Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Suvine teatripakett: seikluslik koguperelavastus „Gulliveri reisid“ Viinistul

Suvine teatripakett: seikluslik koguperelavastus „Gulliveri reisid“ Viinistul

NUKU teater ja Viinistu hotell kutsuvad nautima puhkust koos teatri, kunsti ja imelise loodusega!

Eksklusiivne kultuuri- ja puhkusepakett ühendab suvelavastuse „Gulliveri reisid“, Viinistu kunstimuuseumi külastuse ja merevaatega hotellimajutuse.

Mis oleks mõnusam, kui nautida Lahemaal armastatud suveteatrikohaks kujunenud Viinistul meeliköitvat teatrielamust ja kütkestavaid kunstiteoseid, puhata end välja Viinistu hotellis kauni merevaatega toas ning pärast luksuslikku hommikusööki hotellirestoranis minna matkama Lahemaa metsadesse?

Kingi endale võimalus saada osa parimast kultuurist looduskaunis suvituskohas, kus kõik on sinu jaoks ära korraldatud!

Majutusega teatripaketti saab osta 24., 26. ja 28. augustiks.

Pakettide arv on piiratud. Pakkumine kehtib broneerimiseks, kuni vabu kohti jagub.

NB! Koos tellimuse kinnitusega väljastame arve, mis kuulub koheselt tasumisele. Kinnitatud tellimuse tühistamisel raha ei tagastata!

Teatripakett Viinistul

„Gulliveri reiside“ etendused toimuvad: 

24. august kell 19.00

26. august kell 16.00

28. august kell 19.00

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind  
Majutusega teatripakett kahele Hommikusöök 1 öö 99 €

Hinnas on:

 • 2 teatripiletit
 • 2 kunstimuuseumi piletit
 • 1 öö kaheses merevaatega standardtoas 
 • rikkalik buffet-hommikusöök
 • 10 % soodustust rannaresto à la carte menüüst​

Lisavõimalus

Võimalusel saab broneerida ka peretuba. Peretubades on üks lai voodi ja üks lahtikäiv diivan. 

Küsi pakkumist Estraveli konsultandilt!

Kõigile alates 7. eluaastast

Ühe mehe rännak maailma lõppu ja tagasi, et õppida vaatama lahtiste silmadega ja kuulama avatud südamega.

Aastal 1699 seilab inglise laev Antiloop Lõunamerele, kuid hukkub seal tormis. Ainsa pääseja, laevaarst Gulliveri jaoks on see uskumatute seikluste algus. Ta satub sõjakate sõrmepikkuste inimeste saarele, lõbuhimuliste hiiglaste maale ning viimaks tarkade hobuste hiihnhmide juurde. Kõigis neis muinasjutulistes maailmades leiab Gulliver eest omapärase ühiskonna, kus temasse kas kui koletisse või naljakasse ja veidrasse olendisse suhtutakse. Olgu kogemused kui kummalised või ohtlikud tahes – Gulliveri jaoks on need alati õppetunniks eelkõige iseenda ja inimkonna kohta.

Jonathan Swift on selle loo kirja pannud satiirivormis. See on pila, mille taustal aimub sügavat inimlikku traagikat ja kahjutunnet läänemaailma moraalsest allakäigust. Olen tunnetuslikult Swifti kirjutatuga paljuski päri, aga meid eristab üks asi. Mulle tundub, et tema enam ei uskunud, mina aga usun endiselt inimlikku headusesse. Just usk saabki olema lavastuse üks põhiteemasid. Usk iseendasse, inimkonda, armastusse!
Lavastaja Taavi Tõnisson

Dramatiseerija Urmas Lennuk

Lavastaja Taavi Tõnisson

Kunstnik Marion Undusk

Helilooja Liina Sumera

Valguskunstnik Priidu Adlas

Koreograaf Olga Privis

Tõlkija Leo Anvelt

Nimiosas Anti Kobin

Teistes osades Lee Trei, Andres Roosileht, Karl Sakrits, Laura Nõlvak, Tiina Tõnis ja TÜ VKA teatrikunsti 12. lennu üliõpilased Loviise Kapper, Elena Koit, Grete Konksi, Silva Pijon, Kristjan Poom, Hans Kristian Õis

Etendus toimub Viinistu katlamajas. Soovitame etendusele tulles riietuda soojalt.
Kestus orienteeruvalt 2 h 30 min (kahes vaatuses). Hilinejad saali ei pääse.

 

Viinistu hotell, rannaresto, kunstimuuseum ja konverentsikeskus asuvad looduskaunis kohas Lahemaal Viinistu sadamas.

Kõigis hotellitubades on tualett ja dušš. Paketti kuuluvatel tubadel on hommikupäikese poole avanev merevaade, kust saab jälgida pimedal ajal eredalt plinkivat Mohni saare majakat ning Soome lahel seilavaid kauba-, kala- ja reisilaevu.

Hotellis ööbijaile pakutakse rikkalikku hommikusööki, mis sisaldab muuhulgas Viinistu rannaresto kokkade röstitud müslit, isevalmistatud jogurtit, maheputru, värskeid marjamoose, kodukanade mune ning võimalusel kodust rukkileiba. Külalise soovi korral tuuakse hommikusöök numbrituppa. Hommikusööki pakutakse kl 8–10.

 • Autoga tulijad saavad auto jätta hotelli kõrval asuvasse öövalvega parklasse.
 • Liinibussiga saabujad ei pea kaugele kõndima – küla bussipeatus asub hotelli väravas.
 • Viinistu hotelli saab saabuda ka mere poolt! Navigeerides kõiki meresõidutavasid ja -reegleid järgides sihtpunkti 59°38’48.6″N 25°45’18.1″E suunas, tervitab saabujat peagi Mohni majakas – truu kaaslane pakpoordis, kuni tüürpoordi ilmuvad Viinistu kaks korstnat.

Viinistu rannaresto teeb kummarduse kalurikülale. Pakutav kala pärineb valdavalt lähikandi lahtedest. Kalaroogade valmistamisel peetakse silmas rannarahva põhimõtteid – värske kala lihtne ja rikkumata maitse on parim. Soodsa ilma ja rikkaliku saagi korral suitsutatakse kalad oma hoovil asuvas suitsuahjus. Alati on valikus ka paar liharooga, mis kõhtu korralikult täidavad. Kes aga ei liha ega kalaga sõber ole, küsigu julgesti – kokad valmistavad meeleldi eriroa ka taimetoitlastest külalistele.

Vanast sadama külmhoonest on tänaseks saanud väärikas kunstimuuseum, kus on esindatud valdav osa kollektsionäär Jaan Manitski kogust – ligi 1000 Eesti kunstiteost alates baltisaksa aegadest ning Pallase koolkonnast kuni tänapäevaseni välja.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.