Turkish Airlinesi soodushinnad valitud sihtkohtadesse

Turkish Airlinesi otselennud Tallinna ja Istanbuli vahel avavad eestlastele mugavad ühendused mitmetesse põnevatesse kaugsihtkohtadesse. Praegu saab soodsa hinnaga korduvalt Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlinesi lennupileteid mitmesse sihtkohta üle maailma.

Piiratud koguses soodushindadega lennupiletite müük on avatud Estraveli lennupiletite e-poes kuni 26.05.2022. Kiirusta! Reisi saab alustada vahemikus 16.09.2022–31.03.2023.

 

 

NB! Soodushinnad ei ole saadaval väljuva lennu suunal 05.12–31.12.2022 ja tagasilennu suunal 01.01–15.01.2023.

Siin on vaid mõned näidispakkumised. Valik erinevate sihtkohtade osas on tunduvalt laiem! Enne ostu sooritamist tutvu kindlasti sihtkoha ning transiidina läbitava riigi sisenemise tingimuste ja kehtivate piirangutega. Vajadusel konsulteeri Estraveli reisikonsultandiga.

 

Lisaväärtused ja info:

 • Tasuta hotellimajutus Istanbulis, juhul kui kiireimat võimalikku jätkulendu tuleb oodata 12 tundi või kauem (v.a Türgi sihtkohad)
  NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg.
 • Võimalus vaid 20 € eest oma reisi veelgi rikastada üle 24 h peatusega Türgi suurimas linnas, lausa kahes maailmajaos asuvas Istanbulis. 

Hinnas sisaldub:

 • Täielik pardateenindus koos jookide ja sooja eine valikuga mitme variandi hulgast kokku neljal lennul
 • Vähemalt 30 kg äraantavat pagasit ühikupiiranguta
 • Interkontinentaalsetel ja ka paljudel Euroopa lendudel personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine (Turkish Airlines on ainuke lennufirma, mis Tallinnast väljuvatel lendudel seda võimalust pakub!)

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnaga lennupiletid kehtivad müügiks kuni 26.05.2022.
 • Reisiperiood ja saadavus varieeruvad sihtkohtade lõikes, aga esimene lennu alustamise aeg on 16.09.2022 ja viimane lennu alustamise aeg on 31.03.2023.
  Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist. Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik ja Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.
  Soodushinnad ei kehti väljuva lennu suunal 05.12–31.12.2022 ja tagasilennu suunal 01.01–15.01.2023.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis.
 • Pakkumine võimaldab tasuta hotellimajutust Istanbulis, juhul kui kiireimat võimalikku jätkulendu tuleb oodata 12 tundi või kauem (v.a Türgi sihtkohad). Vaata Türki sisenemise tingimusi SIIT.
 • Võimalus on vaid 20 € eest oma reisi veelgi rikastada üle 24 h peatusega Türgi suurimas linnas, lausa kahes maailmajaos asuvas Istanbulis.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl), maksimaalseks reisi kestuseks on 3 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 17.05.2022. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.
 • 2–11 a lastele soodustusi ei ole.

Turkish Airlines on tunnistatud juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Täiendav väärtus on võimalus tasuta hotelliööbimiseks või linnaekskursiooniks pika Istanbuli transiitaja korral (osade Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab tasuta majutuse ka omal soovil peatudes!).
Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust.

Kas teadsid, et tegemist on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. Lennupiletite ostmiseks tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.