24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Surfi- ja seiklusreis Costa Rica vulkaanide jalamil

Tossav vulkaan silmapiiril, päikesekiir sillerdamas orhideeõiel, möiraahvi hommikused hääleharjutused, puude roheluses vilksatav erkpunane aara, tuhanded värvikirevad liblikad ning langeva joa peegelpilti ilmunud jaaguari kollatähniline rüü… See on Costa Rica.

Seikluslik reis Ladina-Ameerikas asuvasse eksootilisse Costa Ricasse on mõeldud eelkõige aktiivsele reisisellile, kes ihkab adrenaliinirikast puhkust ja palju tegemisi.

NB! Tegemist on kohapealse programmiga, reisides väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi.

9-päevane seiklus Costa Rical

Programm sisaldab maastikurattasõitu, raftingut ja surfamist. Costa Rica Vaikse ookeani poolsed rannad on surfajatele ideaalsed! Reisid väljuvad enamasti 1 kord kuu esimesel poolel. Küsi täpsemaid kuupäevi ja hindu reisikonsultandilt. 

NB! Kõrghooajal novembris ja detsembris kehtivad kõrgemad hinnad.

Kirjeldus Näidisväljumine Periood Hind ühele  
Seikluspakett
Lisainfo CRVS
14.11.2019 9 päeva al 1099 € +1099 p

Hinnas on:

  • 8 ööd majutust kaheses toas
  • 2 hommikusööki, 2 õhtusööki
  • programmis mainitud ingliskeelsed ekskursioonid ja kohalik transport

NB! Tegemist on grupireisiga kuni 16 inimesele. Grupiga saab ühineda nii üksi kui kaaslastega reisides.

Lisatasu eest

  • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast San Josesse
  • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
  • lennujaama transfeerid sihtkohas
  • soovikorral lisaööd enne/peale ringreisi
  • lisaekskursioonid/aktiviteedid sihtkohas
  • ühekohalise toa lisatasu 339 €

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

1. päev
Saabumine Costa Rica pealinna San Josesse, check in hotellis ja vaba aeg. Kohtumine grupiga kell 18.00.

2.–3. päev
Bussisõit Arenali vulkaani jalamil asuvasse La Fortuna seiklusbaasi. Vaba aeg ümbruskonna matkaradadel seiklemiseks. Soovijatel on võimalik osa võtta adrenaliinirohketest matkadest (lisatasu eest). Pärast väsitavat päeva on parim viis lõõgastumiseks kohalikud kuumaveeallikad, mille mägedest tuleva kristallselge ja jääkülma vee soojendab üles võimas vulkaan.

4.–5. päev
Toimub maastikumatk jalgratastel, mis kestab umbes 2 tundi ning on jõukohane kõigile, kes vähekenegi rattasõitu armastavad. Edasi ületatakse järv paatides. Teisel kaldal ootab minibuss, mis viib edasi Monteverde vihmametsa. Soovijad saavad läbi teha taevakõnni – Sky Walki nimeline matkarada on ehitatud rippsildade abil kõrgele puulatvadesse (lisatasu eest).Järgmisel päeval ekskursioon Santa Elena reservuaari, kus on ülisuured sõnajalad ja eksootilised orhideed. Lisatasu eest võimalus võtta lisaks ekskursioon kohviistandusse või kehastuda hetkeks Tarzaniks ning kiikuda hiiglaslike liaanidega.

6.–7. päev
Sõit Vaikse ookeani kaldale, sihkohaks Playa Santa Teresa ja Malpais. Monteverdest sõidetakse ühistranspordiga (bussiga 8 tundi) Malpaisi ning lõpuks jõuab reisiseltskond surfilaagrisse. Algajatel on võimalus kasutada kahte tundi surfikoolitust. Kogu ülejäänud aeg on vaba merelainete või ranna nautimiseks.

8. päev
Hommikupoolikul saab nautida veel viimaseid lainerõõme, pärastlõunal algab tagasisõit pealinna San Josesse (5 h). Vaba õhtupoolik, viimase reisipäeva tähistamine.

9. päev
Ärasõit, soovijad võivad jääda kauemaks.

ACTIVE reisistiil
Active reisitüüp on alati seotud mingi füüsilise tegevusega, näiteks mägijalgrattasõit, kayaking, matkamine, rafting vms. Osalejad peavad olema mõistlikult sportlikud, aga mitte supervormis. Sobib kõigile, kes teevad näiteks tervisesporti ning armastavad aktiivseid tegevusi. Sellised reisid on näiteks Inca Traili jalgsirännak, Kilimanjaro matk, Costa Rica surfireis jt.

STANDARD tüüpi reisidel kuuluvad programmi ja hinna sisse suuremate vaatamisväärsuste külastamised kohaliku giidiga. Majutus 2–3* hotellides, mõnikord kämpingutes, kodudel, liigutakse ringi tellitud transpordiga, aga sekka tuleb ka kohaliku transpordi kasutamist. Sobib kõikides vanustes inimestele, aga keskmiselt on tavaliselt 25–35 a.

Antud pakett sisaldab vaid mõnda söögikorda, reisikorraldaja soovitus on söökide jaoks arvestada ja kaasa võtta lisaks umbes 260 $.

Kes või mis on G Adventures?

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures on rahvusvaheline reisikorraldaja, kelle erialaks on põnevad ja teistsugused ringreisid. Grupid on enamasti väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt SIIT.

Estravel on G Adventuresi ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Lisainfo ja tellimine

Reisi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.