Tahad aastavahetuseks Taisse, aga lennuhinnad hirmkallid?

Pakkumine lisatud 23.07.2019

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Estravelis on aastavahetuseks imeodavaid lennupileteid Aasiasse al 399 € (algusega Helsingist ja ainult kiiretele).

Jõulud ja aastavahetus on periood, mil võib tavapärase lendude hinna populaarsetesse paikadesse julgelt kahega, sageli isegi aga kolmega korrutada. Sestap tasub nüüd kiirelt reageerida ja oma aastavahetuse lennupiletid ülisoodsa hinnaga ära osta.

Pakume väga odavaid lende kolme Tai linna, Singapuri, Hongkongi ja Macausse Hiina lennufirma Juneyao Airlinesiga.

Ja tegelikult saad ühe atraktiivse hinna eest külastada kahte riiki, sest väga hea lisaväärtusena lubab see pakkumine alati tasuta ja viisavabalt (!) ühel või mõlemal suunal pikemalt peatuda Hiina ja kogu maailma suurimas linnas Shanghais.

Hinnad kehtivad Helsingist algavatele lendudele, aga lennugraafikud lubavad mõlemal suunal laevaga Eesti ja Soome vahel sõita.

Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 15.09.2019.

Edasi-tagasi lendude hinnad algusega Helsingist 

Kui soovid just aastavahetuseks palmi alla lennata, siis seisuga 08.08.2019  kl 12.30 on odavaimal tasemel lennukohti nendeks kuupäevadeks:

 • minekul: 10., 12. ja 31. detsember 
 • tulekul: 2. ja 16. jaanuar 
  See võib kiiresti muutuda. Kiirusta!

Aasia

Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.08.2019.

NB! Lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada.

Sihtkoht Turistiklass Lisainfo  
Macau al 399 € +399 p Viisa Päring
Bangkok, Tai al 409 € +409 p Viisa Päring
Chiang Mai, Tai al 409 € +409 p Viisa Päring
Phuket, Tai al 409 € +409 p Viisa Päring
Hongkong al 419 € +419 p Viisa Päring
Singapur al 419 € +419 p Viisa Päring

Hinnas sisaldub:

 •  täisteenindus koos soojade einete ja alkohoolsete jookidega Juneyao Airlinesi opereeritavatel lendudel;
 • ühe kuni 20 kg raskuse äraantava pagasi vedu kogu marsruudi vältel;
 • laia valikuga audiovisuaalse meelelahutussüsteemi kasutamine Helsingi ja Shanghai vahelistel lendudel.

Lisavõimalused:

 • võid lennata ühte sihtkohta ja alustada tagasiteed teisest, hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna;
 • Shanghais võib mõlemal suunal soovi korral peatuda. Kuni 144 tunni (6 ööpäeva) pikkusteks peatusteks ei ole viisa vajalik.
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 15.09.2019. Pane tähele, et lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Ükskõik milline lennuhind on garanteeritud AINULT juhul, kui pilet ostetakse välja broneerimisega samal päeval.
 • Reisi võib alustada 23.08.2019–26.06.2020 (vt aastavahetuse lendude saadavust hinnatabeli juurest). Reaalne saadavus võib teatud perioodide ja sihtkohtade lõikes olla piiratud ka väljaspool neid ajavahemikke.
  Soovitame olla reisikuupäevades väga paindlik ja osta pilet pikalt ette. Lisatasu eest on võimalik kasutada kallimaid broneerimisklasse, kus kohti leidub vabamalt.
 • Pakkumise hinnad kehtivad algusega Helsingist ümberistumistega Shanghais.
 • Shanghais saab tasuta pikemalt peatuda, kuni 144-tunniks on see ka viisavaba!
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt 2 päeva, maksimaalet kohalolekut piiravad sihtkoha viisareeglid ja asjaolu, et tehniliselt saab lende ette osta mitte kauem kui 360 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pilet ei ole ühelgi juhul reisija soovil tagastatav. Kuupäevade muutused on lubatud 200 € trahvi eest. Sellele lisandub võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga ja Estraveli teenustasu 40 €.
  Reisija nime muuta ei  saa!
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust. Eraldi piletitega reisides on oluline, et kindlustus pakuks kaitset ka võimalike graafikumuutuste vastu.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 08.08.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.
 • Kuni 11 a (kaasa arvatud) vanused lapsed saavad soodustust ca 15% täiskasvanu hinnast, sõltuvalt sihtkohast.
 • Alla 2-aastane sülelaps maksab pileti eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna soodustus on väike ja tegemist väga pikkade lendudega, soovitame ka sülelapsele pigem eraldi istekoht osta (makstes tavalise lapsehinna).

