Los Angeles, Ameerika Ühendriigid

Los Angeles on lõputute meelelahutusvõimalustega linn: seal saate rannal peesitada ning suusatada ühel ja samal päeval, jalutada parkides, külastada linna lõputuid poode ja butiike jne.

Los Angelese üks parkidest, Griffith´i park, asub 1662 hektarilisel maa-alal ning pakub põnevust kogu perele. Lisaks seal asuvale teatrile ja planetaariumile korraldatakse seal golfikursusi, piknikke ning mitmeid suurüritusi. Samuti asub seal LA loomaaed.

Malibu, Santa Monica ja Redondo rannad pakuvad naudingut aga päikese- ja ookeanilembelistele inimestele. Igas rannas saate mängida võrk- ja korvpalli ning nautida delikatesse rannakohvikute terrassidel. Suusatamist ja teisi talispordialasi saab harrastada linna lähedal San Gabrieli, San Bernardino ja San Jacinto mägedes.

Nagu teate, on Los Angeles üks USA fantastilisemaid linnu, mis pakub Teile tohutul hulgal unustamatuid elamusi. Los Angeles polegi tegelikult üks linn, vaid koosneb koguni 80 linnast. See on linn, mida tasuks igal juhul külastada!

Laste ja miks ka mitte nende nooruslike vanemate lemmik Disneyland asub LA-st kirdes, Anaheimis. Teised tuntud teemapargid LA-s on Knott´s Berry farm, Six Flags Magic Mountain ning Hollywoodi Universal Studios. Linnas on ka mitmeid staadione, kus harjutavad kuulsad pesapallimeeskonnad Anaheim Angels ning LA Dodgers.

Need pakkumised on Sulle

Algusega Tallinnast 

Ülevaade populaarsemate sihtkohtade lennuhindadest. Kõik hinnad sisaldavad äraantavat pagasit.

Lennuhinnad
Populaarsemad sihtkohad
al 89
Kingituseks lounge-i külastus!

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga USAsse läbi Moskva.

Piletiostuga kaasneb tasuta sissepääs Šeremetjevo lennujaama D-terminali ootesaali!

Aeroflot
 USA suurlinnad
al 599
või al 54 €/kuu

Võib-olla oled kuulnud maast, mida katavad miljonilinnad, majesteetlikud mäestikud ja kaunid rannajooned. Sellel reisil saad kõige sellega ka ise tutvust teha.

Seiklus läbi USA
LA-st San Francisconi
al 1449
või al 131 €/kuu

Hawaii on sihtkoht, kuhu paljud minna tahaks. Sind ootavad omanäolised vulkaanilised saared Oahu ja Kauai.

8-päevane Hawaii seiklus
al 1919
või al 174 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis