24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Hanoi

Vietnam

Vietnami kujul on tegemist siiani kommunismi praktiseeriva riigiga. Tänavaloosungitel särab vastu viisnurk; ning sirp ja vasar ülistavad rahva töökultuuri. Elanike arv riigis küünib üle 81 miljoni, millest 3,5 miljonit kodanikku elab pealinnas Hanois.

3000 aastase ajalooga Vietnami pealinn ja ühtlasi kõige võluvam linn Hanoi, on koduks rohkem kui kolmele miljonile inimesele.

Vähem elavat ja rohkem kaitstud linna Hanoid on hea avastada jalgsi, kuna just siis on võimalik näha suurepäraseid vanu ehitisi ning külastada põnevaid vaatamisväärsuseid. Kui Ho Chi Minh linna on nimetatud tõuklemise ja sagimise keskuseks, siis Hanoi kaubamärgiks on rohelised pargid ja rahulikud järved.

 

Huvitavad sihtkohad

Tasuga või tasuta: kaks giidi

07.01.2015
Kaido Haagen / Estraveller

Kui Vietnamis olles napib aega või tahtmist Hanoid põhjalikumalt tundma õppida, siis ühe tiiru linna peal võiks ikka teha. Teenusepakkujate valik on lai, leida võb nii traditsioonilisi kui ka vähem tavapäraseid tuure. Kaido Haagen proovis neist kahte, üht tasulist ja üht tasuta varianti, ning mõlemaga jäi igati rahule.

Loe edasi...

10 põhjust minna Põhja-Vietnami

16.11.2013
Silvia Pärmann, Diivan / Estraveller

Silvia Pärmann leidis, et Põhja-Vietnami kannatab minna ka siis, kui kui Rambo, kommunistid ja kevadrullid kunagi meeldinud pole.

Loe edasi...