Tenerife, Hispaania

Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas vanuses inimestele.

Tenerifel leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.

Noori paelub tempokas ööelu ning lai valik aktiivse puhkuse võimalusi. Vanem puhkaja naudib kindlasti imepärast maastikku ja mõnusat kliimat. Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi.

Ilm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. Laiad liivarannad lausa kutsuvad rannamõnusid proovima. Isegi kui merevesi tundub jahe, on võimalik supelda soojendusega hotellibasseinides.
Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Teide ‘kuumaastikku’ näete filmiklassikasse kuuluvates ‘Ahvide planeedis’ ja ‘Tähesõdades’. Põhja- ja lääneosas pakuvad silmailu metsadega kaetud mäed, lopsakalt rohelised orud ning maalilised järsud kaljulõhed.
Tähtsamateks keskusteks Tenerifel on Playa de las Américas, Los Christianos ja Los Gigantes, samuti Puerto de la Cruz.

Mandliõitesse uppunud Kanaarid

08.02.2010 Anu Vane

Kuigi Kanaarid pole just esmajoones tuntud kauni looduse ja roheluse poolest, puhkevad need saared jaanuari lõpul ja veebruari algul täiesti õide ja seda sõna otseses mõttes – saarte mägisemad ja rohelisemad alad upuvad tuhandetesse ja tuhandetesse mandliõitesse!

Loe edasi...

Tenerife: muutke oma pakettreis ise söödavaks!

04.04.2006 Tekst ja pildid Jüri Toomel / Estraveller

Totaalne lebotamine ja päevadepikkune päikesevõtt on enamiku puhkajate tähtsaim eesmärk Kanaaridel. Ent Jüri Toomel eelistab ka pakettreisil olles mitu päeva autoga ringi rännata, nii et rannas päevitamiseks jääb vahel aega üsna napilt. Allpool pildikesi tema viimasest Tenerife reisist. Päevitan Playa de las Américasel asuva hotelli Oasis Golf ees pingil ja ootan autorendiasjameest, kes pidi mind […]

Loe edasi...

Saarel on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Spordilembene puhkaja saab valida tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jpm alade vahel.

 
Huvitavad sihtkohad

Need pakkumised on Sulle

Valikus on Egiptuse, Tenerife, Dubai, Vietnami, Tai, Seišellide, Mehhiko ja Dominikaani Vabariigi reisid.

Aastalõpureiside kohad lähevad nagu soojad saiad, seega tasub kiirelt tegutseda!

Aastalõpp
Päikesereisid
al 679
või al 62 €/kuu
Väljumised 18.–23.10.2019

Reisid väljumistega ajavahemikus 18.–23.10.2019.

Kreeta, Küpros, Tuneesia, Türgi, Egiptus, Gran Canaria, Tenerife ja Dubai.

Sügisvaheaeg
Valik päikesereise
al 529
või al 48 €/kuu
Varajase tellija soodustus!

Kui soovid keset talve näha päikesesära, on Kanaari saared alati kindlaks valikuks.

Puhka Tenerifel või Gran Canarial.

Kanaari saared
Talv 19/20
al 529
või al 48 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis