24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Turkish Airlinesi äriklassis Mauritiusele ja Seišellidele

Proovi kuninglikku teenindust ning lenda Mauritiusele ja Seišellidele Euroopa ühe parima lennufirma luksuslikus äriklassis! Lisaks tee tasuta peatus Istanbulis ja saad lisaks kuni 2 ööd tasuta majutust kesklinna viietärnihotellis.

Turkish Airlines pakub pikkadel lendudel äriklassi reisijatele täislamavasse asendisse käivaid istmeid ja gurmee-eineid.
Muidugi ei piirdu äriklassi eelised vaid lennu ajal kogetavaga, paremat teenust saab nautida juba lennujaamas.

Äriklassi pileti hinnas sisalduvad:

 • eraldi lauad lennule registreerimiseks/pagasi äraandmiseks lühemate järjekordadega;
 • fast track turva- ja sageli ka passikontrollis;
 • äriklassi ootesaalide (lounge’ide) kasutamine lennujaamades (Turkish Airlinesi Lounge Istanbul kuulub maailma suurimate ja parimate hulka!) koos tasuta jookide, suupistete, internetiühenduse ja erinevate lõõgastusvõimalustega. Turkish Airlinesi Lounge Istanbul kuulub maailma suurimate ja parimate hulka!
 • rohkem pagasit (40 kg);
 • rohkem punkte Star Alliance’iga seotud lennufirmade boonuskaardile.

Lisaks: kui lendad käesoleva pakkumise raames ja teed ühel suunal omal soovil (tasuta!) pikema peatuse Istanbulis, saad lennufirma kulul veeta kuni 2 ööd kesklinna 5-tärni hotellis!

Edasi-tagasi piletite äriklassi hinnad algusega Tallinnast

NB! Soodushinnad eeldadavad kahte koosreisijat. Kui reisitakse üksi, on hind mõnevõrra kõrgem.

Sihtkoht Hind Tavahind Lisainfo  
Mauritius al 3199 € al 4995 € +3199 p
Viisa
Seišellid al 3199 € al 4995 € +3199 p

Lisavõimalused:

 • võimalik ilma lisatasudeta Istanbulis ühel suunal pikemalt peatuda (üle 24h)
 • reisija soovil pakub Turkish Airlines äriklassis reisijale tasuta 5* hotellimajutust kuni 2 ööks. NB! Majutus tuleb ette tellida vähemalt 72 tundi enne väljumist.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis võib ilma lisatasudeta ka pikemalt peatuda (üle 24h).
 • Tasuta majutuse saab eeldusel, et lennatakse Turkish Airlinesi lendudega edasi-tagasi ning pilet algab ja lõpeb Tallinnas. Majutuse tuleb ette broneerida vähemalt 72 tundi enne väljumist.
 • Müügiperiood ega lennuaeg ei ole piiratud.
 • Reaalne kohtade saadavus eeldab paindlikkust kuupäevades ning piletite ostmist võimalikult pikalt ette.
 • Singapuri ja Hongkongi hinnad kehtivad ühe inimese kohta, eeldades kahte koosreisijat. Kui reisitakse üksi, on hind mõnevõrra kõrgem.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist saab seda tühistada kuni reisi alguseni 300 € trahvi eest. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 01.05.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.
 • 2–11 a lapse soodustus on 10–15% täiskasvanu hinnast (sõltuvalt sihtkohast).

Mauritius ja Seišellid on Eesti kodanikele lühiajalseks külastuseks viisavabad.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mispeaks olema  kehtiv vähemalt 6 kuud pärast reisi.

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik.

Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Soodne lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.