Estraveli kinkekaart

Estraveli kinkekaart on hea ja turvaline kingitus ning soliidne loosiauhind. Kinkekaart kehtib maksevahendina mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estravel Groupi reisibüroodes üle maailma. Seda võib ka piiramatu arv kordi edasi kinkida.

Kinkekaardi saab osta vabalt valitud väärtuses: paberkinkekaart alates 30 eurost kuni 3000 euroni, elektrooniline kinkekaart vahemikus 30 kuni 1000 eurot. Kui reisiostu hind on kinkekaardi väärtusest väiksem, võib ülejääva osa eest saada uue kinkekaardi (vähemalt 30eurose jäägi puhul) või jätta kasutamata summa ettemaksuks. Uue paberkaardi vormistamisel lisandub teenustasu.

Estraveli kinkekaardi kehtivusaeg on pikk – lausa 30 kuud alates vormistamishetkest.

Kuidas kinkekaarti osta?

Kõige mugavam ja kiirem viis on soetada endale Estraveli PDF kinkekaart kas mobiilist, mTasku rakenduse kaudu, või Estraveli e-poest Reisikaubad.ee . Sel juhul võid ostu sooritada ükskõik millisel päeval ja kellaajal ning PDF kinkekaart laekub sinu e-postile kohe peale makse sooritamist.

Paberkandjal kinkekaarte ning Estraveli kontori kaudu ostetud kinkekaarte vormistatakse E-R kl 9–17 ja hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval.

Kinkekaarti saab osta kõikidest Estravel Groupi büroodest , mTaskust ja reisikaupade e-poest reisikaubad.ee.

Lisainfo telefonil 626 6266 või e-mailil estravel@estravel.ee.

Estraveli kinkekaart on kõige laiema valikuga kinkekaart Eestis:

  • päikese-, suusa- ja elamusreisid;
  • spaa, teater ja restoran;
  • kruiisid, lennupiletid, hotellid;
  • autorent ja kindlustus;
  • kohvrid, seljakotid, matka- ja muud reisitooted reisikaubad.ee-st.

 

UUDIS: Estravel on avanud turvalise vahendusplatvormi kinkekaartide ostmiseks ja müümiseks eraisikute vahel – riskivabalt, privaatselt ja mugavalt.

Estravel otsustas oma klientidele vastu tulla ja avas alates 2023. aasta detsembrist eraisikutele võimaluse kinkekaarte edasi müüa.

Müüja saab kinkekaardi eest kätte nimiväärtuse, millest on maha arvestatud kaks komponenti:
(1) Ostjale antav -5% (min 5 EUR) hinnasoodustus (-10%, kui kinkekaardi kehtivust on jäänud müügiavalduse registreerimisel vähem kui 30 päeva) kompensatsiooniks nn teise ringi kinkekaardi omandamise eest.
(2) Estraveli teenustasu 5% (min 5 EUR), mis sisaldab järgmist:
– kinkekaardi kehtivuse kontroll;
– turvaline makseviis Estraveli pangakonto kaudu;
– privaatsus (ostja ei saa teada müüja nime, ega ka vastupidi);
– kinkekaardi edastamine ostjale.

Selgitav näide:

Müüja müüb kinkekaardi, mille väärtus on 100 eurot ja kinkekaardi aegumiseni on rohkem kui 1 kuu. Ostja ostab kinkekaardi hinnaga 95 eurot, Estravel teenustasu on 5 eurot, müüja kontole laekuv summa on 90 eurot.

Kinkekaardi müügisumma hüvitatakse siis, kui antud kinkekaardile on leitud vastav ostja.

 

Kinkekaardi müügisoovi registreerimine >

Kinkekaardi ostusoovi registreerimine >