Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Nizza

Prantsusmaa

Päikeseline Nizza on Prantsuse Riviera mitteametlik pealinn, mis asub Cannes'i ja Monaco vahel vaid 45 minuti tee kaugusel Itaaliast.

See on ühe maailma kõige külastatavaima regiooni – Côte d’Azur’i ehk Taevasinine ranniku – süda. Nizza kümbleb üle kolmesaja päeva aastas päikeses, seal kohtad ajalugu ja tänapäeva, Prantsusmaad ja Itaaliat, merd ja mägesid, Vahemere värve ja varje, kultuurisündmusi ning eht prantsuslikku linnamelu.

Kuigi sõnad Cannes ja Monako viivad mõtted filmitähtedele ja miljonäridele, leidub siin vaatamata reisikassa suurusele tegemist kõigile. Nizza keskne asukoht annab võimaluse tutvuda kogu piirkonna erinevate külgedega – kokakunsti, kunsti, looduse ja kultuuriüritustega.

Nizza lausa õhkab elurõõmu, värve, lõhnu ja maitseid.

 

Huvitavad sihtkohad

Luksus ja hubasus – Azamara kruiisilaevad

13.05.2016
Eliine Rannajõe

Aprilli keskpaigas avanes kahel meie reisikonsultandil, Merilin ja Triin, suurepärane võimalus tutvuda 4-päevasel kruiisil Alicantest Nice’i Royal Caribbeani luksusbrändi Azamara toote ja teenusega. Loe lähemalt nende muljetest äsjarenoveeritud laevast Azamara Journey.

Loe edasi...

Lõuna-Prantsusmaa: 10 põhjust minna

27.07.2015
Tekst ja pildid Silvia Pärmann / Estraveller

Silvia Pärmanni 10 põhjust sõita mõne nädalaga Itaalia piiri äärest Nice’ist peaaegu Hispaaniasse ehk Bayonne’ini, isegi kui on vastupandamatu kiusatus selle raha eest Aasias või Aafrikas kolm kuud puhata.

Loe edasi...