St Moritz, Šveits

Paljude suusafännide lemmikut, St. Moritzit , võib nimetada ka talvespordi sünnipaigaks.

St. Moritz asub 200 km kaugusel Zürichist, mis on lähim rahvusvaheline lennujaam.

St. Morits on vanim talvespordi sihtkoht maailmas. Ainsad olümpiamängud, mis seni Šveitsis peetud leidsid aset just St. Moritzis juba 1928.a ning samuti 1948.a.

Suurepäraste nõlvadega St.Moritzist on saanud kuulsuste lemmiksihtkoht. Samuti peetakse seal tihti mitmesuguseid suusavõistluseid.

Viis suusasoovitust

27.10.2015 Svea Lillepalu

Külmade ilmade tulekuga tekivad päikesepaiste ja rannaliiva kõrval unistustesse ka suusanõlvad ning rajud after-ski peod. Kuni valge vaip ükskord maha tuleb, võib lugeda mõnest rohkem ja vähem omapärasest suusakuurordist, mida maakeralt leida võib.

Loe edasi...

St. Moritz on üks nendest suusakuurortidest, kus aega veedetakse veini juues, disaineripoodides ja Michelini tärnidega restoranides. Sekka mahub muidugi ka suusatamine paiga hästi hooldatud radadel. Kuurordist leiab luksushotelle, mille hulgas on ka üks Kempinski ketti kuuluv majutusasutus. Lisaks tuleb mainida, et St. Moritzi aasta keskmine päikeseliste päevade arv küündib numbrini 322. Päike, lumi, lõõgastus spaas ja šampus – tundub nagu ideaalne komplekt.

 
Huvitavad sihtkohad

Need pakkumised on Sulle

UUS!

Mainor Traveli suusareisid Austriasse, Itaaliasse, Andorrasse ja Prantsusmaale. Lisaks uued sihtkohad Slovakkia, Sotši ja Colorado USA-s.

Reisid vahemikus 28.12.2019–18.03.2020.

Mainor Travel
Suusareisid Tallinnast
al 600
või al 54 €/kuu
UUS!

Siit leiad Alpiexpressi suusareisid Austria, Itaalia ja Prantsusmaa parimatele suusanõlvadele. Lisaks uudisena USA ja Šveitsi reisid.

Hooaeg kestab 21.12.2019–21.03.2020.

Alpiexpress
Alpidesse Tallinnast
al 790
või al 72 €/kuu

Šveitsi erinevate piirkondade avastamiseks on rongireis ideaalne võimalus – vuhise ühest kohast teise, nautides samal ajal panoraamakendest avanevaid vaateid.

Kaunis Šveits
Rongiga mägedesse
al 110.6
Millega arvestada Soome suusapuhkuse planeerimisel?
Veebruari keskelt- märtsi lõpuni on soomlaste endi suusatamise kõrghooaeg, mistõttu ka majutuse hinnad on siis tunduvalt kõrgemad, seevastu detsembris enne jõule ja jaanuaris pärast uutaastat saab majakese palju odavamalt.
Suusakeskused Soomes
Milline Kanada suusakeskus Sulle kõige paremini sobib?
Loe lähemat erinevate keskuste kohta ning leia endale sobivaim!
Kanada
Suusakeskused
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis