Estraveller

Estraveller on vanim ja sisukaim eestikeelne reisiajakiri. Väljaanne ilmub iga kolme kuu tagant, kokku neli korda aastas.

Enamik ajakirja kaasautoritest ei ole kutselised ajakirjanikud, vaid kogenud reisijad. Lugudevalik pakubki inspiratsiooni ja praktilist teavet ühtaegu matkajatele ja ärireisijatele, peredele ja purjetajatele, küttidele ja korilastele. Lisaks tutvustatakse kõike uut ja vajalikku hotellidest ning restoranidest raamatute ja reisividinateni. Koostöö tunnustatud Eesti fotograafidega pakub silmailu ka neile, kes lugeda ei viitsi.

Estraveli Kuldkaardi omanike postkastidesse jõuab ajakiri Estraveller tasuta, kui oled eelmisel kalendriaastal ostnud Estravelist reisiteenuseid vähemalt 350 euro eest.

Loe värsket ajakirja või vaata ka teisi varasemaid numbreid.

Võta toimetusega ühendust!

Vaata ka:

Varajase tellija soodustus!

Delhi ja Andamani saarte reis ühendab endas kombinatsiooni rikkaliku kultuuripärandiga India miljonilinnast ja avastamata loodusparadiisist.

Eestikeelse grupijuhiga reis toimub 18.03–29.03.2017.

Delhi-Andamanid
10-päevane ringreis
al 2199
või al 150 €/kuu

Island on tõenäoliselt Euroopa kõige eksootilisem sihtkoht ja seda eelkõige oma võimsa looduse ja suurte kontrastide poolest: seal on euroopa suurim jääliustik, geisrid, mitmed tegevvulkaanid ja hiiglaslikud laavaväljad.

Island!
Seiklusreisid väikeriigis
al 999
või al 91 €/kuu

Kui ühendada Singapuri võluv linnamelu ja kütkestav paradiisisaar Bali, on tulemuseks mitmekülgne ja ideaalne puhkus.

Eestikeelse grupijuhiga reis toimub 26.01.–08.02.2017.

Singapur ja Bali ühel reisil
al 2199
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!