24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Tampere

Soome

Tampere- sinised järved, rohelised pargid, punastest tellistest majad ja verivorst. Sellele lisaks Manserock, teatrivõlu,staaride kontserdid, rahvusvahelised kongressid ja Särkänniemi huvipark.

Tampere on suuruselt Soome kolmas linn ja asub kahe järve vahel. Tamperes asub Soome suurim huvipark Särkänniemi, kus rohkem kui 30 erinevat atraktsiooni pakuvad põnevust ja seiklusi igale maitsele.

Lisaks tohutu suurele, erinevate atraktsioonidega lõbustuspargile on võimalik imetleda delfiinide osavust kaasakiskuvatel etendustel delfinaariumis, saada ettekujutus kosmosereisidest planetaariumis, pühenduda veealuse maailma saladustesse akvaariumis või külastada Põhjamaade kõrgeimat, 168 meetrist Näsinneula vaatetorni.

Finnair Plusi punktideks on vahetatud juba ligi miljon Estraveli boonuspunkti

12.06.2017
Janika Ritson

Aprilli keskpaigas avanes Eesti reisijatel võimalus vahetada Estraveli püsikliendiprogrammis kogutud boonuspunkte Finnair Plusi punktide vastu. Tegemist on esmakordse analoogse koostööga nii Eesti kui Soome reisiettevõtete ajaloos. Lühikese aja jooksul on boonuspunktide vahetamise võimalust kasutanud paljud kliendid ja kokku on üle kantud ligi miljon boonuspunkti.

Loe edasi...

Finnair võitis kaks mainekat auhinda

04.12.2016
Estravel

Finnair pärjati Hiinas mainekal turismivaldkonna konkursil Best Travel Awards esikohaga parima äriklassi teenuse eest ning konkursil World Traveller Awards esikoha pardatoitlustuse eest.

Loe edasi...