• Esileht
  • Seitse muud eelist lisaks parima hotellihinna garantiile (PHG)

Seitse muud eelist lisaks parima hotellihinna garantiile (PHG)

Miks on Estravelist hotelli ostmine Sulle kasulikum, võrreldes välismaise online-agentuuri kasutamisega?
Loe eelistest, mida saad lisaks parima hotellihinna garantiile:

  • 24/7 reisiabi kodukeeles

Kui Su plaanid muutuvad, või tekib probleem majutusega, saad alati abi, helistades meie suurde ööpäevaringsesse tellimiskeskusesse, mis asub Tartu kesklinnas. Estravel on ainus hotelliagentuur Eestis, kes pakub professionaalset ja mitmekeelset 24/7 teenust.

  • Raha jääb Eestisse

Oled patrioot? Meie ka. Seepärast on hea teada, et kui ostad majutuse Eesti firmalt, laekub ka hotellide poolt tasutav agentuurikomisjon Eestisse. Seevastu, kui Sa tellid välismaise agentuuri (nt booking.com) kaudu, on sinu poolt makstav hind täpselt sama, aga Eesti ei saa sellest tehingust sentigi. Agentuurikomisjon, mis võiks Eestisse tulla, läheb hoopis Kreekasse või USA-sse, sest vahendusagentuurid on tihti just seal registreeritud. Seetõttu jääb Eestil igal aastal saamata miljoneid eurosid, mille eest saaks luua töökohti ja maksta makse.

  • Usaldusväärne partner

Firmad tulevad ja lähevad, eriti veel internetiavarustes. Aga Estravel on juba 30 aastat olnud Eesti juhtiv reisibüroo, soliidsete majandustulemuste ja turvalise omaniketaustaga. Meile kehtib mitte üks, vaid kolm kohustusliku auditi nõuet igal aastal: (a) rahvusvaheline audiitorfirma kontrollib meie raamatupidamist, (b) Finantsinspektsioon meie vastavust kõikidele seadustele, ja (c) American Express meie andme- ja rahaliiklusturvalisust. See erineb radikaalselt muudest hotelliagentuuridest või reisibüroodest, kes just ei hiilga läbipaistvusega.

  • Riiklik tarbijakaitse

Kui ostad välismaise agentuuri või otse välismaise hotelli käest, siis arvesta, et Sind ei kaitse Eesti Tarbijakaitseseadus. Ka vastava riigi tarbijakaitseamet ei aita Sind, kui Sa ei ole seal resident. Võimalike vaidluste korral on Sul “võimalus” pöörduda müüja asukohariigi kohtu poole (!) … Aga Estravelist ostes võid alati kindel olla, et kõik Sinu tarbijaõigused on alati kaitstud ja garanteeritud, ilma et Sa selleks pingutusi või kulutusi tegema peaks.

  • Paindlikud ja kombineeritud makseviisid

Ei taha või ei saa kaardiga maksta? Vajad ametlikku arvet kolmandale isikule, kes sinu eest tasub? Pole probleemi. Estravelist saad alati iga ostu kohta arve, mida saad tasuda kõikide erinevate makseviisidega – sh tavaline pangaülekanne arve alusel, e-arve, online pangalink kõikide Eesti pankadega, Visa, Mastercard, Amex, kõik deebetkaardid, PayPal makse, Estraveli kinkekaart. Võid ka kombineerida erinevaid makseviise ühe arve tasumiseks. Samuti võivad mitu erinevat isikut tasuda ühte arvet, igaüks tasub oma kokkulepitud osa.

  • Kaardimaksed riskivabalt

Välismaiseid veebisaite kasutades ei tea kunagi, kelle kätte Sinu krediitkaardi andmed välja jõuavad. Sama risk kehtib isegi mõnede hotellide kohta. Aga Estraveli maksesüsteemid on sertifitseeritud Eesti pankade poolt, kaardiandmeid Estravelis ei salvestata ja Sinu turvalisus on garanteeritud.

  • Kliendikaardid ja boonuspunktid

Estraveli Kuldkaart on olnud juba 22 aastat Eesti populaarsemaid lojaalsusprogramme ja võitnud mitmeid auhindu. Kuldkaardi või virtuaalse mobiili-kuldkaardi saad nüüd vormistada tasuta. Selle omanikuna teenid kõikide Estravelist ostetud reisiteenuste pealt boonuspunkte, mille võid vahetada Finnair Plus punktideks kursiga 1:1, või siis kasutada teenuste ja kaupade ostmisel Estravelist. Lisaks saad soodustusi või vabastusi Estraveli teenustasudest. Lisaks saad hinnasoodustusi meie sadade partnerfirmade (kauplused, restoranid jms) käest otse otses.