Rimini, Itaalia

Riminis ootavad puhkajaid liivased rannad, soe meri ja lõbus elu. Kaugel pole ka paigad, mis on huvitavast ajaloost ja kultuurist lausa läbi imbunud.

Rimini asub Aadria mere rannikul, kaunistades „Itaalia saapa säärt”, ja on Aadria Riviera peamiseks osaks, ulatudes mitmekümne kilomeetrini.

Turismi seisukohalt on kuurordi asukoht peaaegu ideaalne: siit on lihtne sõita ühepäevastele ekskursioonidele Rooma (~350 km), Veneetsiasse (~200 km), Firenzesse (~210 km), Pisasse (~300 km) ja San Marinosse (~22 km), lahkudes merest ja liivarandadest vaid lühikeseks ajaks.

Rimini linn on välja kasvanud väikesest roomaaegsest asulast nimega Arminum, mis rajati 268. a. eKr. sinna, kus Emilia tee ulatus Aadria mereni. Kaubanduseks sobiva geograafi lise asendi tõttu muutus asula suureks linnaks, mis kahe aastatuhande jooksul saavutas suure kultuurilise ja majandusliku tähtsuse. Siin asub tänaseni väljak, kus Julius Caesar pöördus enne Rooma sõjakäiku üleskutsega oma kuulsate leegionäride poole. Säilinud on suur hulk antiikkultuurimälestisi, mis on populaarse kuurordi ehteks ka tänapäeval.

1960.-70. aastatel saab Riminist suur kuurortlinn – euroopalik puhkusepealinn. Täna on siin kokku sadakond ööklubi, palju restorane, pizzeriaid, baare, spordirajatisi, veeatraktsioone, kauplusi ja moodsaid butiike. Linnas on ka oma delfi naarium ja koguni 14 parki. Kõige suurem neist – 25. aprilli park lausa upub rohelusse, ühendades sadamat linna ajaloolise keskusega. Suvel keeb elu Riminis ööpäev läbi. Kohalikes poekestes on võimalik ðopata isegi öösel, ja lõbustusasutused on avatud hommikuni. On ju Rimini linn, mis kunagi ei maga!

Itaalia regioonide välimääraja

09.03.2016 Estraveller

Ühtne Itaalia on hiline nähtus, saanud alguse alles 1870. aastal. Ajaloo pärandina on selle kauni maa erinevad piirkonnad tänaseni säilitanud oma iseärasused, pakkudes palju rõõmu uudishimulikule avastajale.

Loe edasi...

Rimini sobib väga hästi lastega puhkamiseks ja ka neile, kelle ujumisoskus pole kõige parem, sest meri läheb sügavaks aeglaselt! Külastada saab veeparki ja teemaparki Itaalia miniatuuris.

Need pakkumised on Sulle

Soodustus  2000 €/sviit

Silversea – luksuslikud kajutid ja esmaklassiline teenindus.

Pakkumine kehtib broneerimiseks kuini 30.09.2019.

Silversea 
Põnevad Aasia kruiisid
al 5700
või al 150 €/kuu

Villapuhkuse suur võlu seisneb selles, et saad valida täpselt endale sobiva maja ja valik on tõesti suur.

Vaata näidispakkumisi siit!

Villamajutus
Üle maailma
al 2829
või al 257 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis