KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Turkish Airlinesi soodushinnad valitud sihtkohtadesse

Pakume soodsa hinnaga lennupileteid väga paljudesse sihtkohtadesse üle maailma. Lende opereerib korduvalt Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlines ja reisimine on lubatud kuni järgmise aasta detsembrini.

Sooduspakkumine kestab kuni 07.01.2020.

Kampaaniahinnad kehtivad reisimiseks kuni 15.12.2020.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

NB! Mõni säästulennufirma võib vahel reklaamida veidi odavamaid baashindu mõnesse selle pakkumise linna. Aga kui lisad odavpakkuja piletihinnale kõik selle, mis Turkish Airlinesil hinna sees (st vähemalt 30 kg pagasit, söök ja istekohavalik neljal lennul), siis võib ainuüksi nende lisateenuste peale kuluv raha märkimisväärselt ületada kogu antud pakkumise Euroopa pileti maksumust.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Tbilisi, Gruusia al 299 € +299 p
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 439 € +439 p
Viisa
Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid al 439 € +439 p
Viisa
Bangkok, Tai al 519 € +519 p
Viisa
Doha, Katar al 529 € +529 p
Viisa
Singapur al 559 € +559 p
Viisa
Nairobi, Kenya al 559 € +559 p
Viisa
Dar Es Salaam, Tansaania al 589 € +589 p
Viisa
Male, Maldiivid al 669 € +669 p
Viisa
Mauritius al 679 € +679 p
Viisa
Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik al 699 € +699 p
Viisa
Havanna, Kuuba al 699 € +699 p
Viisa
Colombo, Sri Lanka al 749 € +749 p
Viisa
Bali, Indoneesia al 789 € +789 p
Viisa
Kaplinn, Lõuna-Aafrika Vabariik al 839 € +839 p
Viisa
Mahe saar, Seišellid al 879 € +879 p

Lisavõimalused:

 • Enamikke sama maailmajao linnu võib omavahel kombineerida (lennata ühte ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • Istanbulis on võimalik 20 € lisatasu eest pikemalt peatuda (üle 24h).

 • Kui kiireima ühendusega lendude vahe Istanbulis on üle 12 tunni, pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust. NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg. Aga vaata ka kahte järgmist punkti!
 • Mõne linna (nt Bangkok, Dubai) puhul võib valida sellised ühendused, millega jääb Istanbulis lendude vahele napilt alla 24 tunni. Ehk saabumine Türgi suuremasse linna õhtul ja edasilend Euroopasse järgmise päeva õhtul. Tasuta majutust sel puhul ei pakuta, küll aga on võimalus osaleda tasuta linnaekskursioonil, mis võib kujutada endast hoopis paremat väärtust. Sest ekskursiooniprogrammi kuuluvad lisaks ingliskeelsele giiditeenusele ja transpordile ka kaks söögikorda ning vaatamisväärsuste sissepääsud väljaspool üldist järjekorda. Vaata lähemalt www.istanbulinhours.com 
 • Uudisena pakub Turkish Airlines üheks ööks tasuta 4* hotellimajutust Istanbulis ka reisija soovil toimuva peatuse puhul,juhul kui lõppsihtkohaks on mõni vastavas nimekirjas olev linn. Antud pakkumise sihtkohtadest ei kehti see vaid Gruusia puhul. 

NB! Lennuplaanist tingitud majutuse ega ekskursiooni puhul ei ole broneerimine võimalik. Reisija peab teenuse saamiseks pöörduma Istanbulis lennujaamas peale passikontrolli asuvasse Turkish Airlinesi teeninduslauda (Hotel Desk).

Omal soovil toimuva peatuse puhul tasuta majutust soovides tuleb aga hotell ette tellida. Sealjuures peab tellimus olema esitatud hiljemalt 72 tundi enne esimese lennu väljumist. 

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Hinnad kehtivad müügiks kuni 07.01.2020 ja reisimiseks kuni 15.12.2020.
  Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist ning selles võib esineda väga suuri lünki, soovitatav on reis pikalt ette planeerida. Kindlasti pole soodsaima hinnaga võimalik lennata näiteks jõulude ja aastavahetuse ega lihavõttepühade perioodil.
  Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik ja Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis võib lisatasu eest pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest. Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl), maksimaalseks reisi kestuseks on 1 kuu.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 16.12.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.
 • Vanematele lastele soodustusi ei ole.

Turkish Airlines on tunnistatud juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Täiendav väärtus on võimalus tasuta hotelliööbimiseks või linnaekskursiooniks pika Istanbuli transiitaja korral (osade Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab tasuta majutuse ka omal soovil peatudes!).
Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust.
Kas teadsid, et tegemis on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

Pakkumises mainitud riikidest vajavad Eesti kodanikud eelnevalt saatkonnas vormistatud viisat Lõuna-Aafrika Vabariiki.

Kuubasse reisides tuleb vormistada turistikaart, mida saab teha Estravel.

Muud pakkumises mainitud riigid on lühiajaliseks külastuseks kas viisavabad, piiril vormistatava viisaga või internetis vormistatava viisa/elektroonilise reisiloaga (kahe viimasega võib kaasneda lisatasu).

Pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud, on kindlasti vajalik Euroopa Liidust väljapoole lennates ja äärmiselt soovitatav Euroopa-siseselt.
Kuigi pakkumise EL riikidesse võib siseneda ka ID-kaardiga, tuleb arvestada et Turkish Airlinesiga lennates toimub juba Tallinna lennujaamas Schengeni tsoonist lahkumine ja ilma passita reisijal võivad tekkida piiriületusel probleemid. Isegi kui õnnestub ID-kaardiga lennule pääseda, ei ole sellega võimalik Istanbulis transiittsoonist väljuda. See aga tähendab, et nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral ei saa tasuta hotellimajutuse pakkumist kasutada.

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik.

Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.