Turkish Airlinesiga soodsalt Põhja-Ameerikasse

Pakkumine lisatud 14.11.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Turkish Airlinesiga soodsalt Põhja-Ameerikasse – hinnad alates 589 €, sh kaks ühikut äraantavat pagasit!

Kui tahad üle Atlandi lennata nõnda, et piletihinnas sisalduks ka piisavalt pagasit ja hea pardateenindus, tasub lennufirmaks valida Turkish Airlines.
Täna küsivad ka paljud Euroopa lennufirmad odavamate USA hindade puhul lisaraha juba esimese äraantava pagasi kohvri eest ja kahe kohvriga reisides võib pagasitasudeks kuluv summa olla samas suurusjärgus pileti eest makstud rahaga.
Aga Türgi lennufirmal sisaldub Ameerikasse lennates piletihinnas kaks ühikut pagasit, millest kummagi kaal võib turistiklassis olla 23 kg ja äriklassis 32 kg.

Lisaks on hinnas veel:

 • täielik pardateenindus koos alkohoolsete jookide ja sooja eine valikuga mitme variandi hulgast kokku neljal lennul;
 • võimalus lennukis endale meelepärane istekoht reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva);
 • personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine, seda ka Euroopasisesel ühenduslennul (Turkish Airlines on ainuke lennufirma, mis Tallinnast väljuvatel lendudel seda võimalust pakub!);
 •  tasuta hotellimajutus Istanbulis, juhul kui kiireimat võimalikku jätkulendu tuleb oodata 10 tundi või kauem (Ameerikasse lennates saab tasuta hotelli enamike sihtkohtade puhul mõlemas lennusuunas!).
 • võimalus vaid 15 € eest oma reisi veelgi rikastada üle 24h peatusega Türgi suurimas linnas, lausa kahes maailmajaos asuvas Istanbulis (NB! Peatuse tegemine võib ka odavate kohtade saadavust parandada!).

Reisiperiood ei ole hinnareeglitega piiratud ja mõnesse USA linna (nt Atlanta, Houston) on soodushinnaga saadavust ka südasuveks! Populaarsemate paikade puhul tuleb siiski suvekuudel lennates odavaima piletihinna saamiseks planeerida oma reisi hulka mitmepäevased peatused Istanbulis mõlemal suunal.

NB! Soodushinnad on saadaval ka eriti kuningliku teenindusega äriklassis.

LOE LISAKS: Kolm nippi, kui lendad Istanbuli kaudu

Turistiklassi edasi-tagasi piletite  hinnad algusega Tallinnast

Hinnas 2 ühikut pagasit, millest kummagi kaal võib olla 23 kg!

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Boston, Ameerika Ühendriigid al 589 € +589 p Viisa
Chicago, Ameerika Ühendriigid al 589 € +589 p Viisa
New York, Ameerika Ühendriigid al 599 € +599 p Viisa
Washington, Ameerika Ühendriigid al 599 € +599 p Viisa
Miami, Ameerika Ühendriigid al 599 € +599 p Viisa
Houston, Ameerika Ühendriigid al 659 € +659 p Viisa
Los Angeles, Ameerika Ühendriigid al 659 € +659 p Viisa
San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 659 € +659 p Viisa
Atlanta, Ameerika Ühendriigid al 669 € +669 p Viisa
Toronto, Kanada al 759 € +759 p Viisa

Äriklassi edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast

Hinnas 2 ühikut pagasit, millest kummagi kaal võib olla 32 kg!

