24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Pariis

Prantsusmaa

Romantiline Pariis on maailma populaarsemaid sihtkohti. Pariis on alati elust kihav, põnev, ajaloohõnguline, maitsekas ning ülielegantne.

Pariis on üks maailma kaunemaid, maitsekamaid ja romantilisemaid linnasid. Jalutuskäigud kesklinnas tunduvad, kui toimuks need hoopis mõne filmi võtetel. Maailmakuulsad muuseumid, hõrgutavad croissant‘id ja hinnatud disainerpoed ootavad Sind igal nurgal.

Pariis on kirglik linn – seda kirge annavad edasi nii elanikud, hooned kui ka ajalugu, mis sellele kõigele aluse on pannud.

Pariis – unistuste täitumise linn!

10.06.2015
Eliine

Näha maailmalinna Pariisi, istuda tänavakohvikus ja juua kakaod, jalutada kuulsal avenüül ja külastada Eiffeli torni. See oli noore neiu, raskest haigusest taastuva 16-aastase Heleriini südamesoov. Unistuse täitumisele pani õla alla heategevusorganisatsioon Minu Unistuste Päev koos mitmete partneritega, kelle seas oli ka Estravel. Jagame ka teiega kokkuvõtet täitunud unistusest.

Loe edasi...

Märkmeid Marais’st

15.12.2014
Silvia Pärmann / Estraveller

Silvia Pärmann uitas lummatult Pariisi Marais’ linnaosas, mille soov polevat olla teistest parem, vaid teistele inspiratsiooniks. Väljasõit Reimsi ei kukkunud ka eriti vähem snobistlik välja.

Loe edasi...
  • Eiffeli torn on üks maailma kuulsamaid, enim pildistatud ja romantilisemaid vaatamisväärsusi. See 1889. aastal valminud torn on veel tänini parima vaatega paik, kust Pariisi lähemaid ja kaugemaid nurki näha.
  • Suursugune kunstimuuseum Louvre (Musée du Louvre) on muuseum Pariisis Seine’i kaldal. Louvre ehitati 12. sajandil Philippe II Auguste’i kuningapaleena.
  • Kui vaid maailmakuulsa Notre Dame’i ehk Jumalaemakiriku seinad oskaksid rääkida! See elu häid ja halbi külgu näinud kirik on üks maailma kaunemaid ja ka kuulsamaid. Olles peaosaline ühes kuulsaimas teoses „Jumalaemakiriku kellalööja“, mille on paberile pannud Victor Hugo, on kirik üks igavese armastuse sümboleid.
  • Harry’s Bar on omapärase ajalooga baar ja näinud oma seinte vahel sellised kuulsaid nimesid nagu Hemingway, Sartre ja Blondin. Algselt asus sama baar tegelikult üle suure lombi New Yorgis. 1911. aastal pakkis aga omanik oma asjad ja baari kokku ning kolis Pariisi. Ja üle 100 aasta tagasi alanud seiklus jätkub siiani!
  • Grande Galerie de l’Evolution ei paku põnevust mitte ainult lastele vaid ka nende vanematele. Kalk klaasist ja rauast hoone on muudetud seestpoolt suureks, põnevaks ja hubaseks loomariigiks. Kolmele korrusele on kokku kogutud elusuurused topised pea kõikidest maailma loomadest – olgu nende kodu maa peal, vee all või seal vahepeal.
  • Pariisi parimad palad – Ladina kvartal, Montparnasse, Pompidou kultuurikeskus, Montmartre jne. Pariisist vaid 22 km kaugusel võib imetleda kuulsat Versailles´ lossi.
  • Pariisist 32 km kauugusel asuvad Disneylandi filmipark Walt Disney Studios (etendused, paraadid, multifilmitegelased) ja lõbustuspark Disneyland.