🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Tenerife

Hispaania

Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas vanuses inimestele.

Tenerifel leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.

Noori paelub tempokas ööelu ning lai valik aktiivse puhkuse võimalusi. Vanem puhkaja naudib kindlasti imepärast maastikku ja mõnusat kliimat. Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi.

 

Huvitavad sihtkohad

Mandliõitesse uppunud Kanaarid

08.02.2010
Anu Vane

Kuigi Kanaarid pole just esmajoones tuntud kauni looduse ja roheluse poolest, puhkevad need saared jaanuari lõpul ja veebruari algul täiesti õide ja seda sõna otseses mõttes – saarte mägisemad ja rohelisemad alad upuvad tuhandetesse ja tuhandetesse mandliõitesse!

Loe edasi...

Tenerife: muutke oma pakettreis ise söödavaks!

04.04.2006
Tekst ja pildid Jüri Toomel / Estraveller

Totaalne lebotamine ja päevadepikkune päikesevõtt on enamiku puhkajate tähtsaim eesmärk Kanaaridel. Ent Jüri Toomel eelistab ka pakettreisil olles mitu päeva autoga ringi rännata, nii et rannas päevitamiseks jääb vahel aega üsna napilt. Allpool pildikesi tema viimasest Tenerife reisist. Päevitan Playa de las Américasel asuva hotelli Oasis Golf ees pingil ja ootan autorendiasjameest, kes pidi mind […]

Loe edasi...

Saarel on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Spordilembene puhkaja saab valida tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jpm alade vahel.