Vajad abi?

Küsi otse reisikonsultandilt!

Teatrielamused Pärnus

Pakkumine lisatud 02.02.2018

EV100: teatripakett ööbimisega hotellis Wasa ja etendusega Pärnu teatris Endla.

Taastusravikeskus ja hotell Wasa Pärnu rannarajoonis on väärikate traditsioonidega mitmekülgne majutus- ja terviseasutus. Wasa hotelli teatripaketis sisaldub lisaks hubasele majutusele ka hommiku- ja õhtusöök ning piletid Endla teatri etendusele. Paketid on saadaval majutuseks nii üheses kui kaheses toas.

Pakkumine kehtib majutuseks 30.04.2018.

NB! Koos tellimuse kinnitusega väljastame arve, mis kuulub koheselt tasumisele. Kinnitatud tellimuse tühistamisel raha ei tagastata.

Hotell Wasa teatripakett

Wasa hotell ja taastusravikeskus asub Pärnu rannarajoonis. Majast jääb ühel pool paari sammu kaugusele mererand ja kaunis promenaadirada, teisele küljele jalutuskäigu kaugusel südalinn.

Pakett Toitlustus Hind  
Teatripakett ühele ühekohalises toas Hommiku- ja õhtusöök 58 € Päring
Teatripakett kahele kahekohalises toas Hommiku- ja õhtusöök 89 € Päring

Hinnas on:

  • 1 öö majutust
  • saabumisel pokaal vahuveini
  • hommikusöök buffet-lauas (07.00–10.00)
  • õhtusöök buffet-lauas (17.00–18.30, reedeti kuni 19.00)
  • pilet(id) valitud etendusele Pärnu teatris Endla
  • tasuta parkmine hotelli ees vabade kohtade olemasolul
  • tasuta sissepääs ööklubide Sugar ja Vaarikas üritustele
  • tasuta WiFi

Taastusravikeskus ja hotell Wasa Pärnu rannarajoonis on väärikate traditsioonidega mitmekülgne majutus- ja terviseasutus.

Roheliste puiesteede keskel asuva maja ühel pool on meri ning teises suunas jääb lühikese jalutuskäigu kaugusele kaunis südalinn. Wasa mitmekülgsed toetava taastusravi võimalused, tervise parandamist soodustavad protseduurid ning lõõgastavad hoolitsused seob kompaktseks tervikuks hubane majutus ja suurepärane asukoht. Väike majadekompleks on kodune ja mugav, hotell pakub majutuseks 83 tuba (kuni 161 kohta) kokku kolmes eriilmelises hoones – Vasa, Eha ja Villa majas.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Sarnased pakkumised

UUS!

GMP Clubhotel koostöös Kuutsemäe, Munamäe ja Winterplace talvekeskustega kutsub veetma talvepuhkust Eesti talvepealinnas Otepääl.

Pakkumine kehtib, kuni talvepealinnas lund jätkub.

GMP Clubhotel
 Puhkus kahele Otepääl
al 178
või al 16 €/kuu
UUS!

GMP Clubhotel koos Kuutsemäe, Munamäe ja Winterplace talvekeskusega kutsub teid veetma aktiivset perepuhkust Eesti talvepealinnas Otepääl.

Pakkumine kehtib, kuni talvepealinnas lund jätkub.

GMP Clubhotel 
Perepuhkus Otepääl
al 208
või al 19 €/kuu

Sel suvel ootab Sind Musta mere pärl Odessa! See on suurepärane võimalus lõõgastuda Musta mere äärsetel randadel ning tutvuda kuulsate vaatamisväärsustega.

Odessa
Lend + majutus
al 259
või al 23 €/kuu

Show & Dinner restoran Merineitsi terviklik lavaline ja kulinaarne showprogramm on kõigi jaoks, kes hindavad maailmaklassi meelelahutust.

Show & Dinner Merineitsis
al 69

Maikrahv on romantilise keskaegse atmosfääri, suussulavate hõrgutiste ja sõbraliku teenindusega restoran Tallinna vanalinna südames, otse Raekoja platsil.

Restoran Maikrahv
Kontsert-õhtusöögid
al 39
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!