Estraveller

Estraveller on vanim ja sisukaim eestikeelne reisiajakiri. Väljaanne ilmub iga kolme kuu tagant, kokku neli korda aastas.

Enamik ajakirja kaasautoritest ei ole kutselised ajakirjanikud, vaid kogenud reisijad. Lugudevalik pakubki inspiratsiooni ja praktilist teavet ühtaegu matkajatele ja ärireisijatele, peredele ja purjetajatele, küttidele ja korilastele. Lisaks tutvustatakse kõike uut ja vajalikku hotellidest ning restoranidest raamatute ja reisividinateni. Koostöö tunnustatud Eesti fotograafidega pakub silmailu ka neile, kes lugeda ei viitsi.

Estraveli Kuldkaardi omanike postkastidesse jõuab ajakiri Estraveller tasuta, kui oled eelmisel kalendriaastal ostnud Estravelist reisiteenuseid vähemalt 350 euro eest.

Loe värsket ajakirja või vaata ka teisi varasemaid numbreid.

Võta toimetusega ühendust!

Vaata ka:

Kutsume Sind osa saama põnevatest suvematkadest Vilsandi rahvuspargis.

Põnevad matkad
Vilsandi rahvuspark
al 23

Reis on mõeldud vabadele ja vallalistele, et veeta üks pikk ja lõbus nädalalõpp Barcelonas, õppida tundma seda kaunist linna, selle kultuuri ja kirglikke ning temperamentseid inimesi.  

Reis toimub 16.06–19.06.2016.

Barcelona
Vabadele ja vallalistele
al 890
või al 81 €/kuu

Filipiinide saareriik pakub külastajatele palju erinevaid elamusi – puhkad türkiissinise ookeani ääres, sukeldud sagivasse linnamelusse ja metsikusse loodusesse, vaatad aastavahetuse ilutulestikku Boracay paradiisisaarel ja teed sisseoste Manila suurlinnas.

Aastavahetusreis Filipiinidele
al 2980
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!