Varadero

Kuuba

Kuuba on fantastiline ja ainulaadne paik - see on justkui nostalgiline mälestusmärk 20.sajandi ajaloolistele sündmustele ja hõrgule revolutsioonieelsele kultuurile.

Varadero on tõeline turismiparadiis. Siin leidub maailma üks kaunemaid valge liivaga randu. Siia on koondunud ilmselt ka Kuuba parimad hotellid, mis enamasti pakuvad „kõik hinnas”-teenust.

Varaderos lõõgastudes saad osa luksuslikust majutusest, gourmet-einetest, maa- ja veespordivõimalustest, professionaalsest teenindusest ja kuubalaste sõbralikust naeratusest igal sammul. Varadero paistab silma kariibi mõjutustega arhitektuuri ja lopsaka troopilise looduse poolest.

Havannast 140 km kaugusel asuva Varadero puhkeala ainus vaatamisväärsus on rikka perekonna Duponti ehitatud hotell. Hotelli baar viimasel korrusel ja baarmen on nii stiilsed, et ootad uksest kohe sisse astuvat Al Capone’i ennast.

 

Huvitavad sihtkohad

Kuubal käija kaotab õiguse ESTA-ga USA-sse siseneda

04.11.2022
Estravel

Kuigi Kuuba külastamine turistina on lihtne, on sellel viimasel ajal ka üks oluline tagajärg.

Loe edasi...

6 riiki ja 11 hotelli, kuhu talveks kaugtööd tegema minna

21.07.2022
Estravel

Toome välja sihtkohad ja hotellid, kuhu on võimalik pakettreisiga minna ning kus on olemas kõik vajalik, et eksootiline kodukontor püsti panna.

Loe edasi...