 

Kõik pakkumise sihtkohad on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks viisavabad.
Shanghais pikemalt peatudes võib transiitreisijana ka Hiina Rahvavabariigis viisata viibida kuni 6 ööpäeva, seda soovi korral mõlemal lennusuunal.
See on ühel reisil mitme sitkoha külastamisega kaasnev oluline eelis – kui piirduksid oma reisil vaid Shanghaiga, peaksid enne saatkonnas viisa vormistama ja selle eest veel täiendavalt maksma!

Samuti pole viisa vajalik transiidiks läbi Soome ega pikemaks peatuseks seal.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peab jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Juneyao Airlines teenindab Helsingi-Shanghai liini moodsa Boeing 787 Dreamlineriga, kus reisijate käsutuses on ka personaalse ekraaniga meelelahutussüsteem.
Aasia-sisestel lendudel kasutatakse aga enamasti väiksemaid Airbus 320/321 seeria lennukeid, kus ekraane pole (küll aga pakutakse suupisteid ja jooke).

Juenyao lendab Helsingi ja Shanghai vahel kuni 25. oktoobrini igapäevaselt, sealt edasi aga 3 korda nädalas (T,N,L).
Lennud saabuvad nii Helsingisse kui Shanghaisse varahommikul ja see võib paljude jätkuühenduste sihtkohtade puhul tähendada väga pikka ooteaega Pudongi lennujaamas. Mõttetu lennujaamas istumise asemel kasuta seda aega parem Shanghaiga tutvumiseks! Edasilennu puhul kolmandasse riiki saad kuni 6 ööpäeva Hiina Rahvavabariigis veeta viisavabalt.

HOIATUS: lennuhindadega seotud kitsenduste tõttu ei soovita me pakkumist kasutada tööreisideks. Selle sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helisat numbrill 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Küsi pakkumist

Estravel soovitab

Emiraatide maailmaklassi golfiväljakud.

Suurepärane võimalus ühildada oma lemmikspordiala reisimisega!

Golfipaketid
Araabia Ühendemiraadid
al 1055
või al 96 €/kuu
Uus laev!

Silversea laevastikku lisanbub järgmisel aastal uus laev Silver Moon, mis alustab oma esimest hooaega 2020. aasta augustis Vahemerel.

Silversea
Uus laev Silver Moon
Küsi pakkumist
UUS!

Mainor Traveli ringreisid Uus-Meremaale, Alaskale, Lõuna-Aafrika Vabariiki ja Lõuna-Koreasse.

Mainor Travel
Põnevad ringreisid
al 2199
või al 200 €/kuu

Bhutanis ootab Sind ees imeline loodus, hästi säilinud iidsed tradistsioonid ja arhitektuur ning särasilmsed õnnelikud inimesed.

Reisid toimuvad 20.–30.09.2019 ja 24.04.–04.05.2020.

Reis õnnelike inimeste juurde
al 3850
või al 349 €/kuu

See reis on neile, kes ei hooli suurlinnamelust ja luksuslikest rannahotellidest, vaid kellele meeldib seiklemine ja ringirändamine.

Reisid toimuvad 24.10.–09.11.2019 ja 14.–29.03.2020.

Seiklus Borneo
2-nädalane reis Tallinnast
al 2990
või al 271 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis