Turkish Airlinesi soodushinnad 

Pakkumine lisatud 04.04.2019

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Estravelis on müügil soodsa hinnaga lennupiletid mitmetesse sihtkohtadesse üle maailma.

Lende opereerib korduvalt Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlines ja lubatud reisiperiood on väga pikk – lende saad alustada pea terve aasta vältel. NB! Suvise kõrghooaja lennud on tingimustega välistatud.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 15.04.2019.

Hinnas sisaldub:

 • täielik pardateenindus koos alkohoolsete jookide ja sooja eine valikuga mitme variandi hulgast kokku neljal lennul;
 • vähemalt 30 kg äraantavat pagasit ühikupiiranguta;
 • võimalus lennukis endale meelepärane istekoht reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva);
 • interkontinentaalsetel ja ka paljudel Euroopa lendudel personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine (Turkish Airlines on ainuke lennufirma, mis Tallinnast väljuvatel lendudel seda võimalust pakub!);
 •  tasuta hotellimajutus Istanbulis, juhul kui kiireimat võimalikku jätkulendu tuleb oodata 12 tundi või kauem. 
 • võimalus vaid 15 € eest oma reisi veelgi rikastada üle 24h peatusega Türgi suurimas linnas, lausa kahes maailmajaos asuvas Istanbulis.

NB! Peatuse tegemine võib ka odavate kohtade saadavust parandada! Teatud Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab Istanbulis üheks ööks tasuta majutuse ka omal soovil peatudes. Kui lõppsihtkoht asub Türgis, saad Istanbulis pikemalt peatuda lennuhinna mõistes täiesti tasuta!

LOE LISAKS: Kolm nippi, kui lendad Istanbuli kaudu

Turkish Airlines: edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

​Lennud mõlemas suunas peavad toimuma kuni 10.12.2019.

PANE TÄHELE! Reeglitega lendudeks välistatud järgmised kuupäevavahemikud:

 • minekusuunal 26.07.–11.08.2019
 • tulekusuunal 15.08.–10.09.2019

Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist. Soovitatav on reis pikalt ette planeerida. Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.​

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Ateena, Kreeka al 239 € +239 p Viisa
Sofia, Bulgaaria al 239 € +239 p Viisa
Tbilisi, Gruusia al 239 € +239 p Viisa
Thessaloniki, Kreeka al 239 € +239 p Viisa
Alžiiris, Alžeeria al 269 € +269 p Viisa
Bakuu, Aserbaidžaan al 299 € +299 p Viisa
Beirut, Liibanon al 339 € +339 p Viisa
Kairo, Egiptus al 409 € +409 p Viisa
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 439 € +439 p Viisa
Sharjah, Araabia Ühendemiraadid al 439 € +439 p Viisa
Almatõ, Kasahstan al 469 € +469 p Viisa
Peking, Hiina al 469 € +469 p Viisa
Amman, Jordaania al 469 € +469 p Viisa
Bahrein al 519 € +519 p Viisa
Kuveit al 549 € +549 p Viisa
San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 559 € +559 p Viisa
Kilimanjaro, Tansaania al 569 € +569 p Viisa
Doha, Katar al 579 € +579 p Viisa
Sharm El Sheikh, Egiptus al 579 € +579 p Viisa
Nairobi, Kenya al 579 € +579 p Viisa
Dar Es Salaam, Tansaania al 589 € +589 p Viisa
Phuket, Tai al 589 € +589 p Viisa
Colombo, Sri Lanka al 599 € +599 p Viisa
Hurghada, Egiptus al 599 € +599 p Viisa
Sansibar, Tansaania al 599 € +599 p Viisa
Singapur al 569 € +569 p Viisa
Mauritius al 609 € +609 p Viisa
Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik al 679 € +679 p Viisa
Maldiivid al 689 € +689 p Viisa
Addis Abeba, Etioopia al 689 € +689 p Viisa
Havanna, Kuuba al 759 € +759 p Viisa
Kaplinn, Lõuna-Aafrika Vabariik al 799 € +799 p Viisa
Buenos Aires, Argentina al 849 € +849 p Viisa
Seišellid al 879 € +879 p Viisa
Dhaka, Bangladesh al 889 € +889 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Kõiki sama maailmajao linnu võib omavahel kombineerida (lennata ühte ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • Väljaspoole Türgit lennates on 15 € lisatasu eest võimalik Istanbulis ühel suunal pikemalt (üle 24h) peatuda. Türgi sihtkohtade puhul on Istanbuli peatus lubatud lisatasuta!

