Tampere

Soome

Tampere- sinised järved, rohelised pargid, punastest tellistest majad ja verivorst. Sellele lisaks Manserock, teatrivõlu,staaride kontserdid, rahvusvahelised kongressid ja Särkänniemi huvipark.

Tampere on suuruselt Soome kolmas linn ja asub kahe järve vahel. Tamperes asub Soome suurim huvipark Särkänniemi, kus rohkem kui 30 erinevat atraktsiooni pakuvad põnevust ja seiklusi igale maitsele.

Lisaks tohutu suurele, erinevate atraktsioonidega lõbustuspargile on võimalik imetleda delfiinide osavust kaasakiskuvatel etendustel delfinaariumis, saada ettekujutus kosmosereisidest planetaariumis, pühenduda veealuse maailma saladustesse akvaariumis või külastada Põhjamaade kõrgeimat, 168 meetrist Näsinneula vaatetorni.

Muumioru muuseum on kirjanik ja kunstnik Tove Janssoni loodud ehtsat Muumimaailma tutvustav õdus muuseum, mille kollektsiooni kuulub umbes 2000 ainulaadset teost – ehtsad muumitrollide illustratsioonid, kolmemõõtmelised elavad pildid, viiekorruseline muumimaja jpm. Samas asub muumipood.Pyynikki punasest graniidist vaatetorni (26 m kõrge ja 152 m merepinnast) I korrusel asub linna kuulsaim sõõrikukohvik. Maailma esimene spionaažimuuseum annab läbilõike tegevusest, mis on mõjutanud maailma ajalugu rohkem kui valitsused. Muuseumis saab tuttavaks maailma tippagentidega, näeb vanu ja uusi selle ala tehnilisi seadeid (pealtkuulamis- ja salakirjaaparaadid, minikaamerad, salarelvad jpm.), millest osasid saab ise testida (nt. häälemoonutaja).

Finnairi uudised ja uuendused

22.09.2023
Estravel ja Finnair

Estraveli hea koostööpartner Finnair tähistab sel aastal oma sajandat juubelit. Jagame sel puhul infot Finnairi mitmetest uudistest ja uuendustest.

Loe edasi...

Finnairi uus piletitüüp Economy Superlight

19.06.2023
Estravel

Alates 1. juunist 2023 asendati Finnairi Economy Light piletitüüp Euroopa-sisestel lendudel ja Soome siselendudel uue Economy Superlight piletitüübiga.

Loe edasi...