Estraveli kinkekaart

Estraveli kinkekaart on hea ja turvaline kingitus ning soliidne loosiauhind. Kinkekaart kehtib maksevahendina mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estravel Groupi reisibüroodes üle maailma. Seda võib ka piiramatu arv kordi edasi kinkida.

Estraveli kinkekaardi kehtivusaeg on pikk – lausa 30 kuud alates vormistamishetkest.

  1. Kuidas saab kinkekaarti osta?
  2. Kuidas saab kinkekaarti kasutada?
  3. Vahendusplatvorm kinkekaartide ostmiseks ja müümiseks.

Kuidas kinkekaarti osta?

Kinkekaardi saab osta vabalt valitud väärtuses: vahemikus 30 € kuni 3000 €, nii paberkinkekaardi kui elektroonilise kinkekaardina (PDF).

Kõige mugavam ja kiirem viis on soetada endale Estraveli PDF kinkekaart kas mobiilist, mTasku rakenduse kaudu, või Estraveli e-poest Reisikaubad.ee. Sel juhul võid ostu sooritada ükskõik millisel päeval ja kellaajal ning PDF kinkekaart laekub sinu e-postile kohe peale makse sooritamist. Elektrooniline kinkekaart saadetakse aadressilt giftcard@estravel.ee.

Paberkandjal kinkekaarte ning Estraveli kontori kaudu ostetud kinkekaarte vormistatakse E-R kl 9–17 ja hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval.

Kinkekaarti saab osta kõikidest Estravel Groupi büroodest, mTaskust ja reisikaupade e-poest reisikaubad.ee.

Lisainfo telefonil 626 6266 või e-mailil estravel@estravel.ee.

Kuidas kinkekaarti kasutada?

Kinkekaardiga saab tasuda reisitoodete ostmisel nii online´is kui reisikonsultandi kaudu.

Online´is saab kinkekaardiga tasuda lennupiletite, hotellide ja pakettreiside ostmisel.
PS! Pakettreiside puhul sõltub pisut paketi tingimustest, kas kohene maksmine on võimalik. Kui jah, saab kinkekaarti online´is tasumisel kasutada, teisel juhul tuleb saata päring ning ost vormistada läbi reisikonsultandi.

Online´is kinkekaardiga tasumisel tuleb ostu eelviimases ehk maksmise vaates sisestada kinkekaardi turvakood ja kinkekaardil olev summa (mitte osa summast).

Kui kinkekaardi summa on tellimuse kogusummast rohkem kui 10 € võrra suurem, jääb enamtasutud summa Sinu ettemaksuks Estravelis. Alla 10 € suurune hinnavahe loetakse arvelduste teenustasuks ja tagastamisele ei kuulu. Kui kinkekaardi väärtus on kogusummast väiksem, tuleb ülejäänud osa teise makseviisiga juurde tasuda.

Laevapiletite ostmisel online´is kahjuks kinkekaardiga tasuda ei saa. Kinkekaardiga ostu saab vormistada ainult reisikonsultandi kaudu.

Reisikaubad.ee poes kinkekaardiga tasumiseks tuleb saata soovitud toodete lingid, foto kinkekaardist (mõlemad pooled) või PDF ja tarneaadress e-posti teel aadressile: info@reisikaubad.ee. Tellimusele lisandub postikulu 6,50 €.

Kui kinkekaardi väärtus on väiksem kui tellimuse summa, siis saadetakse ettemaksuarve puuduoleva summa tasumiseks. Kui kinkekaardi väärtus on suurem kui tellimuse summa, siis kandub ülejäänud osa kliendi Estraveli kliendikontole ettemaksuks, mida saab kasutada Estravelist reisiteenuste ostmisel või Veebipoes Reisikaubad.ee klienditoe kaudu.

Kui ostate reisitooteid reisikonsultandi kaudu, tuleb kinkekaardiga tasumiseks esitada paberkinkekaart (või fotod mõlemast kinkekaardi küljest) või edastada reisikonsultandile elektroonilise kinkekaardi PDF fail.

Kui reisiostu hind on kinkekaardi väärtusest väiksem, võib ülejääva osa eest saada uue kinkekaardi (vähemalt 30 € jäägi puhul) või jätta kasutamata summa ettemaksuks. Kinkekaardist jääv ettemaks kehtib kuni kaardi kehtivuse kuupäevani. Uue paberkaardi vormistamisel lisandub teenustasu.

Estraveli kinkekaart on kõige laiema valikuga kinkekaart Eestis:

  • päikese-, suusa- ja elamusreisid;
  • spaa, teater ja restoran;
  • kruiisid, lennupiletid, hotellid;
  • autorent ja kindlustus;
  • kohvrid, seljakotid, matka- ja muud reisitooted reisikaubad.ee-st.

 

VAHENDUSPLATVORM KINKEKAARTIDE OSTUKS JA MÜÜGIKS

UUDIS: Estravel on avanud turvalise vahendusplatvormi kinkekaartide ostmiseks ja müümiseks eraisikute vahel – riskivabalt, privaatselt ja mugavalt.

Estravel otsustas oma klientidele vastu tulla ja avas alates 2024. aasta algusest eraisikutele võimaluse kinkekaarte edasi müüa.

Müüja saab kinkekaardi eest kätte nimiväärtuse, millest on maha arvestatud kaks komponenti:
(1) Ostjale antav -5% (min 5 EUR) hinnasoodustus (-10%, kui kinkekaardi kehtivust on jäänud müügiavalduse registreerimisel vähem kui 30 päeva) kompensatsiooniks nn teise ringi kinkekaardi omandamise eest.
(2) Estraveli teenustasu 5% (min 5 EUR), mis sisaldab järgmist:
– kinkekaardi kehtivuse kontroll;
– turvaline makseviis Estraveli pangakonto kaudu;
– privaatsus (ostja ei saa teada müüja nime, ega ka vastupidi);
– kinkekaardi edastamine ostjale.

Selgitav näide:

Müüja müüb kinkekaardi, mille väärtus on 100 eurot ja kinkekaardi aegumiseni on rohkem kui 1 kuu. Ostja ostab kinkekaardi hinnaga 95 eurot, Estravel teenustasu on 5 eurot, müüja kontole laekuv summa on 90 eurot.

Kinkekaardi müügisumma hüvitatakse siis, kui antud kinkekaardile on leitud vastav ostja.

 

Kinkekaardi müügisoovi registreerimine >

Kinkekaardi ostusoovi registreerimine >