KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Superhinnad: USA-sse al 269 € ja Aasiasse al 419 € KOOS pagasiga

Superhinnad: USA-sse al 269 € ja Aasiasse al 419 € KOOS pagasiga

Alustame 2019. aastat harvanähtavalt soodsate hindadega Skandinaavia lennufirma SAS kauglendudele!

Kõigis hindades sisaldub ka äraantav pagas (1×23 kg) kogu marsruudi vältel ja pardatoitlustus ning personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine pikkadel lendudel!
Parima väärtuse oma raha eest saad, kui külastad ühe reisi jooksul mitut sihtkohta. See võimalus on olemas Aasia ja mõne USA hinna puhul (vt täpsemalt hinnatabelist).

Reisida saab alates märtsist kuni novembri lõpuni (v.a suvekuudel).
Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, aga mitte kauem kui 14. jaanuarini.

Odavaimal tasemel hindu kauaks ei jätku, reageeri kohe! Vajalik on suur paindlikkus reisiaegades ja pilet tuleb osta koheselt pärast koha broneerimist.

USA: edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisi võib alustada perioodil 01.03.–30.11.2019, viimane päev tagasilennuks on 03.12.2019.

NB! Kummaski suunas ei ole lennud lubatud vahemikus 14.06.–12.08.2019 (reaalses saadavuses võib esineda suuri lünki ka väljaspool suvekuid).

Sihtkoht Hind Lisainfo  
New York, Ameerika Ühendriigid al 269 € +269 p
Viisa
*San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 289 € +289 p
Viisa
Chicago, Ameerika Ühendriigid al 319 € +319 p
Viisa
*Boston, Ameerika Ühendriigid al 419 €
Lisainfo
Otselennud Skandinaaviast toimuvad vahemikus 31.03–24.10
+419 p
Viisa
Washington, Ameerika Ühendriigid al 419 € +419 p
Viisa
*Miami, Ameerika Ühendriigid al 429 € +429 p
Viisa
Los Angeles, Ameerika Ühendriigid al 439 € +439 p
Viisa

* San Franciscosse, Bostonisse või Miamisse lennates võib mõlemal lennusuunal teha täiendava lennukivahetuse ja soovi korral ka üle 24h peatuse New Yorgis, Washingtonis või Chicagos. Lisatasu selle eest ühel suunal on 80 €. USA siselendu opereerib sel juhul American Airlines või United Airlines.

Näiteks lennates marsruudil Washington-San Francisco-New York ja igal pool peatudes, maksad pileti eest kokku vaid 449 € (289 + 80 + 80), see on kindlasti parim väärtus, mida antud kampaania raames teha saab!

 • Samas maailmajaos asuvaid sihtkohti võib omavahel kombineerida (lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.

Aasia: edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisi võib alustada perioodil 01.03.–30.11.2019, viimane päev tagasilennuks on 03.12.2019.

NB! Kummaski suunas ei ole lennud lubatud vahemikus 14.06.–12.08.2019.

Sihtkoht Edasi-tagasi hind Lisainfo  
**Peking, Hiina al 429 € +429 p
Viisa
**Shanghai, Hiina al 429 € +429 p
Viisa
***Hongkong al 549 € +549 p
Viisa

Lisavõimalused:

** Pekingisse või Shanghaisse lennates võid ühel suunal teha täiendava lennukivahetuse ja soovi korral üle 24h peatuse Hongkongis. Hinnalisa 80€.

*** Hongkongi lennates võid aga mõlemal suunal peatuda Pekingis või Shanghais. Hiina RV ja Hongkongi vahelisi lende opereerib siis Cathay Pacific ja siingi on iga lisapeatuse hind 80 €.

 • ​Samas maailmajaos asuvaid sihtkohti võib omavahel kombineerida (lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 14.01.2019 kl 18.00. Reaalne saadavus populaarsematel liinidel võib lõppeda märksa varem. Piletite eest tuleb tasuda koheselt!
 • Reisi võib alustada perioodil 01.03.–30.11.2019, viimane päev tagasilennuks on 03.12.2019.
  NB! Kummaski suunas ei ole lennud lubatud vahemikus 14.06.–12.08.2019. Reaalses saadavuses võib esineda suuri lünki ka väljaspool suvekuid!
 • Reaalne kohtade saadavus varieerub sihtkohtade lõikes ja eeldab alati suurt reisijapoolset paindlikkust kuupäevades. Kaugeltki mitte igaks päevaks ega isegi mitte igaks nädalaks ei pruugi soodsaimal hinnatasemel kohti saadaval olla. Alati on mõistlik vältida lendamisel nädalavahetusi, parimad lootused kohtade leidmiseks on pikkadele lendudele nädala sees (teisipäevast neljapäevani).
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks reisiks SAS Scandinavian Airlinesi lendudel. Tärniga tähistatud sihtkohtade puhul võib täiendavalt kasutada ka American Airlinesi, United Airlinesi või Cathay Pacificu lende.

Vajalik on (vähemalt) üks ümberistumine Kopenhaagenis või Stockholmis. Täiendavad lennukivahetused Skandinaavias (nt Tallinn-Stockholm-Kopenhaagen-sihtkoht) võivad mõnikord saadavust parandada, aga tõstavad veidi hinda.

 • Skandinaavia transiitlinnadest tuleb edasi lennata 24h jooksul. USA ja Hiina transiitlinnades võib 80€ lisamaksu eest ka pikemalt peatuda.
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl. Maksimaalset kohalolekut piiravad vaid lubatud lennuperiood ja sihtriigi viisanõuded.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljastamist ei saa seda reisija soovil ühelgi juhul tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud 140 € suuruse trahvi eest. Sellele lisandub Estraveli teenustasu 40€ ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa!
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.


NB!
Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 02.01.2010. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11aastastele lastele kehtib väike täiendav soodustus kuni 5% sõltuvalt sihtkohast.
 • Alla 2 a lapsed maksavad pileti eest ca 25% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine.
Euroopa lendudel on pardateenindus tasuline. Ent alati sisaldub hinnas üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit (pane tähele, et täna on paljude teiste Euroopa lennufimade odavaimate peibutushindade puhul ka Atlandiületuslendudel pagas tasuline ja kohvri eest tuleb edasi-tagasi reisil kuni mitusada eurot juurde maksta!)
Lennates saab koguda punkte mõne Star Alliance’i kuuluva lennufirma boonuskaardile, näiteks SAS-i enda Eurobonusele.
Lennuühendused ei pruugi alati kõige sujuvamad olla ja eriti tagasilennu suunal võib olla vajalik pikk ooteaeg näiteks Kopenhaagenis.
Soovitame kindlasti MITTE istuda tundide viisi lennujaamas, vaid minna linna. Metroosõit Kopenhaageni kesklinna ja lennujaama vahel kestab vaid 12 minutit.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks Hongkongi või USA külastuseks.
 • Ameerika Ühendriikide puhul tuleb enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba. Viimast saab SIIT. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.
 • Samuti pole viisa vajalik transiidiks läbi Skandinaavia riikide.
 • Hiina RV puhul tuleb enne reisi saatkonnas viisa vormistada. Erandina saab antud pakkumise puhul ka Pekingis või Shangais viibida kuni 144 tundi (6 ööpäeva) ilma viisata kui osta pilet Hongkongi ja kasutada lubatud vahepeatuse võimalust Hiina RV-s!

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt: https://www.estravel.ee/viisainfo/

Väljaspoole Euroopat reisides on kindlasti vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee, helista 6 266 266 või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügisolevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaolevate füüsiliselt vabade kohtade arv.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.