24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
  • Esileht
  • Samsonite’i kohvrid –15%

Samsonite’i kohvrid –15%

Ei tea, kuidas kogunenud Estraveli boonuspunkte kasutada? Nüüd on Sinul kui Platinum Club kliendil selleks hea võimalus. Samsonite’i kohvrid kampaaniakoodiga „Luxury15“ 15% soodsamalt. Kasuta võmalust ja säästa kuni 50 €!


Samsonite on Ameerikas, Colorados asustatud kaubamärk, mis on tegutsenud üle 100 aasta. Tegu on tõeliselt hinnatud kaubamärgiga, mille kohvrid on tuntud oma ülima kerguse ja vastupidavuse poolest.

Reisikaubad.ee e-poe valikust leiad kolm erinevat Samsonite’i mudelit: Neopulse, Pixon ja Uplite. Kaks esimest mudelit on kõvakohvrid, Neopulse’i seeriast leiab veidi värvikirevamaid ja julgemaid kohvreid, Pixoni disain on mõnevõrra tagasihoidlikum, kuid väga funktsionaalne – pixoni suured kohvrid on sisseehitatud pagasikaaluga, seega saad oma pagasikaalu kontrollida iga kell igal pool. Uplite seeriast leiad elegantsed tekstiilkohvrid, mis on mugavuse ja kerguse kehastus.

Seda, kuidas oma boonuspunke kasutada loe siit.

PS! Lisaboonusena annab „Luxury15“ sooduskood ka XD Designi vargakindlatele seljakottidele 15% soodustust! Tutvu valikuga siin.

 

Estravel soovitab