastuseks viisat järgmistesse pakkumises mainitud riikidesse: Filipiinid, Hongkong, Indoneesia, Jaapan, Katar, Malaisia, Singapur, Tai, Uus-Meremaa. Ka Austraalia on viisavaba, ent enne reisi tuleb internetist taotleda tasuta elektrooniline reisiluba.

Täiendavalt saab riiki saabudes piirilt taotleda lühiajalist viisast Keeniasse, Nepaali, Seišellidele ja Tansaaniasse.
India ja Vietnami puhul on piirilt saadav viisa võimalik kui hankida enne reisi interneti teel vastav kinnitus.

Lõuna-Aafrika Vabariigi viisa tuleb vormistada enne reisi saatkonnas.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

1994. aastal tegevust alustanud Qatar Airways on Eestist pindalalt 4 korda väiksema Katari rahvuslik lennufirma. Riigil on vaatamata väiksusele rikkalikud nafta- ja gaasivarud ning sealt saadud rahaga on paarikümne aastaga nullist üles ehitatud maailma parim lennufirma.

Tegemist on tõesti hea teenindusega ettevõttega. Seda kinnitavad kõige paremini kasutajate kommentaarid, millega võib tutvuda siin.

Loomulikult käib piletihinna sisse täisteenindus ja personaalse meelelahutussüsteemi kasutus pikkadel lendudel. Kogu marsruudi vältel on tasuta vähemalt kuni 30 kg äraantava pagasiühiku vedu (äriklassis on limiidiks lausa 40 kilo!).

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. Võid proovida ka iseteeninduslikku internetibroneeringut aadressil http://lennupiletid.estravel.ee. Paremal juhul on iseteeninduslike tellimuste hinnatase ülaltoodust veidi soodsam, kuid kõikide sihtkohtade ja perioodide puhul ei pruugi parimad hinnad sealtkaudu välja tulla.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Küsi pakkumist

Estravel soovitab

Sea Cloud on stiilse purjetamise mitteametlik ikoon ja võrratu võõrustaja.

Valik põnevate marsruutidega kruiise Põhja- ja Lõuna-Euroopas.

Sea Cloud
Valik Euroopa kruiise
al 3255
või al 295 €/kuu

Sel suvel saab puhkama minna Rumeenia Rivierasse.

Väljumised ajavahemikus 15.06.–31.08.2019.

Rumeenia Riviera
Musta mere kuurordid
al 379
või al 34 €/kuu
Kanaarid, Dubai ja kaugreisid

Jõulupalavik – päikesereisid kuni 500 € soodsamad!

Pakkumine kehtib kuni 16.12.2018.

Jõulupalavik
Soodsad päikesereisid
al 299
või al 27 €/kuu
Kahenädalane ringreis

14-päevane elamusterohke reis Põhjasaarelt Lõunasaarele kulgeb mööda maalilisi teid Aucklandist Queenstowni.

Detsembris broneerides hind 20% soodsam!

Elamused Uus-Meremaal 
al 7410
või al 150 €/kuu
Soodustus –25%

Luksuslik korter Manhattani trendikas Tribeca piirkonnas.

Detsembris soodustus –25%.

Korter New Yorgis
Trendikas Tribeca
al 5069
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!