Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Thai Airwaysiga soodsalt Aasiasse või Austraaliasse algusega Stockholmist

Thai Airwaysiga soodsalt Aasiasse või Austraaliasse algusega Stockholmist

Soodushinnad al 479 €/inimene eeldavad kahte või enamat koosreisijat ning kehtivad reisi alustamiseks mais-juunis.

Pane tähele, et hinnas sisaldub kuni 30 kg äraantava pagasi vedu inimese kohta ilma ühikupiiranguta ja väga hea pardateenindus. Kuni 25 lisaeuro eest võib minekusuunal alati pikemalt peatuda Tai pealinnas Bangkokis.

Stcokholmist algavate lendude graafik ühildub hästi eraldi piletil lendudega Tallinnast, ent soovi korral saab Rootsi pealinna sõita ka laevaga.

Piletid on müügil, kuni kohti jätkub, aga mitte kauem kui 31.03.2017 kl 18.00.

Edasi-tagasi lendude hinnad algusega Stockholmist

Reisi alustamine on lubatud ajavahemikus 01.05.–30.06.2017, tagasilend võib olla ka hilisem.

Reaalne kohtade saadavus sõltub linnast ja lennuperioodist. Palume arvestada, et populaarsete puhkusesihtkohtade puhul võib see olla kohati kasin ja vajalik on paindlikkus reisi ajas. Bangkokis pikemalt peatumine võib saadavust parandada.

Aasia

NB! Hinnad kehtivad ühe inimese kohta, eeldades vähemalt kahte koosreisijat! Üksiku reisija hind võib olla oluliselt kallim. Mitme koosreisija hindade puhul täiendavaid soodustusi lastele ei ole.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Bangkok, Tai al 479 € +479 p
Viisa
Krabi, Tai al 499 € +499 p
Viisa
Chiang Mai, Tai al 499 € +499 p
Viisa
Phuket, Tai al 499 € +499 p
Viisa
Vientiane, Laos al 519 € +519 p
Phnom Penh, Kambodža al 529 € +529 p
Viisa
Hanoi, Vietnam al 529 € +529 p
Viisa
Ho Chi Minh City, Vietnam al 529 € +529 p
Viisa
Yangon, Myanmar al 529 € +529 p
Viisa
Singapur al 529 € +529 p
Viisa
Jakarta, Indoneesia al 539 € +539 p
Viisa
Kuala Lumpur, Malaisia al 539 € +539 p
Viisa
Manila, Filipiinid al 539 € +539 p
Viisa
Bali, Indoneesia al 549 € +549 p
Viisa
Hongkong al 559 € +559 p
Viisa

Austraalia

NB! Hinnad kehtivad ühe inimese kohta, eeldades vähemalt kahte koosreisijat! Üksiku reisija hind võib olla oluliselt kallim. Mitme koosreisija hindade puhul täiendavaid soodustusi lastele ei ole.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Melbourne, Austraalia al 879 € +879 p
Viisa
Perth, Austraalia al 879 € +879 p
Viisa
Brisbane, Austraalia al 889 € +889 p
Viisa
Sydney, Austraalia al 889 € +889 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida, ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hind on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna. Võid näiteks lennata Balile peatusega Bangkokist ja alustada tagasiteed Austraaliast. Selliste lendude hind algab 739 eurost (lisandub lend Balilt Austraaliasse eraldi piletil).

 • Minekusuunal võib pikemalt (üle 24h) peatuda Tai pealinnas Bangkokis. Peatuse hind on vaid 5 €, juhul kui lõppsihtkoht asub Tais. Ja 25 €, juhul kui lõppsihtkoht asub väljaspool Taid.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 31.03.2016 kl 18.00.
 • Reisi alustamine on lubatud ajavahemikus 01.05.–30.06.2017, tagasilend võib olla ka hilisem.
 • Reaalne kohtade saadavus sõltub linnast ja lennuperioodist. Palume arvestada, et populaarsete puhkusesihtkohtade puhul võib see olla kohati kasin ja vajalik on paindlikkus reisi ajas. Bangkokis pikemalt peatumine võib saadavust parandada.
 • Pakkumise hinnad kehtivad Stockholmist algavaks edasi-tagasi lennuks. Kummaski suunas on vajalik üks lennukivahetus Bangkokis.
 • Pikemad vahepeatus Bangkokis on lubatud minekusuunal 5 või 25 € lisatasu eest (vt täpsemalt hinnatabeli alt).
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul pärast broneerimist ning mitte hiljem kui 31.03.2017 kl 18.00.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 3 päeva ja mitte kauem kui 3 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast piletite väljakirjutamist ei ole neid ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada.
 • Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest.Tasuda tuleb 150 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
  Koosreisivate inimeste pileteid saab muuta ainult koos ja ühtemoodi.
  Reisija nime muuta ei saa!
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust. Eraldi piletitega reisides on oluline, et kindlustus pakuks kaitset ka võimalike graafikumuutuste vastu.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 20.03.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks külastuseks viisat järgmistesse pakkumises mainitud riikidesse: Filipiinid,  Hongkong, Indoneesia, Malaisia, Singapur, Tai.
Ka Austraalia on viisavaba, ent enne reisi tuleb internetist taotleda tasuta elektrooniline reisiluba.

Riiki saabudes on võimalik piirilt taotlelda Kambodža, Laose ja Vietnami (vajalik eelnev kinnitus internetist!) viisasid. Sellega kaasneb lisatasu.
Enne reisi saab saab internetist taotleelda e-viisa ka Myanmari.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peab jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

 • Thai Aiways on legendaarselt hea teenindusega lennufirma. Loe reisijate kogemusi nendega lendamisel SIIT.
 • Loomulikult käib piletihinna sisse täisteenindus ja kuni 30 kg äraantava pagasi vedu ilma ühikupiiranguta (lisaks ka käsipagas). Enamikes (kuid mitte kõigis!) lennukites on reisijate kasutuses personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemid.
 • Pane tähele, et pakkumise hinnad kehtivad reisi alustamiseks Stockholmist. Seega vajavad Eesti elanikud selle kasutamiseks täiendavalt pileteid Rootsi pealinna. Nordica otselendudel algavad piletihinnad tavaolukorras ca 185 eurost/edasi-tagasi. Küllalt tihedate kampaaniate pakutakse veidi  soodsamaid pileteid.Thai Airwaysi lennuajad (väljumine igal päeval kl 14.30 ja saabumine kl 07.00) võimaldavad Stockholmi reisida ka laevaga.HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helisat numbrill 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.