Turkish Airlinesi soodushinnad al 159 € 

Pakkumine lisatud 07.08.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Kuni 24. augustini on Estravelis saadaval Turkish Airlinesi soodushinnad al 159 €/edasi-tagasi. Palju sihtkohti üle maailma!

Lende opereerib korduvalt Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlines.

Reisi saad alustada oktoobrist kuni veebruari lõpuni (v.a jõulude ja aastavahetuse ajal).

Pane tähele, et hinnas sisaldub:

 • täielik pardateenindus koos alkohoolsete jookide ja sooja eine valikuga mitme variandi hulgast kokku neljal lennul;
 • 30 kg äraantavat pagasit ühikupiiranguta;
 • võimalus lennukis endale meelepärane istekoht reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva);
 • interkontinentaalsetel ja ka paljudel Euroopa lendudel personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine (Turkish Airlines on ainuke lennufirma, mis Tallinnast väljuvatel lendudel seda võimalust pakub!);
 •  tasuta hotellimajutus Istanbulis, juhul kui kiireimat võimalikku jätkulendu tuleb oodata 10 tundi või kauem. Uudisena kehtib nüüd tasuta hotelli võimalus valitud Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul ka omal soovil Istanbulis pikemalt peatudes!
 • võimalus vaid 10 € eest oma reisi veelgi rikastada üle 24h peatusega Türgi suurimas linnas, lausa kahes maailmajaos asuvas Istanbulis.

NB! Peatuse tegemine võib ka odavate kohtade saadavust parandada! Teatud Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab Istanbulis üheks ööks tasuta majutuse ka omal soovil peatudes.

LOE LISAKS: Kolm nippi, kui lendad Istanbuli kaudu

NB! Mõni säästulennufirma võib vahel reklaamida veidi odavamaid baashindu mõnesse selle pakkumise linna. Aga kui lisad odavpakkuja piletihinnale kõik selle, mis Turkish Airlinesil hinnas (st vähemalt 30 kg pagasit, söök ja istekohavalik neljal lennul), võib ainuüksi nende lisateenuste peale kuluv raha märkimisväärselt ületada kogu antud pakkumise Euroopa pileti maksumust. Ameerikasse lennates on Turkishi põhiliseks eeliseks 2 ühikut pagasit. Täna küsivad muud lennuettevõtted teise pagasiühiku eest Atlandi-ülesel liinil enamasti 100–150 €/suund.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks vahemikus 01.10.2018–​28.02.2019.

NB! Reeglitega on lendudeks välistatud järgmised kuupäevavahemikud:

 • minekusuunal 18.–22.10, 18.–28.12 ja 20.–25.02;
 • tulekusuunal 26.–29.10 ja 30.12–14.01.

Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist, soovitatav on reis pikalt ette planeerida. 

Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Sofia, Bulgaaria al 159 € +159 p Viisa
Belgrad, Serbia al 169 € +169 p Viisa
Milano, Itaalia al 169 € +169 p Viisa
Bari, Itaalia al 179 € +179 p Viisa
Budapest, Ungari al 179 € +179 p Viisa
Catania, Itaalia al 179 € +179 p Viisa
Zagreb, Horvaatia al 179 € +179 p Viisa
Veneetsia, Itaalia al 179 € +179 p Viisa
Malta al 189 € +189 p Viisa
Rooma, Itaalia al 189 € +189 p Viisa
Ateena, Kreeka al 199 € +199 p Viisa
Dubrovnik, Horvaatia al 229 € +229 p Viisa
Thessaloniki, Kreeka al 229 € +229 p Viisa
Skopje, Makedoonia al 239 € +239 p Viisa
Tel Aviv, Iisrael al 299 € +299 p Viisa
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 429 € +429 p Viisa
Hongkong al 579 € +579 p Viisa
Kaplinn, Lõuna-Aafrika Vabariik al 609 € +609 p Viisa
Kuala Lumpur, Malaisia al 609 € +609 p Viisa
Sao Paulo, Brasiilia al 649 € +649 p Viisa
Sansibar, Tansaania al 649 € +649 p Viisa
Buenos Aires, Argentina al 689 € +689 p Viisa
Colombo, Sri Lanka al 719 € +719 p Viisa
Katmandu, Nepal al 749 € +749 p Viisa
Mauritius al 799 € +799 p Viisa
Seišellid al 839 € +839 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Kõiki sama maailmajao linnu võib omavahel kombineerida (lennata ühte ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • 10 € lisatasu eest on võimalik Istanbulis ühel suunal pikemalt peatuda (üle 24h).

