24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Soodusmüük maailma parima lennufirma lendudel! Aasia al 459 €, Okeaania al 989 €

Soodusmüük maailma parima lennufirma lendudel! Aasia al 459 €, Okeaania al 989 €

Väikesest Pärsia Lahe äärsest riigist pärit Qatar Airways on juba mõnda aega kuulunud maineka Skytraxi uuringu kohaselt maailma absoluutsesse tippu. Käesoleval aastal tunnistati nad taas meie planeedi parimaks. Tegemist on ka ühega väga vähestest 5-tärni väärilistest lennukompaniidest maailmas.

Nüüd on sul võimalus kogeda maailma parima lennufirma lende soodsate hindadega.

Pakkumise hinnad kehtivad eeldusel, et lende alustatakse Tallinnas ja lõpetatakse Helsingis.

NB! Pane tähele – kõik hinnad lubavad vaid 15 euro eest ühel suunal pikemat (kuni 96 tundi) peatust nüüdseks viisavaba Katari pealinnas Dohas. Soovitame seda võimalust ilmtingimata kasutada. Sest esiteks on tegemist põneva ja samas vähemalt majutuse poolest üsna taskukohase paigaga.
Ja teiseks parandab peatuse tegemine oluliselt odavamate lennukohtade saadavust – võimalike reisikuupäevade valik võib populaarsemate sihtkohtade puhul lausa mitmekordistuda!

Mitmel Qatar Airwaysi lennuliinil saad reisida väga uute ja moodsate lennukitega (Boeing 787 Dreamliner, Airbus 350 ja üleni kahekorruselised Airbus 380-d).

Mõistagi kuulub pikkadel lendudel hinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Ka pagasi pärast ei ole tarvis muretseda – isegi turistiklassis on äraantavat pagasit lubatud kaasa võtta 30 kg ilma ühikupiiranguta.

Lubatud reisiperiood on väga pikk. Kui jõulude ja aastavahetusega ning lihavõttepühadega seotud kõrghooajad välja arvata, võid reisi alustada kuni juuni keskpaigani!

Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 31.10.2017 kl 18.00.

Soodsaimal hinnatasemel kohtade saamiseks on kindlasti vajalik suur paindlikkus kuupäevades (ja soovitatavalt Dohas peatumine).

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis

Reisi alustamine on lubatud kuni 15.06.2018. Välja arvatud perioodid 15.12.2017–07.01.2018 (jõulud ja aastavahetus) ning 24.03.–08.04.2018 (lihavõttepühad), mil ei saa lennata kummaski suunas.

Aasia

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Delhi, India al 459 € +459 p
Viisa
Hongkong al 479 € +479 p
Viisa
Bangkok, Tai al 489 € +489 p
Viisa
Katmandu, Nepal al 489 € +489 p
Viisa
Bali , Indoneesia al 569 € +569 p
Viisa
Ho Chi Minh City, Vietnam al 569 € +569 p
Viisa
Krabi, Tai al 589 € +589 p
Viisa
Singapur al 599 € +599 p
Viisa
Jakarta, Indoneesia al 599 € +599 p
Viisa
Phuket, Tai al 609 € +609 p
Viisa
Goa, India al 619 € +619 p
Viisa
Manila, Filipiinid al 649 € +649 p
Viisa
Kuala Lumpur, Malaisia al 699 € +699 p
Viisa

Okeaania

NB!  100-200 € soodsamad hinnad on Okeaaniasse on võimalikud, kui lõpetad tagasiteel Qatari lennud Londonis. Ühtlasi annab see täiendavalt võimaluse peatuda ka Suurbritannia pealinnas (eraldi London-Tallinn pagasita sisaldavad piletihinnad algavad pikalt ette ostes umbes 100 eurost)

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Perth, Austraalia al 989 € +989 p
Viisa
Melbourne, Austraalia al 999 € +999 p
Viisa
Adelaide, Austraalia al 1019 € +1019 p
Viisa
Sydney, Austraalia al 1039 € +1039 p
Viisa
Auckland, Uus-Meremaa al 1040 € +1040 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hinnaks on sellisel puhul pool mõlema sihtkoha hinnast kokkuliidetuna. Võid näiteks lennata Balile ja alustada tagasireisi Singapurist.

​Sõltuvalt sihtkohast on 60-80 € eest võimalik samale piletile lisada ka tagasiteel lennud kuni Tallinnani. See on kallim, kui laevasõit Helsingist Tallinna, aga võib osutuda mõistlikuks, kui Soome saabumine on nii hiline, et laevale enam samal õhtul ei jõua.

NB! Eraldi piletitega reisides on väga oluline osta lisaks lennupiletile ka reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse võimalike graafikumuutuste vastu. Reisiaegu planeerides tuleks eraldi piletitel lennu saabumise ja laeva väljumise vahele jätta vähemalt 3 tundi.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 31.10.2017 kl 18.00.
 • Reisi alustamine on lubatud kuni 15.06.2018. Välja arvatud perioodid 15.12.2017–07.01.2018 (jõulud ja aastavahetus) ning 24.03.–08.04.2018 (lihavõttepühad), mil ei saa lennata kummaski suunas.
 • Reaalne kohtade saadavus sõltub linnast ja lennuperioodist. Palume arvestada, et populaarsete puhkusesihtkohtade puhul võib see olla kohati kasin ja vajalik on pikk etteplaneerimine ning suur paindlikkus kuupäevades. Dohas peatuse tegemine võib saadavust oluliselt parandada!
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks ja Helsingis lõppevaks edasi-tagasi lennuks. Kummaski suunas on vajalikud 1-2 lennukivahetust. Pikad lennud peavad olema Qatar Airwaysi opereeritavad, ümberistumistega Dohas.
 • Dohasse võib ühel suunal jääda kuni 96 tunniks. Üle 24h peatuse tegemine Katari pealinnas tõstab hinda 15 € võrra.
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul peale broneerimist ning mitte hiljem kui 31.10.2017 kl 18.00.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 5 päeva, maksimaalset kohalolekut piiravad sihtkoha viisareeglid ja asjaolu et tehniliselt saab lende ette broneerida maksimaalselt 360 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast piletite väljakirjutamist ei ole neid ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada.
  Kuupäevamuutused on võimalikud suure trahvi eest.
  Tasuda tuleb 220 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
  Reisija nime muuta ei saa!

Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 24.10.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2-11 a laps saab sõltuvalt sihtkohast hinnasoodustust ca 10-15%
 • kuni 1a (k.a.) sülelaps maksab sõltuvalt sihtkohast ca 15-20% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Pikkade lendude puhul on kindlasti soovitatav ka sülelapsele eraldi istekoht osta, makstes tavalist lapsehinda.

 

 

 

1994. aastal tegevust alustanud Qatar Airways on Eestist pindalalt 4 korda väiksema Katari rahvuslik lennufirma. Riigil on vaatamata väiksusele rikkalikud nafta- ja gaasivarud ning sealt saadud rahaga on paarikümne aastaga nullist üles ehitatud maailma üks parimaid lennufirmasid.

Tegemist on tõesti hea teenindusega ettevõttega. Seda kinnitavad kõige paremini kasutajate kommentaarid, millega võib tutvuda siin.

Loomulikult käib piletihinna sisse täisteenindus ja personaalse meelelahutussüsteemi kasutus pikkadel lendudel. Kogu marsruudi vältel on tasuta kuni 30 kg äraantava pagasi vedu.

HOIATUS: Hindadega seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks külastuseks viisat järgmistesse pakkumises mainitud riikidesse: Filipiinid, Hongkong, Indoneesia, Katar, Malaisia, Singapur, Tai, Uus-Meremaa. Ka Austraalia on viisavaba, ent enne reisi tuleb internetist taotleda tasuta elektrooniline reisiluba.

Täiendavalt saab riiki saabudes piirilt taotleda lühiajalist viisat Nepali.
India ja Vietnami puhul on piirilt saadav viisa võimalik, kui hankida enne reisi interneti teel vastav kinnitus.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. Võid proovida ka iseteeninduslikku internetibroneeringut aadressil http://lennupiletid.estravel.ee. Paremal juhul on iseteeninduslike tellimuste hinnatase ülaltoodust veidi soodsam, kuid kõikide sihtkohtade ja perioodide puhul ei pruugi parimad hinnad sealtkaudu välja tulla.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.