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Boston, Ameerika Ühendriigid al 2229 € +2229 p Viisa
Chicago, Ameerika Ühendriigid al 2229 € +2229 p Viisa
New York, Ameerika Ühendriigid al 2239 € +2239 p Viisa
Washington, Ameerika Ühendriigid al 2239 € +2239 p Viisa
Miami, Ameerika Ühendriigid al 2299 € +2299 p Viisa
Houston, Ameerika Ühendriigid al 2299 € +2299 p Viisa
Los Angeles, Ameerika Ühendriigid al 2299 € +2299 p Viisa
San Francisco, Ameerika Ühendriigid al 2299 € +2299 p Viisa
Atlanta, Ameerika Ühendriigid al 2299 € +2299 p Viisa
Toronto, Kanada al 2159 € +2159 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Kõiki sama maailmajao linnu võib omavahel kombineerida (lennata ühte ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • 15 € lisatasu eest on võimalik Istanbulis ühel suunal pikemalt peatuda (üle 24h). 

 • Kui kiireima ühendusega lendude vahe Istanbulis on üle 10 tunni, pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust. NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg. 

NB! Lennuplaanist tingitud majutuse puhul ei ole eelnev ettebroneerimine võimalik. Reisija peab teenuse saamiseks pöörduma Istanbulis lennujaamas peale passikontrolli asuvasse Turkish Airlinesi teeninduslauda (Hotel Desk).

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks ja lendamiseks tähtajatult.
  Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist ning selles võib esineda lünki, soovitatav on reis pikalt ette planeerida. Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik ja Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis võib lisatasu eest pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest. Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl), maksimaalset reisi kestvust piiravad vaid asjaolud, et viisata saab USA-s viibida max 90 päeva ning tehniliselt saab lende ette osta ca 11 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 14.11.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.
 • 2-11 a lapse soodustus on 10-15% täiskasvanu hinnast, sõltuvalt sihtkohast ja teenindusklassist.
 • äriklassis reisides saab mitme koosreisija korral iga teine reisija mõne sihtkoha puhul kuni 450 € hinnaalandust.

Turkish Airlines on tunnistatud juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Täiendav väärtus on võimalus tasuta hotelliööbimiseks või linnaekskursiooniks pika Istanbuli transiitaja korral (osade Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab tasuta majutuse ka omal soovil peatudes!).
Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust.
Kas teadsid, et tegemis on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks külastuseks viisat Türgisse, USA-sse ega Kanadasse.
USA puhul tuleb enne reisi taodelda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov.
Luba maksab 14 USD ja kehtib kuni 2 aastat.
Kanada puhul maksab vastav luba 7 CAD ja kehtib kuni 5 aastat, seda saab siit:
https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/visit-canada/eta/apply.html

Kindlasti on reisile minnes vajalik pPass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud.

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik.

Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.

 

 

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Euroopa, Aasia, Aafrika

Naudi kuninglikku teenindust Euroopa ühe parima lennufirma luksuslikus äriklassis!

Pakkumine kehtib müügiks kuni 16.05.2019.

Turkish Airlines
Äriklassi lennud
al 699
või al 63 €/kuu

KLM-i, Air France ja Delta Airlinesi soodsad lennud USA-sse.

Eeldame, et sellise hinnaga pileteid pikalt saadaval ei ole, sestap tasub kiiresti reageerida ja oma ost koheselt sooritada.

Air France–KLM
Soodsad USA lennud
al 349
või al 32 €/kuu
2 ööd Abu Dhabis tasuta!

Lennates lähima 3 kuu jooksul Etihadiga Aasiasse, Aafrikasse või Austraaliasse, võid ühel suunal teha TASUTA pikema peatuse Abu Dhabis. Omalt poolt kingime majutuse kuni 2 ööks.

Etihad Airways
Idamaine luksus
Küsi pakkumist
Helsingist või Stockholmist

Pakume Sulle atraktiivse hinnaga lennupileteid paljudesse põnevatesse sihtkohtadesse: Aasia al 569 € (Helsingist), Okeaania al 809 € (Stockholmist).

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Aasiasse või Okeaaniasse!
al 569
või al 52 €/kuu

Estravelil on heameel pakkuda Euroopa suuruselt kolmanda odavlennufirma Norwegiani pileteid, mille hinnad on enamasti väga soodsad.

Norwegian
Piletid Estravelist
Küsi pakkumist
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!