Mont Tremblant, Kanada

Mont Tremblant on koht, kus kohtuvad maailmaklassilised suusanõlvad, rahvusvahelised restoranid, ostukeskused ja Prantsuse maapiirkonda meenutav atmosfäär.

Montrealist vaid tunniajase autosõidu kaugusel olev kuurort pakub rõõmu nii mäesuusatajale, lumelaudurile kui ka murdmaasuusatajale.

Populaarsete tegevuste hulka kuuluvad Mont Tremblantis ka jääronimine ning koerarakendisõit. Juba 1930. aastast tegutsev suusapiirkond tutvustab ka killukest Kanada ajaloost.

Loe lähemalt erinevatest suusakeskustest Kanadas.

Viis suusasoovitust

27.10.2015 Svea Lillepalu

Külmade ilmade tulekuga tekivad päikesepaiste ja rannaliiva kõrval unistustesse ka suusanõlvad ning rajud after-ski peod. Kuni valge vaip ükskord maha tuleb, võib lugeda mõnest rohkem ja vähem omapärasest suusakuurordist, mida maakeralt leida võib.

Loe edasi...

Häkärinteet – Soome Aasta Suusakeskus 2008

10.11.2008 Estravel

Soomemaal on sündinud omamoodi pretsedent. Kui varem on võitnud “Vuoden Hiihtokeskus” tiitli eranditult suured ja võimsad tegijad, siis seekord on enneolematu au osaliseks saanud tibatillukene Häkärinteet, asukohaga Kesk-Soomes, Jyväskylä lähedal.

Loe edasi...
 
Huvitavad sihtkohad

Need pakkumised on Sulle

UUS!

Mainor Traveli suusareisid Austriasse, Itaaliasse, Andorrasse ja Prantsusmaale. Lisaks uued sihtkohad Slovakkia, Sotši ja Colorado USA-s.

Reisid vahemikus 28.12.2019–18.03.2020.

Mainor Travel
Suusareisid Tallinnast
al 600
või al 54 €/kuu
UUS!

Siit leiad Alpiexpressi suusareisid Austria, Itaalia ja Prantsusmaa parimatele suusanõlvadele. Lisaks uudisena USA ja Šveitsi reisid.

Hooaeg kestab 21.12.2019–21.03.2020.

Alpiexpress
Alpidesse Tallinnast
al 790
või al 72 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis