Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Rongipassid

Kui on soov ühe reisiga näha võimalikult palju ning teha seda mugavalt, siis tasub osta rongipass.

Estravelist on võimalik tellida rongipasse, mis kehtivad kas ühes või kolmekümnes Euroopa erinevas riigis. Lisaks pakume rongipasse, mis kehtivad Jaapanis, Austraalias ja USA-s.


 Suurbritannia kohaliku rongivõrgustiku British Rail passid

BritRaili passid võimaldavad Suurbritannia kohaliku rongivõrgustiku piiranguteta kasutamist passi kehtimise ajal. Hinnad ja tingimused.


Erinevate Euroopa riikide Interrail One-Country passid

One-Country-Pass (eesti k. ühe-riigi-pass) annab võimaluse piiramatult reisida ühes Interraili liikmesriigis vastavalt valitud päevade arvule. Võimalik reisida 1. või 2. klassis vagunites. Hinnad ja tingimused.


Kõikides Interrailiga liitunud Euroopa riikides kehtivad Interrail Global passid

Kui plaanid mööda Euroopat rändama minna, on nutikas kasutada sealset hästitoimivat rongivõrgustikku ning spetsiaalselt ränduritele mõeldud Interrail Global Passi. Käesolev pass annab Sulle võimaluse piiramatult reisida kõikides Interraili liikmesriikides vastavalt valitud päevade arvule. Hinnad ja tingimused.


Jaapani rongipassid

Japan Rail Pass on kõige mugavam ja soodsam viis, kuidas Jaapanis ringi reisida. Rongipassid kehtivad terves Jaapanis Japan Rail Groupi tütarkompaniide rongiliinidel ja ka valikul Japan Raili kohalikel bussiliinidel. Passiga kaasnevad siiski ka mõned piirangud, näiteks ei kehti see “NOZOMI” rongidel Tokaido ja Sanyo Shinkanseni liinidel. Hinnad ja tingimused.


USA rongipassid

Suurepäraseid võimalusi Ameerika Ühendriikide omal käel avastamiseks pakub Amtrak rongivõrgustik spetsiaalselt rahvusvahelistele külalistele mõeldud rongipassi USA Rail Pass. Hinnad ja tingimused.


Austraalia rongipassid

Kui juba kord on Austraalia lennupiletid ostetud, siis tuleb reisist ka maksimumi võtta. Selleks annavad Sulle hea võimaluse Austraalia rongipassid, mis annavad õiguse vastavalt päevade arvule piiramatult rongiga sõita. Hinnad ja tingimused.

või
vaata pakkumisi