 • Kui kiireima ühendusega lendude vahe Istanbulis on üle 10 tunni, pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust. NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg. Aga vaata ka kahte järgmist punkti!
 • Mõne suurema linna (Ateena, Milaano, Sofia, Rooma jt) puhul võib valida sellised ühendused, millega jääb Istanbulis lendude vahele napilt alla 24 tunni. Ehk saabumine Türgi suuremasse linna õhtul ja edasilend Euroopasse järgmise päeva õhtul. Tasuta majutust sel puhul ei pakuta, küll aga on võimalus osaleda tasuta linnaekskursioonil, mis võib kujutada endast hoopis paremat väärtust. Sest ekskursiooniprogrammi kuuluvad lisaks ingliskeelsele giiditeenusele ja transpordile ka kaks söögikorda ning vaatamisväärsuste sissepääsud väljaspool üldist järjekorda. Vaata lähemalt www.istanbulinhours.com
 • Uudisena pakub Turkish Airlines üheks ööks tasuta 4* hotellimajutust Istanbulis ka reisija soovil toimuva peatuse puhul juhul kui lõppsihtkohaks on mõni vastavas nimekirjas olev Aafrika või Aasia linn.
  NB! Lennuplaanist tingitud majutuse ega ekskursiooni puhul ei ole broneerimine võimalik. Reisija peab teenuse saamiseks pöörduma Istanbulis lennujaamas peale passikontrolli asuvasse Turkish Airlinesi teeninduslauda (Hotel Desk).
  ​Omal soovil toimuva peatuse puhul tasuta majutust soovides tuleb aga hotell ette tellida. Sealjuures peab tellimus olema esitatud hiljemalt 72 tundi enne esimese lennu väljumist.
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks kuni 24.08.2018 ja reisi alustamiseks vahemikus 01.10.2018-28.02.2019. Sealjuures on reeglitega lendudeks välistatud järgmised kuupäevavahemikud:
  – minekusuunal 18.–22.10, 18.–28.12 ja 20.–25.02
  – tulekusuunal 26.–29.10 ja 30.12–14.01.
  Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist ning selles võib esineda suuri lünki, soovitatav on reis pikalt ette planeerida.
  Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik ja Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis võib lisatasu eest pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest. Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl), maksimaalseks reisi kestvuseks on 1 kuu.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 07.08.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Vanematele lastele soodustusi ei ole.

Turkish Airlines on tunnistatud juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Täiendav väärtus on võimalus tasuta hotelliööbimiseks või linnaekskursiooniks pika Istanbuli transiitaja korral (osade Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab tasuta majutuse ka omal soovil peatudes!).
Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust.
Kas teadsid, et tegemis on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

Pakkumises mainitud riikidest vajavad Eesti kodanikud eelnevalt saatkonnas vormistatud viisat Lõuna-Aafrika Vabariigi külastuseks.
Seišellide, Sri Lanka, Tansaania ja Nepali viisasid saab vormistada kas elektrooniliselt internetis või riiki saabumisel piiril. Sellega võib kaasneda täiendav tasu.
Muud pakkumises mainitud riigid on viisavabad.

Pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud, on kindlasti vajalik Euroopa Liidust väljapoole lennates ja äärmiselt soovitatav Euroopa-siseselt.
(Kuigi pakkumise EL riikidesse võib siseneda ka ID-kaardiga, tuleb arvestada et Turkish Airlinesiga lennates toimub juba Tallinna lennujaamas Schengeni tsoonist lahkumine ja ilma passita reisijal võivad tekkida piiriületusel probleemid. Isegi kui õnnestub ID-kaardiga lennule pääseda, ei ole sellega võimalik Istanbulis transiittsoonist väljuda. See aga tähendab, et nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral ei saa tasuta hotellimajutuse pakkumist kasutada.)

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik.

Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.

 

 

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Algusega Stockholmist

Lenda teisele poole maakera maailma ühe tipplennufirma luksuslikus äriklassis! 

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Cathay Pacific
Äriklassis Okeaaniasse
al 2499
või al 227 €/kuu

Pakume sügiseks ja talveks soodsaid hindu SAS-i USA lendudele: pagasit sisaldavad lende al 389 €/edasi-tagasi.

Soodushinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, aga mitte kauem kui 21. märtsini.

SAS
USA suurlinnad
al 389
või al 35 €/kuu

Finnairi soodushinnad lendudele Euroopasse ja Aasiasse.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 01.04.2019.

Finnair
Euroopa ja Aasia
al 149
Helsingist või Stockholmist

Pakume Sulle atraktiivse hinnaga lennupileteid paljudesse põnevatesse sihtkohtadesse: Aasia al 519 € (Helsingist), Okeaania al 769 € (Stockholmist).

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Aasiasse või Okeaaniasse!
al 519
või al 47 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasiasse ja USAsse
al 460
või al 42 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!