24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Tourest: hiliskevadised ja varasügisesed Kreeka lennud soodushinnaga al 159 €

Tourest: hiliskevadised ja varasügisesed Kreeka lennud soodushinnaga al 159 €

Estravelist saad messi Tourest 2019 ajal osta väga hea hinnaga hiliskevadise või varasügisese lennupileti Kreekasse.

Aegean Airlines lendab sel ajal Tallinnast Ateenasse 2 korda nädalas otse. Mõistlik on Kreeka pealinnast edasi lennata mõnele saarele või hoopis põhja poole Thessalonikisse (ja sealjuures soovi korral päeva Ateenas veeta!).

Lisaks (edasi-tagasi) üle 5000 km pikkustele lendudele kuulub piletihinda väga hea pardateenindus sooja eine ja jookidega (sh alkohol) Tallinn ja Ateena vahelisel liinil, samuti üks käsipagasi kohver. Äraantava pagasi eest on lisatasu 35–45 €/suund sõltuvalt sihtkohast.

Hinnad on saadaval lendudele vahemikes 11.05–18.06 ja 11.09.–04.10.2019.

Kuigi alati on võimalikud üsna kiired ühendused, ei teeks paha vähemalt ühel suunal mõelda ka päeva veetmisele Kreeka pealinnas. Tallinnast saabuv lend maandub Ateenas juba kell 07.00 ja kui valida jätkulennuks mõni õhtune väljumine, jätab see pika päeva Euroopa tsivilisatsiooni hälli vaatamisväärsustega tutvumiseks. (Sama loogikat saab kasutada ka tagasilennu suunal).
Ateena kesklinn koos kuulsa Akropolisega paikneb lennujaamast 40-minutilise metroosõidu kaugusel.

Aegean Airlines on täieõiguslik Star Alliance’i liige, seega on nende lendudel võimalik koguda boonuspunkte näiteks siinsel turul levinud SAS-I Eurobonuse või Lufthansa Miles&More kaardile.

Aegean Airlinesi edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Soodushinnad on saadaval lendudele vahemikes 11.05–18.06 ja 11.09.–04.10.2019.

Lennud toimuvad Tallinnast ööl vastu kolmapäeva ja laupäeva ning Ateenast teisipäeva ja reede hilisõhtutel.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Thessaloniki, Kreeka al 159 € +159 p
Ateena, Kreeka al 159 € +159 p
Heraklion (Kreeta), Kreeka al 199 € +199 p
Korfu, Kreeka al 239 € +239 p
Rhodos, Kreeka al 199 € +199 p
Chania (Kreeta), Kreeka al 209 € +209 p
Chios, Kreeka al 209 € +209 p
Kos, Kreeka al 209 € +209 p
Santorini, Kreeka al 229 € +229 p
Samos, Kreeka al 239 € +239 p

Lisavõimalused:

 • Kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku kaasavõtmise õiguse saab juurde osta sõltuvalt sihtkohast 35–45 € eest lennusuuna kohta. Kuna äraantava pagasi tasu on suhteliselt kõrge, võiks mitme koosreisija korral kaaluda võimalust kohvriruumi omavahel jagada ja nt pere peale ühe suure kohvriga piirduda. 

 • Lennugraafik võimaldab soovi korral mõlemal suunal pika päeva veetmist Ateenas ilma lisatasuta. Kui aga soovid Ateenasse jääda kauemaks kui 24 tunniks, tuleks selle eest arvestada orienteeruvalt 100 € hinnalisaga.
 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida ehk lennata ühte kohta ja tulla tagasi teisest. Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokku liidetuna.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Hinnad kehtivad müügiks 07.–13.02.2019 või kuni kuni kohti jätkub, ent lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Hinna garanteerib ainult broneerimisega samal päeval pileti välja ostmine.
 • Lennud mõlemas suunas peavad jääma vahemikku 11.05–18.06 või 11.09.–04.10.2019.
 • Pakkumine kehtib Aegean Airlinesi lendudel ümberistumisega Ateenas.
 • Sihtpunktis viibitav aeg on piiratud vaid lubatud lennuperioodi ja kohtade saadavusega.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada.
 • Kuupäeva muutmine (lubatud reisiperioodi piires) on võimalik 50 € trahvi + 40 € teenustasu eest. Sellele lisandub võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 04.02.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Eesti kodanikud ei vaja Euroopa Liidu piires reisimiseks viisat. Piisab kehtivast ID-kaardist, ent soovitatav on ka passi olemasolu.

Vaata lisainfot viisatingimustest Estraveli kodulehelt.

Hinnaalandused kehtivad vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad pileti eest 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helista numbril 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering online-iseteeninduses (internetis tehtud broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam).

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisikuupäevade osas.