 • Kui kiireima ühendusega lendude vahe Istanbulis on üle 12 tunni, pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust. NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg. Aga vaata ka kahte järgmist punkti!
 • Mõne linna (nt Bakuu ja Dubai) puhul võib valida sellised ühendused, millega jääb Istanbulis lendude vahele napilt alla 24 tunni. Ehk saabumine Türgi suuremasse linna õhtul ja edasilend Euroopasse järgmise päeva õhtul. Tasuta majutust sel puhul ei pakuta, küll aga on võimalus osaleda tasuta linnaekskursioonil, mis võib kujutada endast hoopis paremat väärtust. Sest ekskursiooniprogrammi kuuluvad lisaks ingliskeelsele giiditeenusele ja transpordile ka kaks söögikorda ning vaatamisväärsuste sissepääsud väljaspool üldist järjekorda. Vaata lähemalt www.istanbulinhours.com 
 • Uudisena pakub Turkish Airlines üheks ööks tasuta 4* hotellimajutust Istanbulis ka reisija soovil toimuva peatuse puhul juhul kui lõppsihtkohaks on mõni vastavas nimekirjas olev Aafrika või Aasia linn.

NB! Lennuplaanist tingitud majutuse ega ekskursiooni puhul ei ole broneerimine võimalik. Reisija peab teenuse saamiseks pöörduma Istanbulis lennujaamas peale passikontrolli asuvasse Turkish Airlinesi teeninduslauda (Hotel Desk).

Omal soovil toimuva peatuse puhul tasuta majutust soovides tuleb aga hotell ette tellida. Sealjuures peab tellimus olema esitatud hiljemalt 72 tundi enne esimese lennu väljumist. 

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks kuni 15.04.2019. Lennud mõlemas suunas peavad toimuma kuni 10.12.2019. Sealjuures on reeglitega lendudeks välistatud järgmised kuupäevaahemikud: minekusuunal 26.07.–11.08.2019 ning
  tulekusuunal 15.08.–10.09.2019.
  Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist ning selles võib esineda suuri lünki, soovitatav on reis pikalt ette planeerida.
  Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik ja Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis võib lisatasu eest pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest. Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl), maksimaalseks reisi kestuseks on 1 kuu.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 04.04.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Vanematele lastele soodustusi ei ole.

Turkish Airlines on tunnistatud juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Täiendav väärtus on võimalus tasuta hotelliööbimiseks või linnaekskursiooniks pika Istanbuli transiitaja korral (osade Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab tasuta majutuse ka omal soovil peatudes!).
Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust.
Kas teadsid, et tegemis on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

Pakkumises mainitud riikidest vajavad Eesti kodanikud eelnevalt saatkonnas vormistatud viisat Lõuna-Aafrika Vabariiki, Alžeeriasse ja Hiina Rahvavabariiki.

Aserbaidžaani, Liibanoni, Bangladeshi, Etioopia, Keenia, Egiptuse, Bahreini, Kuveidi, Jordaania, Maldiivide, Seišellide, Sri Lanka ja Tansaania viisasid saab vormistada kas elektrooniliselt internetis või riiki saabumisel piiril. Sellega võib kaasneda täiendav tasu.

USA puhul tuleb enne reisi taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov.
Kuuba puhul on vajalik enne reisi vormistada turistikaart.

Muud pakkumises mainitud riigid on viisavabad.

Pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud, on kindlasti vajalik Euroopa Liidust väljapoole lennates ja äärmiselt soovitatav Euroopa-siseselt.
Kuigi pakkumise EL riikidesse võib siseneda ka ID-kaardiga, tuleb arvestada et Turkish Airlinesiga lennates toimub juba Tallinna lennujaamas Schengeni tsoonist lahkumine ja ilma passita reisijal võivad tekkida piiriületusel probleemid. Isegi kui õnnestub ID-kaardiga lennule pääseda, ei ole sellega võimalik Istanbulis transiittsoonist väljuda. See aga tähendab, et nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral ei saa tasuta hotellimajutuse pakkumist kasutada.

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik.

Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.

 

 

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Soodustus kuni 30%

Broneerides oma Vahemere kruiisi enne 31. juunit, saad kruiisi kuni 30% soodsamalt.

Vahemere kruiisid
Royal Caribbeani pardal
al 729
või al 66 €/kuu
USA ja Kanada 

Pakume head võimalust külastada soodsa hinna eest mitut paika Põhja-Ameerika idaosas. 

NB! Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutuseks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada.

Lennupakkumine
Soodsalt ühel reisil
al 569
või al 52 €/kuu
Helsingist või Stockholmist

Pakume Sulle atraktiivse hinnaga lennupileteid paljudesse põnevatesse sihtkohtadesse: Aasia al 569 € (Helsingist), Okeaania al 809 € (Stockholmist).

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Cathay Pacific
Aasia ja Okeaania
al 569
või al 52 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse läbi Moskva.

Aasiasse Aeroflotiga
al 460
või al 42 €/kuu
Kingituseks lounge-i külastus!

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga USAsse läbi Moskva.

Piletiostuga kaasneb tasuta sissepääs Šeremetjevo lennujaama D-terminali ootesaali!

Aeroflot
 USA suurlinnad
al 599
või al 54 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis