Kes on meie ärikliendid

Estravel on juba 30 aastat (alates 1992) teenindanud lepingulisi ärikliente. Nende seas on olnud tuhandeid tuntud äriettevõtteid, praktiliselt kõik pangad ja enamus avalikust sektorist, sh valitsusasutused. Me ei saa loomullikult avaldada nende kõigi nimesid ja ostumahtusid. Kuid allpool toome teile veidi avastamisrõõmu meie praegustest* parimatest klientidest, kes on lahkelt meile tagasisidet jaganud.

*) andmed 01.02.2022 seisuga.

MIDA MEIE KLIENDID MEIST ARVAVAD?

Jüri Raidla

Ellex Raidla advokaadibüroo vanempartner Jüri Raidla

“Mulle tundub, et reisibüroode suhted oma klientidega on sarnased advokaadibüroode suhetele oma klientidega. Lõppkokkuvõttes taandub kõik usaldusele. Kui proovisin välja mõelda mõnda äpardunud lugu, mida Estravel oleks kiiresti lahendama hakanud, siis sellist lugu mulle ei meenunud. See ongi põhiline Estraveli puhul. Ei ole tekkinud selliseid probleeme, mida oleks vaja olnud kangelaslikult lahendada. Tavapärane ladus reisikorraldus on see, mida üks klient oma reisibüroolt ootab.”

Estraveli klientide tagasiside - Hans H. Luik

Ekspress Grupi asutaja ja suuromanik Hans H. Luik

“Mina olen Estraveli klient olnud suure naudingu ja enesekindlusega just sellepärast, et Estravel on Eesti firma. Ma tean, et kui peaks juhtuma mingi arusaamatus, nagu näiteks valed maksed või teistmoodi piletid, siis on mul kohe, kelle poole pöörduda.”

Ain Hanschmidt

Tallink Grupi suuromanik ja nõukogu liige Ain Hanschmidt

“Kõige tähtsam on, et Estraveli töötajad võtavad alati telefoni, kui meil on mõni probleem, ja aitavad kõik mured lahendada professionaalselt ja kiiresti. Ettevõtted ja organisatsioonid elavad keskmiselt 12 aastaseks. Estravel on tänaseks üle 30 aastane ja see on fantastiline tulemus.”

Verni Loodmaa

Hotellide London, Pallas ja Sophia juhatuse esimees Verni Loodmaa

“Estravel on olnud minu kodubüroo juba enam kui 25 aastat. Miks? Ju ikka sellepärast, et seal töötavad asjatundlikud ja väga toredad inimesed. Sa võid nende peale loota. Kui oled reisil ja sul juhtub mingi jama (ja jamasid juhtub reisil alatihti), siis tead, et nemad on need, kellele sa võid helistada ja kes teevad oma parima selleks, et see jama saaks lahendatud. Estraveli inimesed on hoolivad ja tähelepanelikud. Mõned aastad tagasi usaldasin oma perereisi koos täiskasvanud lastega Estraveli hoolde. Nad korraldasid selle ülima vastutustundlikkusega. Ühel päeval oli meil abikaasaga üks väga tähtis päev, olime Malaisias Langkawi saarel ja Estraveli poolt saabus meile üllatus. See oli soe ja südamlik tunne. Estravel on tööalaselt olnud minu partneriks samuti väga pikka aega ja ma võin teile kinnitada, et Eesti turismitööstus oleks hoopis teistsugune kui seal ei oleks Estraveli panust.”

Estraveli klientide tagasiside - Armin Karu

Ärimees Armin Karu

“Minu jaoks on Estravel hea reisikorraldamise sünonüüm. Seda just sellepärast, et kalleid reise korraldada pole raske, küll aga on professionaalse reisikorraldaja tunnuseks, et ta oskab ka reiside jooksul tekkivaid probleeme lahendada. Ja seda Estravel oskab.”

Estraveli klientide tagasiside - Jaan Puusaag

Jaan Puusaag, Estraveli pikaaegne klient

“Oma reisiasju ajan Pärnu kontoriga. Arvan, et väiksema linna kontoris on teenindus personaalsem. Kord rippus üks Estraveli tüdruk toru otsas, näpp Enteri klahvil, et kas jõuan lennujaama enne check-in`i sulgemist – jõudsin viimasel hetkel. Näpp vajutas Enter, lendasin.”