24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Suvepuhkus ja ratsutamine Maria talus Pärnumaal

Maria talus ja ratsakeskuses on teretulnud kõik hobuse- ja ratsutamishuvilised. Pakume suviseks lühipuhkuseks ratsutamispaketti kõigile, kes soovivad hobuste ja ratsutamisega tutvust teha või ka neile, kes on varem ratsutamisega tegelenud.

Pakkumine kehtib majutuseks pühapäevast neljapäevani kuni 31.08.2019.

Maria talu ja ratsakeskus

Maria talu puhkeküla Pärnumaal on vahva koht kaunis Eestimaa looduses puhkamiseks. 

Pakkumine kehtib majutuseks pühapäevast neljapäevani kuni 31.08.2019.

Kirjelus Toitlustus Periood Hind  
Majutus kahele kaheses toas Hommikusöök 1 öö 110 €

Hinnas on:

  •  1 öö majutust Maria talu puhkemaja kahekohalises toas
  • piknikutekk ja -korv
  • talu hommikusöök
  • ratsutamine 1 tund mõlemale*

*Ratsutamine toimub vastavalt ilmastikuoludele, juulis võib esineda väga kuuma ilma või ohjeldamatut parmude rünnakut loomadele. Sel juhul saab ratsutada varahommikul või hilisõhtul. Talu ratsakeskuses on olemas korralikud piiretega liivaväljakud ja sisemaneež.

Hobused on pidevalt olnud kasutuses ja alati on kaasas treener või kogemustega ratsutaja. Maastikule saab  ratsutada, kui on vähemalt mingigi kogemus, sest tempo valitakse kõige nõrgema ratsutaja järgi. Kui tehakse alles esimesi katseid ratsutamisel või tuntakse end ebakindlana, toimuvad sõidud platsil või maneežis.

Lisatasu eest:

  • kuni 5 a lapsele majutus lisavoodil tasuta, lisaks ratsutamine 11 €, piknikukorv 6 €
  • 6–12 a lastele majutus 10 €, ratsutamine 11 €, piknikukorv 6 €
  • 13–17 a noorukitele majutus 13 €, ratsutamine 11 € , piknikukorv 6 €

Lisavoodi hinnad kehtivad, kui laps on kahe täiskasvanuga. Kui on ainult üks täiskasvanu ja laps, siis küsi eraldi hinnapakkumist.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Maria talu

Maria talu puhkeküla Pärnumaal on vahva koht kaunis Eestimaa looduses puhkamiseks. Turismitalu looduskaunis ümbrus pakub erinevaid võimalusi seiklusteks metsas, rabamaastikul ja merel. Turismitalu puhkemajades on 3 kahekohalist tuba, millest 2 asuvad esimesel korrusel ja 1 teisel korrusel.

Kõikides tubades on põrandaküttega tualett ja duširuum, Wifi, kööginurk (nõusid ei ole ja peaks kasutama enda kaasa võetud ühekordseid nõusid), külmkapi, pliidi ja mikrolaineahjuga.

Ratsakeskusest

Maria talus saab ratsutada aastaringselt ka sisetingimustes ratsamaneežis suurusega 22 x 48 m.

Maria talus saab korraldada ratsutamisõpetust nii lastele kui suurtele. Neile aga, kes juba oskavad, pakutakse ratsamatkasid talu lähiümbruses. Talu asub Pärnumaal looduslikult väga kaunis kohas. Matkal on kaasas koolitatud matkasaatja, kes juhatab ratsutajaid mööda kauneid metsateid ja näitab ümberkaudseid vaatamisväärsusi.

Hobusetall asub Jõuluvana Korstna talu õuel ja lisaks hobustele-ponidele on seal veel kitsed, lambad, jänkud, kanad ja pardid. Suurel reedel tõi üks kits perre kolmikud ja aprillis sündis veel üks tall, nii et lastel on vaatamist küllaga. Jaanipäevast alates on avatud ka Jõuluvana Korstna talu kohvik igapäevaselt .

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.