Estraveller

Estraveller on vanim ja sisukaim eestikeelne reisiajakiri. Väljaanne ilmub iga kolme kuu tagant, kokku neli korda aastas.

Enamik ajakirja kaasautoritest ei ole kutselised ajakirjanikud, vaid kogenud reisijad. Lugudevalik pakubki inspiratsiooni ja praktilist teavet ühtaegu matkajatele ja ärireisijatele, peredele ja purjetajatele, küttidele ja korilastele. Lisaks tutvustatakse kõike uut ja vajalikku hotellidest ning restoranidest raamatute ja reisividinateni. Koostöö tunnustatud Eesti fotograafidega pakub silmailu ka neile, kes lugeda ei viitsi.

Estraveli Kuldkaardi omanike postkastidesse jõuab ajakiri Estraveller tasuta, kui oled eelmisel kalendriaastal ostnud Estravelist reisiteenuseid vähemalt 350 euro eest.

Loe värsket ajakirja või vaata ka teisi varasemaid numbreid.

Võta toimetusega ühendust!

Vaata ka:

Pakume reisipakette sügiseks-kevadeks, kus on ühendatud põnevad linnad, loodus ja vaatamisväärsustega tutvumine ning rannapuhkus.

Hispaania, Dubai

Põnevad ringreisid
algusega Tallinnast
al 1049
või al 95 €/kuu
Soodustus kuni -20%

Kui soovid reisida veidi teistmoodi ja saada elamusi, mis jäävad Sinuga kogu eluks - meilt saad tellida Kanada reisikorraldaja G Adventuresi seiklusreis. 

Elamusreisid
Seiklused üle maailma!
al 314
või al 28 €/kuu

Delhi ja Andamani saarte reis ühendab endas kombinatsiooni rikkaliku kultuuripärandiga India miljonilinnast ja avastamata loodusparadiisist.

Eestikeelse grupijuhiga reis toimub 18.03–29.03.2017.

Delhi ja Andamani saared
al 2249
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!