Ärikliendi uudiskiri

Vajalikud uudised reisimaailmast ning parimad pakkumised ärikliendile. Telli oma postkasti Estraveli ärikliendi uudiskiri!

Kord kuus ilmub Estraveli ärikliendi uudiskiri. Uudiskirja sihtgrupiks on lepingulised ärikliendid, kes korraldavad oma reisiasjad Estraveli abiga. Uudiskirjast leiad kasulikku informatsiooni nii reisijale kui ettevõtte reiside korraldajale. Tutvustame erinevaid võimalusi, kuidas Estravel saab Sinu ettevõtte reiside planeerimisel abiks olla ning mille abil on lähetuste korraldamine tunduvalt lihtsam.

Uudiskirjas kajastuvad hetkel kehtivad kampaaniad, mis aitavad ettevõtte reisikulutusi vähendada. Lisaks toome välja suurepärased pakkumised Sinu ettevõttele põnevate seminaride ja konverentside korraldamiseks. Ehk teisisõnu – ulatame abikäe ka ürituste korraldajale ja personalijuhile.

Tublide lugejate vahel loosime välja toredaid kingitusi (aeg ajalt ka lennupileteid!) Liitu juba täna ja vii oma ettevõtte reisiplaneerimine uuele tasemele!

Estravel soovitab

Tallinna Loomaaia keskkonnahariduskeskuses on kaasaegsed ja multifunktsionaalsed ruumid konverentside, seminaride, koolituste jm korraldamiseks.

 Pakkumine kehtib seminarideks mais ja juunis 2019.

Seminaripäev
Tallinna Loomaaias
al 287
või al 26 €/kuu

Kui sul on vaja külastada mitut Saksa linna või põigata Saksamaa naaberriikidesse, on rongisõit ajavõit.

Näidisena mõned populaarsemad marsruudid algusega Frankfurdist, Berliinist ja Münchenist.

Mugavalt rongiga
Saksamaa linnade vahel
al 21.3

Amsterdam, Birmingham, Brüssel, Düsseldorf, Frankfurt, Genf, Köln, Kopenhaagen, London, Manchester, Oslo, Rooma, Stockholm, Zürich, Viin.

Lennujaamarongid
Euroopa suurlinnades
al 12.4
Eripakkumine!

Estravelist broneerides saad lisaks helisüsteemi mikrofonidega ja ühe lisateenuse valikust.

Pakkumine kehtib koosolekute pidamiseks 10.06.–31.08.2019.

Koosolek Swissôtel Tallinnas
al 32
Hertz autorent
Küsi pakkumist
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis