🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Rimini

Itaalia

Riminis ootavad puhkajaid liivased rannad, soe meri ja lõbus elu. Kaugel pole ka paigad, mis on huvitavast ajaloost ja kultuurist lausa läbi imbunud.

Rimini asub Aadria mere rannikul, kaunistades „Itaalia saapa säärt”, ja on Aadria Riviera peamiseks osaks, ulatudes mitmekümne kilomeetrini.

Turismi seisukohalt on kuurordi asukoht peaaegu ideaalne: siit on lihtne sõita ühepäevastele ekskursioonidele Rooma (~350 km), Veneetsiasse (~200 km), Firenzesse (~210 km), Pisasse (~300 km) ja San Marinosse (~22 km), lahkudes merest ja liivarandadest vaid lühikeseks ajaks.

Itaalia regioonide välimääraja

09.03.2016
Estraveller

Ühtne Itaalia on hiline nähtus, saanud alguse alles 1870. aastal. Ajaloo pärandina on selle kauni maa erinevad piirkonnad tänaseni säilitanud oma iseärasused, pakkudes palju rõõmu uudishimulikule avastajale.

Loe edasi...

Rimini, o Rimini: suvekuurort eestlase maitsele

20.10.2005
Kristel Kaasik / Estraveller

Lennujaamades müüdav Patricia Schultzi bestseller “1000 Places to See Before You Die, A Traveler’s Life List” pakub tuhande sihtkoha hulgas üle maailma 62 Itaalia vaatamisväärsust. Tegelikult on neid Itaalias sadu kordi rohkem! Üks külastamist väärt paik on Rimini.

Loe edasi...

Rimini sobib väga hästi lastega puhkamiseks ja ka neile, kelle ujumisoskus pole kõige parem, sest meri läheb sügavaks aeglaselt! Külastada saab veeparki ja teemaparki Itaalia miniatuuris.