Enfidha

Tuneesia

Enfidha linn asub Tuneesia kirdeosas, 100 kilomeetri kaugusel pealinnast Tunis. Linnal on hea transpordiühendus, raudtee ja lennujaam asuvad läheduses.

Vaatamisväärsusi kui selliseid Enfidhas eriti ei ole, aga põhjust seal peatumiseks on siiski. Üheks põhjuseks on külalislahked ja sõbralikud kohalikud. Samuti tasub külastada Takrounat, erakordset kiviküla mõned kilomeetrid eemal.

Kuna ilmad Tuneesias on kuumad, siis linn hakkab tõeliselt kihama alles peale päikese loojumist, mil avanevad paljud kohvikud, kus kohalikud mängivad kaarte ja joovad kohvi.

Teiselpool kohvikuid on kirik, kus on ka kohalik muuseum.  Seal saab näha mosaiigi ja hauakivimite kogumike, mis meenutavad Tuneesia mineviku erinevaid aegu.

 

Huvitavad sihtkohad

Laura käis Tuneesiaga tutvumas – reisimuljed ja hotellisoovitused

28.06.2023
Estraveli tellimiskeskuse reisikonsultant Laura Kalve

Estraveli tellimiskeskuse reisikonsultant Laura Kalve käis Novatoursi kutsel Tuneesiaga tutvumas. Loe tema reisimuljeid ja hotellisoovitusi ning vaata reisipilte.

Loe edasi...

Estraveli reisikonsultandid külastasid Tuneesiat

30.08.2019
Estravel

Õppereisil osalesid Estraveli Suur-Karja büroo reisikonsultandid Liina Tollimägi ja Marika Mikko ning 24/7 tellimiskeskuse ja reisiabi reisikonsultant Laura Kõrgvee.

Loe edasi...