Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Tampere

Soome

Tampere- sinised järved, rohelised pargid, punastest tellistest majad ja verivorst. Sellele lisaks Manserock, teatrivõlu,staaride kontserdid, rahvusvahelised kongressid ja Särkänniemi huvipark.

Tampere on suuruselt Soome kolmas linn ja asub kahe järve vahel. Tamperes asub Soome suurim huvipark Särkänniemi, kus rohkem kui 30 erinevat atraktsiooni pakuvad põnevust ja seiklusi igale maitsele.

Lisaks tohutu suurele, erinevate atraktsioonidega lõbustuspargile on võimalik imetleda delfiinide osavust kaasakiskuvatel etendustel delfinaariumis, saada ettekujutus kosmosereisidest planetaariumis, pühenduda veealuse maailma saladustesse akvaariumis või külastada Põhjamaade kõrgeimat, 168 meetrist Näsinneula vaatetorni.

Muumioru muuseum on kirjanik ja kunstnik Tove Janssoni loodud ehtsat Muumimaailma tutvustav õdus muuseum, mille kollektsiooni kuulub umbes 2000 ainulaadset teost – ehtsad muumitrollide illustratsioonid, kolmemõõtmelised elavad pildid, viiekorruseline muumimaja jpm. Samas asub muumipood.Pyynikki punasest graniidist vaatetorni (26 m kõrge ja 152 m merepinnast) I korrusel asub linna kuulsaim sõõrikukohvik. Maailma esimene spionaažimuuseum annab läbilõike tegevusest, mis on mõjutanud maailma ajalugu rohkem kui valitsused. Muuseumis saab tuttavaks maailma tippagentidega, näeb vanu ja uusi selle ala tehnilisi seadeid (pealtkuulamis- ja salakirjaaparaadid, minikaamerad, salarelvad jpm.), millest osasid saab ise testida (nt. häälemoonutaja).

Finnair Plusi punktideks on vahetatud juba ligi miljon Estraveli boonuspunkti

12.06.2017
Janika Ritson

Aprilli keskpaigas avanes Eesti reisijatel võimalus vahetada Estraveli püsikliendiprogrammis kogutud boonuspunkte Finnair Plusi punktide vastu. Tegemist on esmakordse analoogse koostööga nii Eesti kui Soome reisiettevõtete ajaloos. Lühikese aja jooksul on boonuspunktide vahetamise võimalust kasutanud paljud kliendid ja kokku on üle kantud ligi miljon boonuspunkti.

Loe edasi...

Finnair võitis kaks mainekat auhinda

04.12.2016
Estravel

Finnair pärjati Hiinas mainekal turismivaldkonna konkursil Best Travel Awards esikohaga parima äriklassi teenuse eest ning konkursil World Traveller Awards esikoha pardatoitlustuse eest.

Loe edasi...