Ekskursioonid ja piletid

Reis ostetud? Nüüd on õige aeg broneerida ekskursioonid ja lisategevused sihtkohas, et vältida järjekordades seismist või soovitud ekskursioonist ilmajäämist.

Estraveli koostööpartnerite Get Your Guide ja Viatori rakenduste abil saab mugavalt broneerida ekskursioone, tuure ja vaatamisväärsuste pileteid. Ekskursioon võib olla nii mõnetunnine ajaviide kui ka päevade pikkune väljasõit peamiste vaatamisväärsuste või loodusimede juurde.
Kas soovid broneerida lennujaama transfeeri Cancunis, jalgsiekskursiooni Berliinis, romantilist gondlisõitu Veneetsias, tangoõhtut Buenos Aireses, helikopterisõitu New Yorgis, Siami veepargi päevapileteid Tenerifel, väljasõitu Hollandi juustufarmidesse, safarit Krügeri rahvuspargis või Eiffeli torni piletit Pariisis?

Pakkumiste valik on lai ja tegevusi leidub igale maitsele ja vanuseklassile. Broneerimine on lihtne. Vaata Estraveli heade partnerite pakkumisi:

Kontserdid ja suurüritused

Põnevaid suurüritusi leiab aset iga päev, tee ainult oma valik. Estraveli abil saad soetada kontserdi-, teatri- ja spordiüritusete pileteid, olgu toimumiskohaks Riia, Pariis või New York. Spordiürituste seas on näiteks jalgpalli, jäähoki, korvpalli, tennise, pesapalli, vormeli, MotoGP ja palju muud võistlused. Muusikasõpru rõõmustavad maailmakuulsad staarid nagu Adele, Black Sabbath, Coldplay, Deep Purple, Eros Ramazotti, Maroon5, Muse ja paljud teised.

 

Küsi lisa oma reisikonsultandilt, helista telefonil 626 6266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee või broneeri ise.