Alates 18. maist on Estraveli bürood taas avatud, vaata büroode lahtiolekuaegu!
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Võida restorani Villa Thai 50 € kinkekaart

Võida restorani Villa Thai 50 € kinkekaart

Kõigi vahel, kes ostavad oktoobri ja novembri jooksul Estravelist Tai suunitlusega reisiteenuseid (näiteks lennupiletid või pakettreis Taisse, majutus Tais), loosime koostöös Tai Turismiametiga välja viis restorani Villa Thai kinkekaarti väärtuses 50 €!

Loosis osalemise tingimused:
 1. Loosis osalevad automaatselt kõik vähemalt 18-aastased erakliendid, kes ostavad Estravelist Tai suunitlusega reisiteenuseid (näiteks lennupiletid, majutus, pakettreis) perioodil 01.10.–30.11.2019.
 2. Arvesse lähevad ostud Estraveli büroodest ja järgmistest müügikanalitest:
  www.estravel.ee
  lennupiletid.estravel.ee
  www.SKY24.EE
  www.kruiis.ee
 3. Loosimises osalevad Eesti Vabariigis alaliselt elavad isikud.
 4. Reisiteenuste alla kuuluvad järgnevad Estraveli teenused ja tooted: lennupiletid, majutus, reisipaketid, laevapiletid, rongipiletid, kruiisid, viisad, kindlustus, autorent.
 5. Auhinna võidab isik, kelle nimele on ost vormistatud (kokku 5 auhinda ja 5 võitjat).
 6. Auhinnad loosime välja veebilehel www.estravel.ee/imeline-tai-ootab-sind 02.12.2019. Võitjatega võtame meilitsi ühendust hiljemalt 03.12.2019. Kui võitjaga ei õnnestu ühendust saada hiljemalt 10.12.2019, on meil õigus loosida uus võitja.
 7. Loosimises osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ja auhinna maksumust ei hüvitata rahas; välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel. 
 8. Loosis ei osale Estraveli kontserni töötajad ja nende esimese ringi pereliikmed ning auhinna välja pannud partnerettevõtte töötajad.