Rongipassid

Kui on soov ühe reisiga näha võimalikult palju ning teha seda mugavalt, siis tasub osta rongipass.

Estravelist on võimalik tellida rongipasse, mis kehtivad kas ühes või kolmekümnes Euroopa erinevas riigis. Lisaks pakume rongipasse, mis kehtivad Jaapanis, Austraalias ja USA-s.


 Suurbritannia kohaliku rongivõrgustiku British Rail passid

BritRaili passid võimaldavad Suurbritannia kohaliku rongivõrgustiku piiranguteta kasutamist passi kehtimise ajal. Hinnad ja tingimused.


Erinevate Euroopa riikide Interrail One-Country passid

One-Country-Pass (eesti k. ühe-riigi-pass) annab võimaluse piiramatult reisida ühes Interraili liikmesriigis vastavalt valitud päevade arvule. Võimalik reisida 1. või 2. klassis vagunites. Hinnad ja tingimused.


Kõikides Interrailiga liitunud Euroopa riikides kehtivad Interrail Global passid

Kui plaanid mööda Euroopat rändama minna, on nutikas kasutada sealset hästitoimivat rongivõrgustikku ning spetsiaalselt ränduritele mõeldud Interrail Global Passi. Käesolev pass annab Sulle võimaluse piiramatult reisida kõikides Interraili liikmesriikides vastavalt valitud päevade arvule. Hinnad ja tingimused.


Jaapani rongipassid

Japan Rail Pass on kõige mugavam ja soodsam viis, kuidas Jaapanis ringi reisida. Rongipassid kehtivad terves Jaapanis Japan Rail Groupi tütarkompaniide rongiliinidel ja ka valikul Japan Raili kohalikel bussiliinidel. Passiga kaasnevad siiski ka mõned piirangud, näiteks ei kehti see “NOZOMI” rongidel Tokaido ja Sanyo Shinkanseni liinidel. Hinnad ja tingimused.


USA rongipassid

Suurepäraseid võimalusi Ameerika Ühendriikide omal käel avastamiseks pakub Amtrak rongivõrgustik spetsiaalselt rahvusvahelistele külalistele mõeldud rongipassi USA Rail Pass. Hinnad ja tingimused.


Austraalia rongipassid

Kui juba kord on Austraalia lennupiletid ostetud, siis tuleb reisist ka maksimumi võtta. Selleks annavad Sulle hea võimaluse Austraalia rongipassid, mis annavad õiguse vastavalt päevade arvule piiramatult rongiga sõita. Hinnad ja tingimused.

 

 

Need pakkumised on Sulle

Amsterdam, Birmingham, Brüssel, Frankfurt, Genf, Köln, Kopenhaagen, London, Manchester, Rooma, Stockholm, Zürich, Viin.

Lennujaamarongid
Euroopa suurlinnades
al 12.9

Kui sul on vaja külastada mitut Saksa linna või põigata Saksamaa naaberriikidesse, on rongisõit ajavõit.

Näidisena mõned populaarsemad marsruudid algusega Frankfurdist, Berliinist ja Münchenist.

Mugavalt rongiga
Saksamaa linnade vahel
al 21.3

Et Austraalia reisi mahutada maksimaalselt palju elamusi, soovitame soetada rongipass!

Austraalia
Rongipassid rändajatele
al 154
või al 14 €/kuu

Šveitsi erinevate piirkondade avastamiseks on rongireis ideaalne võimalus – vuhise ühest kohast teise, nautides samal ajal panoraamakendest avanevaid vaateid.

Šveitsi panoraamrongid
al 110.6

Suurepäraseid võimalusi Ameerika Ühendriikide omal käel avastamiseks pakub Amtrak rongivõrgustik spetsiaalselt rahvusvahelistele külalistele mõeldud rongipassi USA Rail Pass.

USA rongipassid
Kiire ja mugav reisiviis
al 502
või al 46 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis